• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Ták, hlavně se nezasekávat na nyxu.

    Rychle domů, umýt hlavičku:



    Snad zase zabloudí na párty za řekou nebo v sobotu na párty známejch nějakej krásnej mládenec, tentokrát volnej a bude si chtít taky sáhnout. Takže nachystat na víkend:

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    To bylo kecu, jak das pokoj, az budes mit tinder... prosim, nevysvetluj mi, proc to nepla. Diky :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Ježíš, ten zas hraje!

    Já snad začnu chodit i na komerční trencle.

    Armin van Buuren - State od trance.

    Dance rádio ON-AIR
    https://www.danceradio.cz/
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    SMOOKE:
    RENA_SULIROVA:

    Ale tu prdel už budu mít skoro takovou:




    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    SMOOKE: No je to spíš takto. Ztloustla jsem z podváhy 15 kg, ne 50. Ale prsa mám tedy daleko větší než ta na fotce. A hezčí nohy:



    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    RENA_SULIROVA: ja si te na tom kole dokazu predstavit

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HEJSEK23: U nás se to neříká, spíš bych čekala, že ji děti milují a nemůžou se jí nabažit :D... nebo tak něco.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    NELLAS: meh. V tom případě se jí teda omlouvám, protože zrovna tebe považuju za jedno z těch více bystřejších děvčat z Nyxu a jestli to ani tobě nedošlo...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HEJSEK23: ja to teda pochopil tak, ze je nezastavitelna, jak kypici kase z te pohadky :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HEJSEK23: Já bych to teda taky nepochopila.
    KULA
    KULA --- ---
    Já Vám to říkám dobu, že tam bude buď dvojice jantarů s houbičkou na kšiltovce nebo bot. I když to uvědomění a vážení si sama sebe vypadá jako výsledek něčí terapie. Zaručeně její součástí bylo ale nechodit na Nyx. Jenže někdo je chytřejší a své urgence nevydržela :D
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    Tohle by uz vyzadovalo velkou snahu. Mozna si nekdo vytrenoval na reborne language model a ted ho jen procvicujem :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Je to trol.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Úplně každej by pochopil že když o něm někdo řekne že je jak krupicová kaše, že tím myslí že je sytý a nelze pozřít větší množství. A tahle kráva debilní má pocit že je hladká a sladká.... Já myslím že to svědčí o ledas čem. - například že nemá špetku soudnosti.
    FATTY
    FATTY --- ---
    FRKOLKA: bud je to trol nebo retard. Ani s jednim z toho nema absolutne cenu zacinat jakoukoli diskuzi.
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    NICOLLETTE: to asi ne, ale můžeme se pokusit jí vysvětlit tapeta-protože-hormony a tapeta-protože-reborna + jiná frekvence, ale nejsem si jistej jestli to pochopí.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RENA_SULIROVA: No jestli porovnáváš to co tu předvádíš Ty s tím, co napsala Nicollette, tak to akorát dokazuje, že vůbec nemáš náhled na sebe, svojí situaci a svůj stav. :)
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    Mě by 40 létá holka nevadila. Včera jsem byl v kavárně se 42 letou z FB seznamky. Ale nezaujali jsme se.

    Jedu však druhý kolo, je mi 37 a děti už mám :D
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Hmmm můžete někdo případně vysvětlit Reborně rozdíl mezi tapetou a tapetou?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA:
    RENA_SULIROVA: A konečně jsem po 13 letech zájmu dostala na párty na rozloučenou hubičku od bývalého pedagoga IT/aktivisty.

    Takže naopak musím chodit na párty o to časteji, třeba časem i na ty kozy dojde.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam