• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    HEJSEK23: No, vsak som taky sama :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    SHARKIE: takovou si ale nikdo stejně nevezme
    KULA
    KULA --- ---
    Naprostou esencí je ale poslat svoje fotky v plavkách na kterých vypadáte jako kretén a to ve chvíli, kdy se Vás někdo straní pro bizár až možná ostudu jakou mu komunikace s Vámi přináší. #puregold
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    NAVARA: Pokial by nebola nieco jak ja, ktorej hrozi zranenie, len sa na tu kuchynu pozrie. :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NICOLLETTE: Kdyby byl ženatý, tak si ho přeci ta jeho vykrmí :)
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    NICOLLETTE: Protoze to napsal. A lide na internetu prece nelzou!
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NICOLLETTE:
    Podle fotek, neasi. :")
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    RENA_SULIROVA: prosimtě jak jsi přišla na to, že štíhlý muž kolem věku 33 nemá rodinu/není ženatý?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: obycejne lidem dojde, ze o ne nekdo nestoji, ze si davaji do infa cokoliv se hodi. treba to dojde i tobe..
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Ale tohle nejsou vejšplechty o bytě a OTčka o tom, jak mi nějakej krásnej kluk sahal na párty na kozy.

    Tohle je přesně k tématu.

    O zprávách ze seznamky.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MAKROUSEK: Je mu 33 let. Pandluje mezi Jižníma Čechama, kde má rodiče a Prahou, kde bydlí a pracuje.

    Ne, ve 33 letech takovej podle fotek velmi mladej štíhlej kluk žádnou ženu ani děti nemá.

    Měl tam jasně uvedeno: ,,Hledám dlouhodobý vztah. Chci děti."
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HONZA09: Jako proč?
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    RENA_SULIROVA: Slibovalas že když poradím jak na Tinder, tak přestaneš plevelit.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    subik je pryc a renata zase paternuje.what a day
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    RENA_SULIROVA: Podle toho, co pises, jsi narazila na celkem bezny pripad. Clovicek, co ma normalni zivot, nejspis i zenu a deti, praci, ale ma fantazie. Nema vsak odvahu k jejich uskutecneni. A tak tu odvahu sbira povidanim si o svych fantaziich s holkama z netu. Uz to vypadalo, ze by se s tebou zkusil sejit, ale muselo bu to byt strasne diskretni a na tajnacku. A tys po nem chtela jeho skutecne jmeno. To bylo pro nej strasne nebezpecne - co kdyby se nekdo z jeho prace nebo okoli neco domakl? Takze samozrejme cuknul. A jestli ho budes stalkovat, bude se bat o to vic. Ale urcite s tebou uz nikdy nebude chtit nic mit.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RENA_SULIROVA: Nechceš si spíš najít psychoterapeuta?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: Napadá mě, že se možná trochu bál, že ho mám ráda a že by to mohlo mít negativní vliv na ty sexuální praktiky, což si ale nemyslím...dá se to rozlišit.

    Je smutný, že takovej člověk nejpravděpodobněji nakonec skončí jen na pár chvilek u profesionální dominy, který bude muset platit, místo u mě.

    Přitom já bych myslím dokázala být stejně dobrá, možná lepší, navíc bych ho milovala, byla s ním klidně celej život a měla s ním třeba i to dítě, který chtěl.

    Uzavřela bych to tím, že je to BLBEC!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7:
    RENA_SULIROVA:

    Ale abych to uvedla na pravou míru, nemělo jít jen o sex.

    Na to jsem se ptala hned na začátku, že pokud bych mu to poručila, zda by se mnou šel třeba na kolo, plavat, na procházku, večeři nebo někam pařit?

    A on, že jo, jo, proč ne a psal: ,,Nejsem lenoch!"

    Taky měl v biu, že hledá dlouhodobý vztah a že chce děti.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: Asi o 12 kg. Tak předtím jsem měla podváhu, teď mám lehkou nadváhu, ale z 90 % v kozách a zadku.

    Navíc jsem už jasně psala, že jsem vygooglila, že v BDSM mohou být drobné nedostatky vnímány jako přednost.

    Heslo: ,,Zasedne tě tlustá píča!"

    A já navíc nejsem tlustá, to už tu taky bylo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam