• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    RENA_SULIROVA: OK, zdarma a pro PC, k vašim službám: https://www.torproject.org/download/
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE:
    RENA_SULIROVA:

    Asi bych fotku toho telefonu měla poslat do toho Tinderu.

    Třeba se nade mnou slitujou a ten přístup mi zase obnoví.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE:
    RENA_SULIROVA:

    Můj milášek. Dostala jsem ho před 15 lety od jednoho bývalýho. Už tehdy byl z druhý ruky. Je starší, než ten na obrázku a ještě slepovanej izolepou. Na klávesnici už má tu gumu setřenou, takže celá modře svítí. Nádhera. A vejde se do pásko-taštičky malinký.

    Používám ho už tři roky jen tak, že prozvoním jednou týdně FWB a on mi zavolá. Jinak on mi volá obden tak na hoďku. Pak mi taky volá matka, co mě má zadarmo.
    Takže kredit mi vydrží celej rok.

    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: Starej telefon mám záměrně. Jsem placená za to, že část života musím trávit online. Nechci se tím zapasťovat ještě ve volnym čase.

    Chci se na Tinderu přes web jen rychle seznámit, jen najít match a pak už to přenést do reality, ne se vybavovat po netu.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Ta Mozilla je placená.

    A to druhý je jen pro mobil nebo jak?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Jinymi slovy nemas telefon a chces se balit s lidma v dnesni dobe pres aplikace. Moc chytry tvl. Radsi nic
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE:
    RENA_SULIROVA: Navíc si ten mobil nenosím domů. Používám ho jen v práci a tady opravdu není čas na lovení chlapů na Tinderu.

    Teď je výjimka, že mám odpolední a chvilku času.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    RENA_SULIROVA: Spíš bych ti doporučil tohle https://support.mozilla.org/cs/kb/co-je-mozilla-vpn-jak-funguje (taky tam josu obrázky).
    Pokud si troufáš, tak vyšší level je toto https://onionbrowser.com/

    Pak budes mít každých 5 minut klidně jinou IP
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: Myslím si, že nesmím pracovní mobil, který si shareuju ještě s laborantkou a jedním kvalitářem, používat na Tinder.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: K internetu se doma přihlašuju tak, že ho lapám od majitelky domu, která bydlí nade mnou a platím jí ročně.

    Takže moc nerozumím tomu, který z těchto bodů bych mohla použít. Bojím se, aby mi pak poskytovatel neodmítl přístup k internetu.

    Jak si změnit IP adresu (Windows): 11 Kroků (s obrázky) – wikiHow
    https://www.wikihow.cz/Jak-si-zm%C4%9Bnit-IP-adresu-(Windows)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Chces snad tvrdit ze mas pracovni mobil zablokovanej abys tam nemohla nainstalovat tinder.
    U blbejch tohle
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: Nemám soukromý mobil smart. Jen ten pracovní.

    Internet si platím jen doma a ne na mobilu.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    RENA_SULIROVA: To si jako fakt myslíš, že se musíš pokaždé do nějaké služby přihlašovat pod stejnou IP adresou? A víš třeba, že celá vaše firma na netu vypadá jako jedna IP adresa?

    Myslím, že ty technické výmluvy ti moc nejdou, protože o tom nic nevíš.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Takze si z nakyho duvodu ned9kaze nainstalovat tinder na mobil a tak mekta neco o zabanovani, urcite.
    KULA
    KULA --- ---
    RENA_SULIROVA: když píšeš nějaké slovo capslockem, tak u toho vyvalíš oči nebo se třeba jen chytneš pevně stolu?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    TEKKANNE: No jo, udělat registraci v kavárně můžu. Ale pak se chci na Tinder přihlašovat a shánět muže z DOMOVA z IP, která už byla zabanovaná.

    Přece nebudu pro každý přihlášení na Tinder chodit do kavárny.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    TEKKANNE: Zapomněla jsi na IP adresu.

    Na to je prikaz "ipconfig -release"
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    RENA_SULIROVA: pro přihlášení přes web nepotřebuješ smartphone, jen to telefonní číslo, kam ti přes SMS přijde kód pro ověření.

    pokud jsi použila pro registraci FB profil, tak to zkus znova přes Google účet nebo tel.č. (a pro tvůj dobrej pocit to udělej přes anonymní okno a z WiFi někde v kavarne....jsem si jistá, ze to není vůbec třeba, ale lepsi neponechat nic náhodě!)
    jsem si jistá, ze pokud zvládneš tentokrát ověřit své fotky důvěryhodným způsobem, tak už veselým historkám z tindru nestojí nic v cestě ;⁠-⁠)
    KULA
    KULA --- ---
    Škoda, že tu není nějaký spisovatelský aspirant...G*****y v marné snaze socializace začne trénovat AI bota, žel bohu, vybere si špatné vlákno k trénování neuronky. Výsledek je první bot na světě, který je tak trochu blázen, protože věří, že je atraktivní.
    KULA
    KULA --- ---
    RENA_SULIROVA: já si myslím, že by jsi měla jít zajistit důkazy, ta jehla tam někde furt může ležet. Víš, že nemáš ráda cizáky, hlavně ty v tramvajích s dětmi. Co když jsi se něčím nakazila? Jak to budeš vysvětlovat zajdově mámě až si s nějakým budeš pořizovat Mimi? Mám žloutenku ale není to moje vina, já křičela jen chvíli a hlavní vinu nese chybějící dekret?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam