• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ty vubec umis pracovat se zdrojema asi jako umis anglicky vid
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Ježíš, to jsou kecy:

    Žena boss a chlap submisivní otrok? Opravdu to takhle chceme? - Seznam Médium
    https://medium.seznam.cz/clanek/retorpx-zena-boss-a-chlap-submisivni-otrok-opravdu-to-panove-takhle-chcete-27792

    Z toho se nic nedovim.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    SNOWWHITE:
    VON_GILOTINE:

    Tak jako máme tu třeba ženskou, která Ukrajinci, kterej je malej, řekla:

    ,,Ale drž hubu, ty skřete jeden!"

    Tak tomu říkám respekt.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Wow. Just wow
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    SNOWWHITE: Ukrajince máme dole v provozu v práci. Jsem jeden z lidí, kterej je respektuje tak asi skoro nejvíc ze všech tady.

    S Ukrajinkama se zdravíme s úsměvem, podrží mi dveře a tak, když jdu dolů na obchůzku.

    Občas si od nich vezmu bonbón nebo i koláč.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    SNOWWHITE: No upřímně.

    Jsou Romové, který jsou fajn, veselí, přátelský.

    Ale narazila jsem i na takový, ze kterých šel vyloženě strach a bála bych se jim i pohledět do očí.

    Asi čteš noviny.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SNOWWHITE: "vesměs"! Jen vesmes proti nim nic nema
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Aha takze kdyz nspisu ze si "uboha slaboducha rasistka" tak to je jako haha ok jo. Zajimavy. Poradim to nackum at hajlujou v uvozovkach, nebo v uvozovkach ukopou nakyho cizince
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: Klid.

    Neruš.

    Musím se vzdělávat:

    google

    dotaz:

    Co chtějí submisivní muži?

    ,,Být submisivní znamená být ochotný se podřizovat tomu, kdo je dominantní, poslouchat jeho příkazy, nechávat rozhodnutí na něm a snaha ve všem mu vyhovět."

    NO ALE JÁ SI MYSLÍM, ŽE TO ON PRÁVĚ NEMYSLÍ.

    ALE ŽE MYSLÍ TO V POSTELI.
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    RENA_SULIROVA: Ty jsi vážně nadpozemská kráva. Naštěstí se podle všeho určitě nerozmnožíš.

    Raggajungle, to mě poser. A mezi "cikánama" máš určitě spoustu kamarádů, že jo? A jelikož papáš bořšč, tak to vlastně znamená respekt k Ukrajincům, viď?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: No, že píšu ,,negr", ale nemyslím tím negr v tom slova smyslu zlym jako že podřízeným nebo pejorativním.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    SNOWWHITE: To slovo ,,negr" jsem psala v uvozovkách, jestli sis nevšimla.

    Ke všem černochům, který na mě kdy začali mluvit, jsem se chovala velmi přátelsky, ale jen jasně dávala najevo, že z toho jako sexuálně nic nebude.

    Dokonce poslouchám raggajungle a byla jsem na akcích, kde vystupovali a nic proti nim vesměs nemám.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    RENA_SULIROVA: myslis to jak si myslis ze te nekdo chtel strasne omamit injekcni strikackou latkou ktera dela opak, ale tys o tom cetla na internetu takze vis presne jak to bylo?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: Seznamování na nyxu se bojim. Po tom, co se stalo Reborně, že.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: Subík asi chce dominantní ženu v posteli. Klíďo mu strčim vibrouše do zadku, nebo co já vim, jako že chce. Líbí se mi. Jsem přizpůsobivá.

    Docela mě jako zajímá, vo co mu jde.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    A co znamenaj ty uvozovky prosim te?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: Tamtomu jsem volala v sedm večer, což je podle mě na to skočit na drink kolem devátý, akorát.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Takze se ti libi evropani a poloevropani, wow.

    Vis ze ja mam jednoho kamarada gaye? To znamena ze nemuzu byt homofob, vid.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: A nic takovýho, co píšeš, jsem nepsala. Napsala jsem ,,negr" v uvozovkách.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: Abys věděl, tak jsem měla v Sousse letní lásku s Tunisanem, vodili jsem se týden za ručičky, i na líbačku došlo.
    Byl tedy úplně nádhernej, jak obličej tak postava. Uměr perfektně anglicky a obstojně francouzsky.

    Např. v Dubaji se mi líbil nepálský číšník.

    V Řecku zase Řek.

    V Izraeli se mi líbili chlapi dost tedy.

    Nemyslím, že jsem rasista.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam