• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    TABBY: ten cesnek vzesel?
    TABBY
    TABBY --- ---
    TRAMIN: Od známých. Mam takhle i bledule, narcisy, ruzi a medvědí česnek. Taková šedá květinová ekonomika ;)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TABBY: odnekud presazovane nebo se daji koupit?
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: Mame oboji najednou. Zbytky snehu a snezenky. Sleduju je už asi dva týdny, kdy vystrcily periskopy; dneska konecne rozkvetly :-) Cim je clovek starsi, tim vic nad temi zazraky prirody zasne (zvlast kdyz snezenky minuly rok pozde v noci sazel, uz znacne ovadle, a potom si cely rok rikal, ze se v tom perku proste nemuzou chytit... a ony, nenarocne krasavice, jo :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    a když už jsme u toho, ještě před chvilkou sníh v Prokopáku a dnes už sněženky (+: Už jsem úplně zapoměla, jak vypadá zelená příroda....

    LENZIE
    LENZIE --- ---
    KLEVKA: děkujeme :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    LENZIE: lék vám moc sluší (+:
    IFKA
    IFKA --- ---
    LENZIE: u nás doma to samé :) bez nošení bychom byli nahraní :)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    Nejlepší lék na únavu a rostoucí zoubky... :)

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    DRIZZT: Iw design šijí i bez nošení na zádech a dokonce ted maji nove otevrenou prodejnu v praze a zitra 10 procent slevu na skladovky na prodejne... pak scura šili taky jednu nosící bez rozepínání na zádech...
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    SIG: Díky.
    SIG
    SIG --- ---
    DRIZZT: nene to je prave cely napevno. nejaka noname kupovana na amazonu
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    SIG: Díky. Je ta kapuce odnímatelná? Kamarádka (kvůli které se ptám) by to ráda nosila už teď v těhotenství.

    Předpokládám, že je z Fleru?
    SIG
    SIG --- ---
    DRIZZT: mela jsem takovou kde ditko melo diru na hlavu zvlast



    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    Nemáte někdo tip na dobrou nosící mikinu bez zipu na zádech (jen pro přední nošení), která je rozepínací a zároveň se i s dítětem dá dopnout až ke krku (má zvlášť zapánací límec) - snad jsem to popasala srozumitelně. Díky!
    SIG
    SIG --- ---
    KLEVKA: diky :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIG: sestka ma 4,6 m ...
    SIG
    SIG --- ---
    mate nektera doma Yaro v sestce? jak je dlouhy?
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    TRAMIN: KLEVKA: HABRENKA:
    ja jsem si to myslela, ze to bude nejak takto, diky:)
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    Zkusila jsem rostoucí nosítko Kokon, ale nesedlo mi. Kdyby měl náhodou někdo zájem, než ho vrátím (byla to limitka tento design už nemají).
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Ergonomické nosítko / Velké Popovice, Praha - Karlín / 2600 CZK ]

    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PISISKVOR: ja mam manducu a pak tulu na vetsi modely a manduca mi osobne prijde lepsi, lepe se mi steluje a rychle upravuje a i ty prezky mi prijde, ze jsou lepe vychytane. ale tak tu tulu mam jen na noseni na zadech, no... moc mi nesedi, ale lepsi varianta nebyla a na satek dost casto nemam nervy, hlavne rano proste spechame a je potreba vsechno hop hop... ale chce to fakt vyzkouset, komu sedi jedna vec, nemusi vubec druha, zrovna u manducy, jak je rozsirena, jsem slysela naprosto protichudne zkusenosti...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam