• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    RENA_SULIROVA: jj
    Majdalenka, Apolenka s Veronikou
    A taky Věrka, Zdenka, Majka, Lenka s Monikou
    No jasně, Klára, Ančí, Bára, Mančí A Reborna tančí :D
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    BERRUNA:
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:

    Už tu v tom kanclu chyběj jen UV plachty a strobáč.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BERRUNA: Jako ja na nyxu fakt nechapu chovani hodne lidi, ale tohle je mimo vsechna meritka :D
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    BERRUNA:
    RENA_SULIROVA: A State of trance. Diskofilárna hadr, ale boží.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    BERRUNA: Prtže dance ráááádio!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: Proč? Tu znásilnili?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Já nevim, jak REBORNA, ale já jdu.

    Navíc REBORNA tam chodí dál asi proto, že to nebyl žádnej pravidelnej účastník těch párty, ALE NĚJAKEJ KRETÉN, KTEREJ SI JI VYHLÍD NA NYXU.

    Asi kretén myslel, že je feministka nebo co. Celkově by mě zajímal motiv takovýho činu, co ta holka komu vlastně udělala.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    KOUDY: navíc, po osmé šla na bus, který ji ujel a tak se rozhodla asi vrátit do práce a napsat nám o tom :D
    Nebo ujel Reborně? Já už se v tom vážně ztrácím :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    RENA_SULIROVA: znas id nei? Budete si rozumet.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    RENA_SULIROVA: Takze tebe nekdo znasilni na party a ty jdes na dalsi? Interesantni.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    RENA_SULIROVA: všechno Reborno. Od A do Z. A jestli to nevidíš, tak opravdu potřebuješ odbornou pomoc. A hlavně vypnout Nyx, tady nikdo nemá aprobaci na to ti pomoci.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NICOLLETTE: A co na tom nedává smysl?
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    RENA_SULIROVA: to si pleteš, milá zlata. Já byla už u té původní diskuze kdysi. Tapety nejsou proto, že někomu vysvětluješ něco znovu, ale proto, že to co říkáš nedává absolutně žádnej smysl, a to ikdyz to budeš říkat za dalších 15 let.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NICOLLETTE: No když tam REBORNA dala fotku v tílku a v kalhotkách, pak tam byla reakce So it begins! jako nějaká začínající bitva proti REBORNĚ a pak hned tahle fotka týpka s injekcí ,,Stůj nebo stříknu!" a to těsně před tou párty, kde se to údajně stalo?!!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    A takhle to vzniká! Přijdou do diskuse nový lidi a je tu o nějakym rapeu z roku 2019 pět stránek stejně jako minule tu stejnym mechanismem vzniklo DVACET TAPET O BYTĚ!
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    RENA_SULIROVA: ale ta fotka přece není žádná reakce na nic. Proč by to s tebou mělo souviset?

    To je jako bys řekla, že za tvým znásilněním stojí dodavatel lékařského materiálu, protože ty vole představ si, že v nemocnicích mají taky jehly!! Nebo tatéři!!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Tvl dance radio.

    Ty hrajou!

    Já se z tý práce snad dneska nehnu!

    A to si musim doma na zítřejší párty umýt vlásky!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    FRIENDSHIPPOWER: A co je tohle?

    [RENA_SULIROVA @ Nyxoti – curaci a píče na nyxu, aneb seznam kretenu ktery je nutny zastrelit ::DOUBLE IGNORE->VУИáLƎz pRoŤi sTaLKiNGu!!!§§! pro mě je piko dno::Vypadáš jako chytrá holka, když slapneš do hovna.]

    Týpek se stříkačkou v reakaci na fotku holky v tílku a kalhotkách?

    Tedy nevim, jestli to mělo být varování, co tu nějaký kreténi plánujou nebo zda je to přímo pachatel..
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    RENA_SULIROVA: jo a panáky taky svoje, že jo?

    No nic, nicollette out.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam