• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RAINBOF: To byly kozy v podprdě, navíc z doby, kdy jsem měla o 12-15 kg míň - nic moc. Obyč céčka, takže menší trojky.

    Teď bys čuměl!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MICHELLEDANIELS: titul zni

    Ing. Renata Sulirova, slecna, offine
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    SNOWWHITE: Přece by to nenechala nějakýmu Ukrajinci tady. :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    RENA_SULIROVA: tak slecna nebo Ing.?
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    RENA_SULIROVA: A co kolínko? Nenavrtáme ♥?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    RENA_SULIROVA: tak jeste ze jsi nalitla aspon na ten internet, jinak bys nam tu nemohla psat ty svy zazitky :)

    Jinak ja mam chytrej telefon za 4500,- mam v nem kredit za 300,- co mi vydrzi dva/tri mesice a platim 200,- mesicne za mobilni internet, pres kterej volam a textuju bez omezeni.

    Da se to i kdyz jsi socka kombinovana se skrblikem a mit pc v kapse je proste praktictejsi, nez ho v te kapse nemit :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RENA_SULIROVA: nechces radsi nahodit kozy ? Jsem si smazal ty z egypta kdyz padlo ulozto.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: ,,Do úspor se nebudou počítat penzijní připojištění ani stavební spoření."

    Jupí jou - takže navýšit spořicí částku a všechny kešeně ulejt na stavebko nebo penzijko!

    A bude příspěvek na bydlení pro odloučenou chudinečku Renatku! :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: Já ale jsem slečna ing. z velkoměsta.

    Jen jsem jedna z mála, která operátorům nenalítla na reklamní masáž, že každej musí mít net v mobilu a super novej smartphone.

    To bude asi tím, že jsem operátorku dělala při VŠ jako brigádu - aktivní i pasivní telemarketing. Tak asi nebudu nalítávat sama na vlastní triky, ne asi.

    V práci mi fachá net rychle, doma pomaleji, ale stačí...tak proč ještě net v mobilu?!
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    NAVARA: Psal jsem krásné rande. Krásné rande je, že jdu s holkou na pěknou procházku/výlet. Že se mnou jde na stěnu nebo kecáme a jde to do hloubky. Zájem o mozek je oboustranný. Jasně, že ty holky byly krásné, ale to nebyl ten point.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ZANNA: Psal hrozně krásné holky, tam si na testy před třetím randem nevzpomene :)
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    NAVARA: Nechám si o tebe sepsat seznamovací manuál :-)
    Od inzerátu přes výběr, průběh a fáze schůzek po asi úspěšný konec?
    Já bych je zatím hnala jen na krev se zatržením úplně všeho na základě předpokládaného souhlasu :-)
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    KVALKAN: proč to tedy neuděláš?:))

    Zaslechla jsem názor, že "pospíchají ti, co se nebojí zklamání" což může být i to, že dotyčná si dělá naděje, že charakterní vady se budou s časem přetvářet k obrazu svému a i taky to, že po dotyčné se můžeš vozit, protože ona honem honem potřebuje zaháčkovat.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: On by ani tak nebyl problém žít bez mobilu a ostatních moderních vymožeností, někde u lesa pást ovce,… kdybys netrvala na tom, že chceš být panička z velkoměsta ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KVALKAN: Protože vynecháváš ty důležité fáze, kdy se po druhém rande domlouváte na návštěvě kožního a po třetím gynekologa!
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    Tak super přísným filtrem prošel náhodou úplně normální blb, jako jsme my všichni. Do něj se zamiluješ a on se záchová jako úplně průměrný blb. Holt každý končíme na nějaké blbosti. Já zas chodím na krásná rande s holkama a ony čekají, že už nejpozději na druhým rande je olíbám a na třetím se s nimi vyspím, což nedělám. Takže to končí, protože povídat si už nemáme o čem.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RENA_SULIROVA: boha jeho! To je neuvěřitelné jak ty jsi zabržděná.

    blb. v lese jseš v tom smyslu že jsi naprosto nepoužitelná.


    Nice!!
    Konečně ti za sebe můžu připsat první plusovej bodík za to že nechodíš do fastfoodu
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HEJSEK23: No Adidas byl jako že taky fuj.

    A místo trika Puma se nosily trika Tuna.

    A místo trika ,,Nova nás baví" triko s logem Novy a nápisem ,,Hovna nás nebaví".

    Ale podstatou toho příspěvku bylo něco jinýho.

    A to, jak bych jako mohla být já ten blboun nejapný na návštěvě v lese, když já ani nemám smartphone s daty, ani foťák v mobilu na selfíčka a nenosím Nike.

    Tedy jako s desítkami bot DC, Supra, Etnies a Circa a mikinama Volcom, Supreme, HF a Funstorm taky jako nejsem vrcholem antikomerce, ale alespoň je nosím do roztrhání, shopping je pro mě téměř sprostý slovo a snažím se ho minimalizovat a nechodím do Mekáče a KFC atp.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RENA_SULIROVA: za nás se říkalo ... naznačuješ tím že považuješ svojí generaci za fosilní trilobity? Tvůj způsob přemejšlení tomu dost nasvědčuje.


    Za nás se totiž říkalo, že fajfkou Nike si Bůh odškrtává dementy a tak bych Adidas ani Nike nevzala na sebe
    A tahle perla dokazuje že jsi se naprosto zasekla ve vývoji

    proč do toho taháš i Adidas? Že tys tu starou hlášku doteď nepochopila?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: + taky opravdu nechápu, že když jsem v práci placená za to bejt neustále k dispozici online, proč mám to samý dělat zadarmo ve volnym čase?!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam