• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    A takhle to vzniká! Přijdou do diskuse nový lidi a je tu o nějakym rapeu z roku 2019 pět stránek stejně jako minule tu stejnym mechanismem vzniklo DVACET TAPET O BYTĚ!
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    RENA_SULIROVA: ale ta fotka přece není žádná reakce na nic. Proč by to s tebou mělo souviset?

    To je jako bys řekla, že za tvým znásilněním stojí dodavatel lékařského materiálu, protože ty vole představ si, že v nemocnicích mají taky jehly!! Nebo tatéři!!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Tvl dance radio.

    Ty hrajou!

    Já se z tý práce snad dneska nehnu!

    A to si musim doma na zítřejší párty umýt vlásky!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    FRIENDSHIPPOWER: A co je tohle?

    [RENA_SULIROVA @ Nyxoti – curaci a píče na nyxu, aneb seznam kretenu ktery je nutny zastrelit ::DOUBLE IGNORE->VУИáLƎz pRoŤi sTaLKiNGu!!!§§! pro mě je piko dno::Vypadáš jako chytrá holka, když slapneš do hovna.]

    Týpek se stříkačkou v reakaci na fotku holky v tílku a kalhotkách?

    Tedy nevim, jestli to mělo být varování, co tu nějaký kreténi plánujou nebo zda je to přímo pachatel..
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    RENA_SULIROVA: jo a panáky taky svoje, že jo?

    No nic, nicollette out.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: REBORNA psala v době, kdy psala, že měla 62 kg.
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    RENA_SULIROVA: to tezko kecko
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    FRIENDSHIPPOWER: A jak by se to asi do toho vína dostalo, když bylo zavřený zátkou?
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    Tak zase když vezmete větší vrstvu podkožního tuku (asi tak 15 kilo nadváhy), tak by to nešlo? Lze ty drogy aplikovat subkutánně?
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    RENA_SULIROVA: bylo to v tom vinu prility, lepsi nez kdyby hodili do piti papira nebo dva, to je pak na dlouho
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HEJSEK23: Ne, údajně to bylo na technu, na Sabatu 2019.

    No zkus si představit, že má někdo z nyxu vyhlídnutou holku, kterou nesnáší nebo co já vim a proč vlastně, v tlačenici hlava na hlavě se k ní zezadu přitočí, natlačí se mezi ní a lidi kolem ní tak, že stojí přímo za ní (okolo všude lidi namačkaný bez mezer) a prdne jí injekci, pak když to zabere, ji vezme do náruče, začne bezvládnou líbat, jako že je to jeho opilá holka a odvede.

    Každej okolo ví prd.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    FRIENDSHIPPOWER:
    NICOLLETTE:

    Ale ona psala, že pila jsem svoje víno, co měla v zavřený lahvičce, protože víno na baru nebylo. A psala, že ji něco píchlo.
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    a bylo to pred 15 lety taky, dnes by se to nestalo.
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    ono to učinkuje rychle, injekce to nebyla Renato, stav injekci blizko jo... to odpovida, fakt to hodne zmastuje jako napul ketamin
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Tyvole nevím na jaký pártošky chodíte, ale zní to jako čupr mejdlo

    Hele Reborno, a nehodil ti prostě někdo něco tradičně do pití spíš? Prostě scénář, kterej se obejde bez jehel, komplexity, plánování, časování a shánění něčeho jako gabby, s kterou fakt nechceš plejtvat?
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    bylo to v piti proste, nalili Renate ghb do piti tzv. víčko
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    nic. Dobrou
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RENA_SULIROVA: no ještě větší píčovina zkus si představit jak v tlačenici zkoušíš dát injekci tak aby si toho nikdo nevšiml. Ty vole, holka to je tak ujetý tohle se ti mělo stát na psajtencu? já na ty úvéčkový sračky nikdy nechodil tak nevim, fakt tam akorát neobjímaj stromy jak jsem slyšel?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HEJSEK23: No není. Pachatel si hold musel hodinku dvě počkat, až REBORNA zpomalí a bude v davu správně schovaná a zpomalená.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam