• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RAINBOF: jj, uplne beznej format. uz jsem zaznenal dve reakce jednoho cloveka na svoje vlastni video. get used to it
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PALEONTOLOG: nekdo kouka na to jak kouka na video?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AVATAR: A rády by ho potkaly někde v lese, lítá teď poslední dobou na sockách :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    To mi připomíná ten vtip. Jak říkají ženy chudým tlustým mužům? ........Tlustý prase.

    Jak říkají ženy bohatým tlustým mužům? ........Medvídek.

    Počkat, to není vtip :)
    RUZOVYKOLOUSEK
    RUZOVYKOLOUSEK --- ---
    GRANTORINO: díky.
    Takže filtrovat podle výšky mohou muži aj ženy a filtrovat podle váhy nemůže nikdo. Tolik k "dvojímu standardu"...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    no můj muž (190cm) filtroval na seznamkach i ženy podle výšky tedy (od 170)...
    Kdybychom se nepotkali naživo, nikdy bych neprošla se svýma 160cm XD
    RUZOVYKOLOUSEK:
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    mezitím, co řeší mladí

    Vyzkoušel Nejhorší Hlášky, Abyste Vy Nemuseli
    https://www.youtube.com/watch?v=z1RP3MZLMVY
    NJAL
    NJAL --- ---
    ACKO: Obojstranne resit, jak mohli krizaci vyhrat bitvu u Hattinu - to zni jako idealni rande! :-D
    ACKO
    ACKO --- ---
    DELIRIUM: tyjo, to byl ideální muž, já bych kontrovala mapkou křížových výprav, to by bylo souznění duší :-)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NJAL: :D
    RUZOVYKOLOUSEK
    RUZOVYKOLOUSEK --- ---
    NJAL: a filtrovat ženy podle výšky a muže podle váhy jde?
    NJAL
    NJAL --- ---
    Pobavilo

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    To rano sdilel Dejcmar s tim, ze by s takovym typkem sel klidne na druhy rande..a ja asi uprimne taky :))
    NJAL
    NJAL --- ---
    DELIRIUM: Ocenuji ty vikingy!

    Ale vykladal bych to jenom te slecne, ktera by fakt chtela vedet, co vsechno vikingove dobyli. :-)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    VITEX
    VITEX --- ---
    PALEONTOLOG: ja myslim že v mém případě to holky vycítěj tak nějak instinktivně... bo mi to nikdy žádná do očí neřekla, že jsem magor .... a raději si začínají s ještě většíma hovadama a dobře jim tak
    VITEX
    VITEX --- ---
    VYHULENY_UFO: když mě prostě vadí, že je zadaná; tím se hrozně moc věcí komplikuje ...
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    A taky perfektně vydrhnutej sporák.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Teď si budou všichni myslet, že jsem se ti snažila nakvartýrovat domů, abych si prohlédla tvou krásně zrekonstruovanou kuchyni.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DELIRIUM: to je asi přirozená reakce, na druhou stranu nemálokrát je jediná příležitost jak sbalit na chatu v noci holku tak, že ji zrovna svrbí nebo je přiopilá a chce to zrovna hned teď, tak stačí bejt ready. těch žen sice není moc, ale nejsou to doslova jednorožci a člověk až kroutí hlavou, do čeho někdy ženský jdou naslepo :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam