• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: *plus si tedy občas koupím ještě ty krevety, když ten týden nejsou v práci jakožto dovážka z restaurace...

    Forrest Gump -Bubba krevety
    https://www.youtube.com/watch?v=Lclru5d4m2I&ab_channel=panAnderson100
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: No Tinderu složenkou nezaplatíš…
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: Kartu používám jen na výběr peněz na nájem 2x 7000 kč (což je můj denní limit) z bankomatu, které pak složím na poště, za což obdržím ústřižek a uplatním na úřadě na příspěvek na bydlení 2000 kč.

    Nájem mám 12000 a zbylé 2000 si pak strčím do portmonky a v podobě drobných používám témeř výhradně na víno a pamlsky z automatu pro potěchu v práci, jelikož obědy máme v práci téměř z zdarma.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Nezbude než vytáhnout kartu a poslat jim nějaké drobné - na úpravu profilu, i zvětšení dosahu - potetovaný jen za příplatek
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Dosud jsem na Tinderu nenarazila na Koudyho, přitom mi to píše, že nejsou v okolí už žádné profily asi po padesátý.

    Tady píše týpek, že jeho profil se vůbec nezobrazil 1 km vzdálený kamarádce.

    Proto mi to nezobrazuje ty krásný potetovaný!

    Tinder, nefunguje jak má. Žádné shody. - poradna Živě.cz
    https://www.zive.cz/poradna/tinder-nefunguje-jak-ma-zadne-shody/sc-20-cq-654567/default.aspx?consultanswers=1
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: Protože mám Tinder přes web zdarma a nemůžu si tam napsat vůbec nic.

    Nenalezla jsem dosud, jak si upravit profil.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    SHARKIE: Jestli se nepletu, tak tohle nebylo ani ze seznamky. A o to víc je to desivejsi.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Co se stane v budejcich, zustane v budejcicj :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: To sis toho jen začala víc všímat.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NELLAS:
    Od té medaile z ČB ses nějak rozjela. :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    RAINBOF: Může si to střádat doma do skleničky.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Chudak poctivej jen chtel vratit co dluzil. Co von s tim tedkom bude delat ...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DARKINA: kdyz te obeslal v pondeli, ctvrtek, pondeli a sobotu, komu psal ty zbyvajici dny?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DARKINA: Ten pravopis je strasnej.
    NYA
    NYA --- ---
    DARKINA: hustý :o
    Ale měla jsi dobrou intuici, že jsi couvla dřív, než ses do něčeho zamotala!
    SITH
    SITH --- ---
    ALTOR: já bych ho dal do ignore / blokace po druhé zprávě :)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    DARKINA: tohle uz zacina byt dost za hranou. Pokud bude dal doternej prestal bych ho povazovat za neskodneho doteru.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    DARKINA: zajdem na to pitomý kafe 🤦typická mrško
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    DARKINA: Tvl, keď vidím, na koho sa dá naraziť, tak ma dosť prechádza chuť to skúšať.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DARKINA: Někdo, kdo je schopný napsat "vyset", bude fakt hrozný magor. A taky to všechno ostatní, samozřejmě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam