• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    RENA_SULIROVA: Jsem cizinec z netu. Rád dělám vrbu. Pověz mi více.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MINERWA: Měli jsme se brát, ale pohádali jsme se, protože jsem byla vystresovaná a prudivá, když jsem přišla o práci a on odešel pokračovat ve své budoucnosti do rodiště za tatínkem na Moravu, do Brna, blíže UH, kde maj barák a vinohrad, na kterym ten tatínek sterej už potřeboval od něj pomoct.
    SENIN
    SENIN --- ---
    DELIRIUM: mě takhle jednou oslovil na školení jeden chlapec, proběhla krátká konverzace a druhý den mě oslovil úplně stejnou větou znovu. Tak jsem mu odpověděla s dovětkem, že jsme se už o tom bavili včera. Zůstal jen koukat a dělal jako že nic.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    RENA_SULIROVA: a proč s nim teda nejsi?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MINERWA: Ale já jsem s takovým 4 roky bydlela a děti ještě v 35-42 letech neměl, možná nemá doteď a kurevník to teky nebyl.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    RENA_SULIROVA: takoví kluci jsou buď zadaní, s dětma nebo kurevníci......koukej přehodnotit svoje požadavky :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    GIOMIKY: To Gilotine sem spamoval, že jsem jako že rasistka.

    Tak jsem jen vysvětlila, proč se mi nelíbí třeba tlustonosí černoši nebo zase ty takový moc severský s tlustym nosem.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MINERWA: Třeba tenhle je zase až takovej moc jakoby přeumělkovanej a má takovej ten macho look, kterej nemám ráda.

    Prostě na seznamce sháním normálního dobře vypadajícího a pro mě trochu sexy týpka, ne zrovna tohle:

    XARGH
    XARGH --- ---
    GIOMIKY: trpaslicci v jeji hlave ji nedavaj na vybranou! hod si ignore ;)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    RENA_SULIROVA: Baví tě to, tady takhle spamovat?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    RENA_SULIROVA: ale koudy má úzkej nos!!!
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    RENA_SULIROVA: to přece nemůžeš vědět, už jsi to zkusila? já jsem jednou byla s klukem, kterej se mi vůbec nelíbil, ani jsem ho radši neukázala rodičům....
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KouDiCaprio?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MINERWA: DiCaprio taky není můj typ. Proto třeba ani KOUDY.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    RENA_SULIROVA: tak pomysli na to, jak krásné bys měla děti :D :D
    DiCaprio má taky pršák a nelíbil se mi do doby, kdy jsem zjistila, že měří 183 cm....jsem si myslela, že to je prcek
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MINERWA:
    RENA_SULIROVA:

    Tady mi totiž psali, proč si jako myslím, že bych nemohla být šťastná s týpkem, kterej by měl jedno dítě a měl by širokej nos.

    No prostě bych se do takovýho člověka asi nebyla schopná zamilovat a kvůli jeho dítěti by byl asi problém trávit spolu veškerej čas a pořídit si dítě vlastní.

    To je jako kdyby psali klukovi, kterej má rád hubený blondýny: ,,Proč sakra nekývneš na nabídku tý macatý hnědovlasý bobelky s tou úžasnou tlustou prdelí."
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    RENA_SULIROVA: Egypťani maj úzkej dlouhej nos, kterýmu se říkává skoba, a maj ho i Židi
    už jsi přemejšlela nad tím, že na vzhledu nezáleží? anebo ti záleží na vzhledu za každou cenu?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MINERWA:
    RENA_SULIROVA:

    Jinak se mi líbí i nosy z profilu velké, výrazné, nějak zahnuté a pod.
    Hlavně nosy špičaté.

    Ale prostě se mi nějak geneticky nelíbí takový tý prasečí rypáčky výrazný při přímym pohledu do tváře.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA: A taky je to důvod, proč se mi nelíbí černoši.

    Tunisani nebo Egypťani se mi líbí, sice jsou taky tmaví, ale líbí se mi, protože maj často úzkej dlouhej nos.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    RENA_SULIROVA: jsem nevěděla, že ti herci jsou všechni cikáni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam