• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    tak me vcera pobavila slecna z fcb stranky Humans of Prague:

    „Hrozně mě štve metro na Národní třídě – je nově postavené a vedle eskalátorů tam je digitální reklama. Vždy tam běží jedna jediná. Všude jedna a ta samá reklama, člověk namá na výběr. Z takových situací – kdy cítím, že mě někdo do něčeho nutí – mám hrozný strach. Několikrát v životě jsem něco takového zažila a tu minutu, co jedu po těch eskalátorech nahoru se vždy cítím dost zoufale.“

    Kdo se jeste citi zoufale? Me spis Narodka mrda tim, ze to vypada jako ve velky nerez kuchyni, ale treba ma slecna zajem o nerezove materialy.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    hipster spozorován v Brně!

    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    OVECKA_MJ: Tohle je pecka :D
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    RADOWAN: to já myslel, že tohle místo je detašované bydliště pro hipstry z letný... aby měli pocit, že můžou cestovat za kulturou
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    OVECKA_MJ: spis bych rekl okoli delnicky a komunardu - je to dost progresivne rekonstruovana ctvrt, kde se samozrejmne oteviraji super hip mista [paralelni polis, polevkarna, ted otevreli nejakou kavarnu hned u zastavky, avion kafe a taky nejaka komunitni zahrada atd ..] a nevic tam, snad zitra, otevrou privoz do karlina. Ale letna asi taky.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    TYRKYS2: protože Letná! ;-)
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    Host v recepci se mě ptá, kde že je ta Praha 7, že je to prý nejvíc hipsterská čtvrť, nebo pokud není, tak kde jinde je to nejvíc hipster. Jako v Berlíně, jestli chápu. Nejdřív jsem myslela, že si dělá srandu a pak jsem byla tak konsternovaná, že jsem ji úplně zapomněla poslat do Krymský a to by to holka ani neměla daleko. No, snad našla, co hledala :-D
    Btw - tušíte někdo, jak přišla na tu Prahu 7?
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    PIZMA: je to halt takový vděčný. přitom ta slečna prostě jen nahlas a otevřeně vyslovila obvyklé pochybnosti všech návštěvníků moderních galerií umění :)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PIZMA: Že ty jsi ta slečna co miluje transparentní materiály :)
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    SALAMAN: už mi to přijde ohraný
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    PNXNTDD:
    ERRTU: Uf, kdyby jen podnikatelský záměr, je možný, že tento trend vznikne. V souvislosti s nějakým tím přihlášením se ke svým kořenům.
    M0R
    M0R --- ---
    VYHULENY_UFO: ale discokoule
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ERRTU: Ehm... v tý větě cos napsal se skrývá celkem solidní podnikatelskej záměr.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    FESTER: Nejsem si jistý, jestli je to umělecká instalace, nebo jen náhodné seskupení větví.
    FESTER
    FESTER --- ---
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    VYHULENY_UFO: na druhou stranu, trendem dnesni doby je spis retez na koulich...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ERRTU: minimalne koule na retezu by byla velmi retro.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    PNXNTDD: jakoze cernej hipster by mel mit retezy kolem kontniku, pytel na bavlnu a umely jizvy po bicovani na zadech?
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    COMMANDER: Jako já nejsem rasista, ale hipster by měl bejt bílej...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam