• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Někdo si tu na něco takového stěžoval?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: Kravina! Jedu rychlostí jeden swipe doleva za dvě vteřiny a vždy budu mít víc možností, když zvolím větší rozmezí věku.

    A kdybych nastavila cokoli nad 45, tak strávim celej den swipením doleva, než najdu jedinýho bezdětnýho a kloudnýho a to by byl stejně muj bývalej snoubenec..tedy ne, ten je vlastně moc daleko.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    RENA_SULIROVA: Stejně jako tobě zůstanou skryti ti co jsi pro ně stará bába.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    INSEQUI:
    RENA_SULIROVA:

    Ale pak se nemůžou divit chlapI, že nemaj ve 40 žádnej výběr, když by jim to ženy, který maj ve 30 nastaveno, že hledaj muže do 39 let, ani NEUKÁZALO!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Do 24-25 a makají již při studiu.
    Což byl ale pouze ten FWB, nikoli na chov.

    RENA_SULIROVA: Oni si filtrují třeba 28-35, tebe nevidí. Více možností bys měla, kdybys sama filtrovala třeba na 38-46.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    INSEQUI: Ale já si myslím, že mě to těm páprdům ukazuje, jen je nevidím!

    Jo, bylo by docela fajn zůstat fotříkům záletným skrytá! Vlastně proč ne.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: slunce svítí, voda teče a filtr filtruje, deal with it
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: Tak snad studium je do 27 let a 29+ muži pracujou a vydělávaj.

    A o deset let mladší klofnul před třemi lety mě, ne já jeho.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Aby jsi klofnula mladšího, musela bys vydělávat o dost více - jak jinak mu chceš platit ty dovolené na Bali, nejnovější Garminy, soya latté s avokádovým toastem k snídani,…?
    Protože on si to sám nezaplatí a proto je ochoten snést starší ženu, pokud mu ten komfort přinese.

    RENA_SULIROVA: Viz. PALEONTOLOG. Ta aplikace není, aby sis večer pohonila nad fotkama kluků, kteří jsou pro tebe nedostupní, ale aby ses seznamovala. Nechat tě na ně klikat by byla jen ztráta času.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: No ano: že ty, když chceš ženy do 35 let, neuvidíš mě, když mám nastaveno 36 a zřejmě mě ani nebudeš vidět v seznamu žen, které ti dali lajk, což je za mě v mnoha případech škoda.

    Ale nemyslím si, že bych já nemohla vidět tebe.

    Ale přemýšlela jsem, že to možná je tak chytrý, že, když mám nastaveno jako žena, že hledám muže, že mi to nezobrazuje gaye, tedy muže, který hledaj muže. Že to jede nejen podle mýho, ale i jejich filtru.

    Tak mi to možná umí nezobrazit muže, kteří hledaj mladší ženy než 35.

    Jako to je na dotaz na helpdesk tohle!!

    Napište tam někdo!
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Fascinuje mě jak by ráda aby v její prospěch se filtr obcházel, ale nedej bože aby jí ta apka začala cpát moc starý, který si nezvolila, to by zase byl oheň na střeše.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: od toho filtry jsou, víš, aby filtrovaly :D
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: ,,Je přeci zbytečné ti ukazovat chlapy, kteří by ti stejně nedali like protože tě vůbec neuvidí díky jejich nastavení filtru."

    To si jako myslíš, že to tak funguje, nebo to víš?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA:
    > Chceš tím říct, že když má kluk nastaveno, že hledá ženy do 35 let a já mám nastaveno, že je mi 36, že se mi ten kluk NEZOBRAZUJE?
    Přesně tak. Je přeci zbytečné ti ukazovat chlapy, kteří by ti stejně nedali like protože tě vůbec neuvidí díky jejich nastavení filtru.

    > Protože já právě moc nerozumím tomu, co to znamená, že nejsou v dosahu ŽÁDNÁ DALŠÍ PROPOJENÍ?
    Znamená to, že jsi příliš vybíravá a to co požaduješ neodpovídá tomu, co sama nabízíš.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: *VĚKOVÉ ROZMEZÍ
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    KOUDY: Já totiž jsem si to realisticky posunula tak, aby mi to neukazovalo 26, 27 a 28 letý muže.

    Ale jelikož FWB, se kterým jsem teď (po rozchodu s bývalým snoubencem), tři roky randila, bylo 26-29 let, tak 29 letý už si zobrazit nechávám a dost je lajkuju.

    A tam ještě vidím ,,mezeru na trhu".

    Že jsem dala lajk asi 50 29 letým, ale mně zatím jen asi 10 z nich.

    Ti ostatní tam totiž asi mají nastaveno, že chtějí zobrazit ženy mladší.

    Ale jednoho dne si třeba řeknou, že mladší holky jsou nafoukaný krávy a že by třeba zkusili i vztah s nějakou milfkou a POSUNOU SI TO VĚKOÉ ROZMEZÍ.

    No a v tom se jim tam zobrazím já, že jsem jim dala před ca půl rokem lajk, oni mě spatří, lajknou taky a budeme mít MATCH.

    Doufám, že tedy to tak funguje.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    KOUDY: Ono je to tak, že když je ženě 30 let, Tinder jí tam defaultně nastaví muže od 20 do 40 let.

    Mně, když jsem si tam nastavila 36 let, to defaultně nastavilo muže 26 - 46 let.

    Pak se to dá samozřejmě upravit.

    To jen jako že ty píšeš u ženy zákonitě vyšší věk mužů a u muže výrazně nižší věk žen. Ale chápu, že to byl jen příklad.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    Takhle zacina lhani o veku btw :P
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    RENA_SULIROVA: Vzdyt to byla jasna prdel. Ja uprimne vubec nevim jak ta appka funguje..Mam ji vzdycky tak dva tydny a pak ji zas na rok smazu..Predpokladam, ze pokud ti je 30 a nastavis si ze chces videt muze 30-40 let a chlapovi je 35 a nastavi si, ze chce videt zeny 23-28, tak on se tobe zobrazi a ty jemu ne..ale ruku do ohne za to nedam no.

    jestli nemas zadne dalsi propojeni v te appce, tak jsi proste jen vycerpala vsechny subiky ve svem okoli a budes muset pockat, nez nejakeho dalsiho subika nynejsi panicka odkopne, aby se ti tam zobrazil. (tohle je samozrejme taky trochu prdel. Radsi to pisu takhle do zavorky, protoze sem chodej i mozkove pomalejsi nyxacky).
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HONZA09:
    RENA_SULIROVA:

    Ještě jinak.

    Samozřejmě chápu, že vychovávat děti není sranda a žádná dovolená, ale...

    Proč když jedna ženská se rozhodne mít tři děti a válí se s nimi 10 let v teple domova, proč bych meanwhile měla já ve stejným období života neustále pracovat?!!

    Není přeci nikomu nic do toho, jestli budu mít jedno dítě, nebo tři nebo žádný.

    A kolik let se musí odpracovat minimálně pro nárok na důchod je systémem jasně stanoveno.

    A jestli já na to dosáhnu nebo ne, jestli důchod chci nebo ne, je čistě moje věc.

    A když na to dosáhnu i přes to, že budu s jedním dítětem deset let doma, až ho budu mít, tak je to čistě moje věc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam