• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    NEI
    NEI --- ---
    NEI: Na druhou stranu je neskutečně obdivuhodný v takovýhle formě psychózy dokázat chodit někam pracovat na HPP.

    Já jsem byla v psychóze ráda že dejchám.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NEI: no kdyz si vzpkmenu na matku mych deti, tak ta se dokazala vytriggerovat sama. chytla se nejakyho hovna, krery neustale dokola recyklovala, az se zacala nasirat a po 2h jozdy autem tesne pred brnem zacala totalne vysilovat. ma poruchu osobnosti, toho casu nekompenzovanou a vedela o ni jen ona.
    budme radi, ze reborna prudi jen na nyxu a neohrozuje dalnicni provoz :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FATTY: Veřejné AI to odmítnou zpracovat jako hatespeech :)
    NEI
    NEI --- ---
    PALEONTOLOG: Já už vůbec nevim co sem chodí dělat.

    Na jednu stranu je mi to líto, na druhou stranu nemáme reálně schopnosti nebo možnosti jí pomoct.
    FATTY
    FATTY --- ---
    Internetove seznamky, tipy a triky..

    ta soukroma diskuze avatara s koudym, na kterou priplacne random user jako pointu gif nejakych cernosek.. :D (walltexty preskakuju, dneska uz to dokaze i generovat pocitac behem par vterin, neni treba to pak cist 3minuty)
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    RENA_SULIROVA: "A ty se fakt nemusíš bát, že by se tu na tebe chlapi domluvili, že tě zdrogujou a znásilněj jako REBORNU."

    Weird flex, but ok ♥. Jak nám to POV ty zážitky najednou zpětně přepisuje :D. Starý dobrý znásilnění jako měřítko přitažlivosti, píšu si.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NEI: me pripada, ze si sem chodi rozjizdet epizody :)
    NEI
    NEI --- ---
    RENA_SULIROVA: Renčo to fakt neni hezký se posmívat vzhledu někoho dalšího.

    Nějak ti asi přestávám rozumět. Už zase přidáváš capslock a afektovanost.
    KULA
    KULA --- ---
    RENA_SULIROVA: Že Ty jsi přestala brát léky? Někdo Tě přestal kontrolovat viď?:)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    RENA_SULIROVA: co je vzit na nejaky pohovory?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    SNOWWHITE: Zrovna přemejšlim, jestli svoje KILA NAVÍC vezmu zítra odpoledne plavat nebo na procházku nebo jestli s nima budu jen tak půl dne vlnit v pokojíčku před zrcadlem.

    No rozhodně by bylo škoda na nich celej den jen tak sedět a ani by jim to neprospělo.

    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    A hezké pondělí!

    :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Hezký zbytek neděle!

    :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    SNOWWHITE: ,,Tebe ta kila navíc štvou fakt hodně, že?"

    Občas štvou. Asi stejně jako tebe tvuj plochej hrudník s kozama jak lentilky pod kobercem a tvoje PLACATÁ PRDEL.

    A ty se fakt nemusíš bát, že by se tu na tebe chlapi domluvili, že tě zdrogujou a znásilněj jako REBORNU.
    Protože CO BY SI NA TOBĚ PROSIM TĚ VZALI??

    Co e, voe?!!

    FUCK THE SKINNY POOR BITCHES IN THE SMELLY PUNK CLUB!

    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: *nereálným a zároveň reálným NEHMOTNÝM vlněním, prostě buď tak či tak..

    ..nebo tak něco

    ....a to taky.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    AVATAR:
    KOUDY:

    ,,Ja ziju uplne normalni realnej zivot. Mam uplne normalni vztahy, pratele, praci apod. Chodim na srazy nyxaku, kde se s lidma normalne jako dospeli bavime. Nyxaci me potkavaj IRL. Nejsem vybajena postava z nyxu. Ty se svejma detma taky nezijes. Reborna zije ve svem simulovanem svete, kde chce dostat byt po mame a s nekym ze seznamky si udelat dite"


    Aháááá. A co tedy ta REBORNA DĚLALA TĚCH 20 LET NA VŠECH TĚCH AKCÍCH, KTERÝ POŘÁDALI LIDI Z NYXU, KTERÝ DOMLOUVALI HRANÍ JAK PRVNÍMU JEJÍMU BEJVALÝMU, SE KTERÝM CHODILA 3 ROKY 2003-2006, TAK PAK PO LETECH, když se vrátila z jiný scény, kam si odběhla, pak po jejím návratu I JEJÍMU BÝVALÝMU SNOUBENCI, SE KTERÝM ŽILA 4 ROKY a se kterým chtěla dítě, NEŽ ZMIZEL ZPĚT DO JEHO RODIŠTĚ NA MORAVU A ODŘÍZL SE OD REBORNY I OD VŠECH JEJÍCH ZNÁMÝCH Z NYXU, KTERÝ ZNÁ ONA in real life 20 let A ZNALA JE DŘÍV NEŽ ON a mezi kterými (nebo z příbuzných komunit si tu nahozením své fotky chtěla najít manžela) a třeba ne mezi lidmi od REBORNY, který kdysi znali i lidi, který byli úplně prvními uživateli NYXU??

    Zřejmě se tam asi podle tebe mezi těmi reálnými lidmi REBORNA pohybovala 20 let jako VLNĚNÍ?? Aby se pak mohla vrátit domů k PC do svého simulovaného světa, což je pro ni asi lepší, než se snažit najít partnera zase ze 3 komunit, kde se pohybuje, když po nahození svý fotky sem jí akorát nějaký kreténi dali zdrogovat a znásilnit. A s tím vlněním REBORNY, jak je zcela odtržená od reality a téměř nereálným vlněním. Chápu. Podle Louis de Broglieho hypotézy v kombinaci se Schrodingerovou rovnicí tam taková pravděpodobnost určitě je.

    O tom žádná.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    RENA_SULIROVA: mas pet let stary informace, ale je hezky, ze ses zacetla :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    KOUDY:
    AVATAR:

    Abyste věděli, taky mám blbou náladu.

    Takže:

    AVATAR: KOUDY má alespoň PRACHY a neni zadluženej až na půdu!

    ( :D Si myslíte, jak víte všechno o REBORNĚ a ona o vás nic, že jo :D )

    Ale jestli jel KOUDY taky v domluvení zdrogování a znásilnění REBORNY, pak je to bezcharakterní KRETÉN!

    Jinak tedy s KOUDYM jsme stejní v tom, že kdybychom si nechali narůst to dredový blond HCčko vzadu ze šesti metrovejch dredů, dali si ten kroužek do spodu nosní přepážky a pokérovali si ruce a ověsili je nějakými korálky, že budem hustý, všichni nás tu budou mít rádi a budem taky zářit jako ANDĚL.

    Ale my nechcem.

    (pozn. tak vypadal můj nový objev z jedný akce nedávno, který mě odmítl).

    S KOUDYM jsme oba sérioví monogamisté, ať už za to mohl kdokoli.

    A JESTLI SI MYSLÍŠ, ŽE PARTA NYXÁKŮ DOKÁŽE NA DÁLKU PŘESNĚ ODHALIT, KDO MOHL ZA SKONÁNÍ ČÍHO VZTAHU, PAK JSI KRETÉN jako je možná i KOUDY.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Dva narcisové v deadlocku :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: ale ja obvykle fakt koncim. Jen ne s koudym, ale s pokusem vysvetlit mu jeho aktualni logicky kotrmelec. Ale uz v tu chvili se tesim na dalsi :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam