• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DELIRIUM: tak treba ti to vyjde priste :)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Heh :")

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    KOUDY: neboj .)
    XARGH
    XARGH --- ---
    PALEONTOLOG: beru roha, mazu za sebou, budiz muj osud varovanim vsem kdo pritahne sauronovo oko!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: mě už ty slizský řeči taky nejdou pod nos, kdybych měl klub booklej, tak ho okamžitě unbooknu!
    XARGH
    XARGH --- ---
    PALEONTOLOG: omfg. unbook :DD
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: kdyby sis to náhodou chtěl rozmyslet, tak tady máš motivaci, proč to nedělat :)

    "RENA_SULIROVA:

    Opětovná zkouška kontinuity ignoru!

    XARGH:

    Dej si říct! Když příjdeš, vykouřim ti ho! Budu ti kroužit jazykem po žaludu a pak...."
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Co když Xargh vidí jen posty nyxaček do 35 včetně? :o
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    KOUDY: Zdá se, že XARGH začíná bednit, o kterou část diskuse přišel a proč se tu píše o žaludu!

    Zajímalo by mě, zda když zruší ignore, se mu zobrazí mé návrhy na zpříjemnění večera.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:

    Furt žádná pošta!

    Zdá se, že ignore funguje, jak má!

    He has no clue!
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    KOUDY: Ona nemá ráda žaludy?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    RENA_SULIROVA: jezis to ze nekomu budes krouzit jazykem po zaludu vubec nepis. Smaz to nez sem vleze nacitalka.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:

    Opětovná zkouška kontinuity ignoru!

    XARGH:

    Dej si říct! Když příjdeš, vykouřim ti ho! Budu ti kroužit jazykem po žaludu a pak....
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    KOUDY: Psala jsem, co mi psal subík... to mohlo někomu připadat slizký, ale to jsem nepsala já, to psal on.

    To by pak byl slizkej on. Ale podle mě ani on není.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    KOUDY: Jaký slizký řeči?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    RENA_SULIROVA: ja myslel spis ty tvoje slizke reci, ktere nejsou vubec gentlemanske, genderove korektni a absolutne se nehodi pro vanilkovy nyxik v roce 2024. Jak vypadas a jak velkou mas prdel nebo s kym leta provozujes pohlavni styk vubec netusim.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Opětovná zkouška kontinuity ignoru!


    RENA_SULIROVA:
    XARGH:

    Vzala bych si na to nějaký pěkný prádlo... a síťovaný punčochy na podvazky s dírou v rozkroku! A neměla bych kalhotky!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Tak zkusíme rigiditu a kontinuitu ignoru!

    XARGH: Nechceš se domluvit, že bys mi někdy přišel sáhnout na kozy? Mám větší čtyřky! Měkoučký, kulatý!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: celou dobu renata řeší, jak zařídit, aby přes její filtr neprošel někdo nehezkej/nežádanej a jak se dostat do filtru lidem, kterým nesplňuje parametry. jako já nikdy na telenovely nekoukal, ale tohle je super zábava :))
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    KOUDY: Můžu se zeptat, proč ti přijde REBORNA slizká?

    Jako proto, že má za sebou za posledních 20 let 4 tříletý vztahy a 1 čtyřletej vztah? A že je teď single, protože jí to nevyšlo se snoubencem?

    Nebo já ti přijdu slizká proto, že mě po rozchodu s mým bývalým snoubencem sbalil o deset let mladší kluk a tři roky jsem s ním šukala?

    Nebo proto, že jsem nechala na párty za sálem sáhnout krásnýho kluka na moje kozy? No ostatně byl to jeho nápad, nebránila jsem se a bylo to fajn.

    Tak to asi nevíš, co ještě některý lidi dělaj za věci!!

    Vzhledem k tvému věku dost podivuhodné!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: nechápu, že mi Tě filtr nabídnul, tak to teda nefunguje a když mám 25-35, jakto že dostanu do nabídky takovýho boomera? to není fér, napiště na podporu, fungujou teda ty filtry?
    /to abys nepřišel o hlavní body diskuze s renatou :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam