• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Ale tohle nejsou vejšplechty o bytě a OTčka o tom, jak mi nějakej krásnej kluk sahal na párty na kozy.

    Tohle je přesně k tématu.

    O zprávách ze seznamky.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    RENA_SULIROVA: Slibovalas že když poradím jak na Tinder, tak přestaneš plevelit.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    subik je pryc a renata zase paternuje.what a day
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    RENA_SULIROVA: Podle toho, co pises, jsi narazila na celkem bezny pripad. Clovicek, co ma normalni zivot, nejspis i zenu a deti, praci, ale ma fantazie. Nema vsak odvahu k jejich uskutecneni. A tak tu odvahu sbira povidanim si o svych fantaziich s holkama z netu. Uz to vypadalo, ze by se s tebou zkusil sejit, ale muselo bu to byt strasne diskretni a na tajnacku. A tys po nem chtela jeho skutecne jmeno. To bylo pro nej strasne nebezpecne - co kdyby se nekdo z jeho prace nebo okoli neco domakl? Takze samozrejme cuknul. A jestli ho budes stalkovat, bude se bat o to vic. Ale urcite s tebou uz nikdy nebude chtit nic mit.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RENA_SULIROVA: Nechceš si spíš najít psychoterapeuta?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: Napadá mě, že se možná trochu bál, že ho mám ráda a že by to mohlo mít negativní vliv na ty sexuální praktiky, což si ale nemyslím...dá se to rozlišit.

    Je smutný, že takovej člověk nejpravděpodobněji nakonec skončí jen na pár chvilek u profesionální dominy, který bude muset platit, místo u mě.

    Přitom já bych myslím dokázala být stejně dobrá, možná lepší, navíc bych ho milovala, byla s ním klidně celej život a měla s ním třeba i to dítě, který chtěl.

    Uzavřela bych to tím, že je to BLBEC!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7:
    RENA_SULIROVA:

    Ale abych to uvedla na pravou míru, nemělo jít jen o sex.

    Na to jsem se ptala hned na začátku, že pokud bych mu to poručila, zda by se mnou šel třeba na kolo, plavat, na procházku, večeři nebo někam pařit?

    A on, že jo, jo, proč ne a psal: ,,Nejsem lenoch!"

    Taky měl v biu, že hledá dlouhodobý vztah a že chce děti.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: Asi o 12 kg. Tak předtím jsem měla podváhu, teď mám lehkou nadváhu, ale z 90 % v kozách a zadku.

    Navíc jsem už jasně psala, že jsem vygooglila, že v BDSM mohou být drobné nedostatky vnímány jako přednost.

    Heslo: ,,Zasedne tě tlustá píča!"

    A já navíc nejsem tlustá, to už tu taky bylo.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7:
    RENA_SULIROVA:

    On spekuloval i o tom, že by se nechtěl normálně představovat, ale že má ideálně představu, že se svlíkne ještě za dveřmi a dovnitř už půjde nahej po čtyřech. Tak jsem mu napsala, že snad někdy později a že bych ráda, ale že bydlím v činžáku, že to asi nepůjde a že do bytu musí oblečenej a tam si ho už svlíknu a vycvičím....no jen jsem chtěla vidět formálně občanku, nic lepšího a zároveň pitomějšího mě nenapadlo.

    Ta představa, jak postarší majitelka domu, která bydlí nade mnou, s belhá do schodů a za mými dveřmi klečící krásnej nahej 33 letej kluk...už to vidim :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: čtyři roky starý fotky… a co myslíš, že se stane až mu na rande přijde o 20kg těžší Reborna?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Tak to fakt spekuluješ, protože on mi psal celej měsíc, dal mi pak i telefon, domlouval si se mnou schůzku a odpojil si mě, až když jsem ho požádala o to, jestli bychom si, (když se tedy nechce představovat a chce hned chodit u mě doma po čtyřech), mohli ukázat při setkání rychle občanky.

    Pak kdo tady není normální.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    RENA_SULIROVA: Uvědom si, že tvůj projev by v někom třeba mohl vyvolat (určitě mylný) dojem, že nejsi třeba úplně normální, možná dokonce až úplně jeblá, a nechce riskovat kontakt s bláznem?
    Ale to jen tak spekuluju...
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Chápete to, lidi?

    Měsíc si se subíkem na Tinderu vypisujeme, jak se chceme on to potom takhle zazdí a odpojí mě?

    Dospěla jsem k názoru, že je jen jediná možnost.

    A to, že během tý nemoci celej den ležel v posteli a swipoval na Tinderu tak dlouho, že se mu poštěstilo, že i přes jeho prapodivný bio měl jinou shodu, tak se na mě vybodnul.

    Není přeci možný, aby nechtěl podle jeho slov ,,krásnou" ženskou, co ho chce a nevyužil toho.

    To by musel bejt leda gay nebo tak hodnej, že by jen nechtěl ranit moje city a to se mi nezdá.

    Ale já si myslím, že na ten jeho adrenalin, kdy se jí ani nebude chtít představit příjmením, se mu VYBODNE ta jeho shoda.

    Mohli by ji taky odradit ty jeho choutky, kdy jí sdělí, že by ho vzrušovalo, aby ho ponižovala tak, že by před ní chtěl jinýmu chlapovi kouřit péro nebo že mu má strčit uměláka do zadku.

    A pak se taky může stát, že JEŠTĚ BUDE LITOVAT, ŽE SI MĚ ODPOJIL.
    Protože já bych mu strčila cokoliv kamkoliv, jen kdyby se mnou tak krásnej chlap byl.

    Pak si třeba vzpomene, že má taky moje telefonní číslo, který si zablokoval a možná ho odblokuje a ozve se.

    A pak mu napíšu:

    ,,Ááááá, čubka přilezla! No jen se plaz, čubko, plaz!"

    Ale bojím se, aby ho to spíš neodradilo.

    Už jsem mu z pracovního phonu naposílala z čísla, který ještě nemá zablokovný, sexy fotky v plavkách z doby před 4 lety, kdy jsem měla ještě postavu jak supermodelka - tedy z určitýho úhlu na těch povedených fotkách.

    Pak mu ještě zkusím za 14 dní zavolat z toho druhýho pracovního phonu, jestli si nedá říct.

    Ale musím počkat dostatečnou dobu, za kterou všechny jeho nápadnice z Tinderu zjistěj, že je to úchyl, ktrej se nechce ani představit a vyserou se na něj!


    Pak bude jen můj. Subík! Krásnej!

    Cháááááá!!!
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Omlouvám se končím debatu.
    Nedošlo mi že Tě krmím.

    Dobrou noc!
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    nekřič na mě. :-). stejně je to debil. Tak je to jedno
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HEJSEK23: Ale prosím tě, vůbec mě neznáš. Tak proč by ti ho mělo být líto, kdyby mu to se mnou vyšlo?

    Ty mě z znáš asi z dvacetiny tak, jako já znám subíka z Tindru po měsíci psaní.


    Takže pokud ty si myslíš, že mě znáš tak, abys mohl hodnotit soužití se mnou, jen na základě vejšplechtů z nyxu...

    ...PAK JÁ ZNÁM PO MĚSÍCI PSANÍ SUBÍKA Z TINDERU DOST NA TO, ABYCH SE DO NĚJ MOHLA ZAMILOVAT.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RENA_SULIROVA:
    ....
    pokud někdo začne psát, že se do někoho zamilovat na základě fotek a zpráv a jen tak na něj nezapomene /aniž by se vůbec potkali), a není tomu člověku dvacet, ale dvakrát tolik, tak to už je fakt dost red flag, že něco není v pořádku
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    GRANTORINO:
    RENA_SULIROVA:

    Myslím to takhle:

    Sice jsem neviděla, jak se v reálu hýbe, ale viděla jsem několik jeho fotek obličeje a postavy v různých situacích, dost živě vypadajících na to, aby to byla simulace pohybu.

    Sice jsem neslyšela jho hlas, jak mluví, ale psal mi a psal a psal, což je projekce jeho myšlenek.

    Tvrdit, že se PO MĚSÍCI nelze zamilovat do člověka, kterej nemluví a jen píše bylo by téměř totéž jako tvrdit, že se nelze zamilovat do hluchoněmýho, kterej jen znakuje.

    Prostě chovala jsem k němu touhu a určitý city a když si mě odpojil, celej víkend jsem proplakala.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RENA_SULIROVA:
    ...
    ale k věci, pokud někdo začne psát, že se do někoho zamilovat na základě fotek a zpráv a jen tak na něj nezapomene /aniž by se vůbec potkali), a není tomu člověku dvacet, ale dvakrát tolik, tak to už je fakt dost red flag, že něco není v pořádku
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    jsi to měla zrovna rozepsaný nn

    teď sem chvilku přemejšlel jestli je mi tě líto, ale líto by mi bylo jeho, kdyby ti to vyšlo.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    GRANTORINO: Já ti nevím. Psali jsme si MĚSÍC a to každý den.

    Myslela jsem na něj celý dni v práci i po večerech jsem si ho představovala, jaký to bude, až bude se mnou.
    Když jsem někam šla o víkendu, ani jsem se nesnažila seznamovat a myslela jen na něj.

    Prostě jsem se úplně zabouchla.

    Propojení jsme měli od 2.2. do 29.2., tedy měsíc.

    Přesněji: trvalo týden, než jsme si domluvili schůzku.

    Pak ale nějak vylítnul ven, jak bylo přechodně hezky, ale ne úplně teplo a dostal chřipku, se kterou marodil týden, ale neschopenku měl na 12 dní, takže se schůzka posunula o 14 dní, ale to jsem měla zrovna odpolední, tak jsme to naplánovali na ten další týden.

    Pak jsem ale ,,zaperlila" s tím ukazováním občanky. a to byl konec - odpojil mě.

    Sice žena kolem 40 jen tak hned neotěhotní, ale já jsem to ještě nikdy nezkoušela, takže bych do toho mohla vlítnout třeba rovnou, co já vím.

    Vzhledem k tomu, že s bývalým snoubencem jsem žila 4 roky 2014-2018, ale rozešli jsme se před 6 lety a ten 26 letej týpek, co si mě pak našel (teď je mu 29), byl se mnou pak 3 roky...

    ...tak podle mých propočtů jsem za posledních 10 let měla jen dva sexuální partnery.

    Tedy nepočítám úlet, co se mi mezi těmi dvěma partnery stal a nepočítám ani to znásilnění naplánovaný tady přes nyx.

    No ale suma sumárum stejně si myslím, že PODLE MÝCH PROPOČTŮ TO NENÍ ZAS TAKOVÁ HRŮZA a rozhodně jsem doposud nebyla promiskuitní, ABYCH SI NEMOHLA DOVOLIT SE JENDOU TAKY ODVÁZAT A DÁT SUBÍKOVI UŽ TŘEBA NA TŘETÍM RANDE.

    Jelikož až do mých 35 let jsem praktikovala sex s partnery téměř výhradně s kondomem a tedy s tím bývalým týpkem jsme se tedy nejprve několik měsíců pořádně seznámili, dokonce mě vyslal na nějaký testy, jestli jsem zdravá, protože jsem mu řekla, že tu nějaký dementi domluvili, že mě jeden bude sledovat na párty, tam zdroguje a znásilní...

    ...takže až po testech jsem s tím bývalým začla spát bez kondomu, tak SI MYSLÍM, ŽE JSEM DOCELA ZODPOVĚDNÁ A OPATRNÁ,

    ALE PŘIZNÁM SE, ŽE SUBÍK NA FOTKÁCH VYPADAL TAK KRÁSNĚ A NEVINNĚ, ŽE JSEM TAK NĚJAK MĚLA ROZMYŠLENÝ, ŽE S NÍM CHCI MÍ NECHRÁNĚNÝ SEX...

    ...No prostě bych mohla otěhotnět...

    Tak jsem chtěla vidět občanku, protože on chtěl adrenalin a ani se nechtěl nejdřív představovat a po pár schůzkách, kdy se ještě nebudeme znát, jít rovnou na věc.

    No takže jsem to s tou občankou zazdila, ale bylo nutný po něm chtít, aby se nějak legitimoval, psala jsem mu, že bych jen ráda věděla příjmení a ne kde bydlí, ale už to nepomohlo.

    Bral to tak, že mu jako nevěřím a odpojil si mě.

    Přitom mi celej měsíc předtím psal hezký věci a roztoužený zprávy a jak se těší, až bude se mnou.

    BLBEC!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam