• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    RADOWAN: jasne, takze ke kazdymu povolani jsi priradil to, ze by meli mit tetovani, trochu mi to pripomina ferovej test pro zviratka, kdy maj vsechna vysplhat na strom,,, nejak moc nechapu jak to souvisi, ale typografie a tetovani ladi docela slusne, hipstr nehipstr;-)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    WRNQ: pouzil jsme priklady povolani, ktery jsi sama nadhodila, o porovnavani miry kreativity nepadla ani zminka. Jinak tady se resi hipsteri a jejich demence, pokud by to nebylo do tedka jasne.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    RADOWAN: Typografie je přeci jen trochu kreativnější povolání než manažer, navíc je to vizuální zálěžitost, kreativní práce, co že tady jako řešíme?:) Já nevim, jestli to jen zkoušíš nebo seš natvrdlej.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    WRNQ: Takze kdyby na sobe mela ucitelka vytetovane tridni fotky za 15let praxe, barman by mel treba lahve od zeleny a starace a manazer nejakou prirucku o openbook managamentu, tak je to ok?
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    RADOWAN: Probůh, každej něco děláme. Pokud je typograf, tak se to snad dá pochopit, ne? Učitelky taky často vyučujou i v životě, barmani lejou, manažeři říděj.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    WRNQ: ten je teda pekelne hnusnej! Je ale pravda, ze pokud by nemel namazanej knir a secesni fous, tak je to jenom obycejnej plesatej ing. kterej si bohuzel nechal na telo ''natisknout'' spoustu idiotskejch tvaru, kteryma se snazi vyhranit a poukazat na svoji pochybnou schopnost.

    Zvlastni je i tohle: ''..mám neustále tendence všechno okolo sebe rovnat do elegantních kompozic, různě barevně ladit, zdobit, olepovat štítky a opatřovat nápisy. Většinu dostupných médií jsem už vyčerpal, takže vlastní tělo bylo logicky na řadě; je to jenom další zajímavý materiál, který se dá nějak typograficky zpracovat. Spousta nevyužitého místa pro ty z nás, které sužuje horror vacuii.''
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    VYHULENY_UFO: Co máš vytetovanýho ty?:)
    Myslim, že to tetování má u něj doopravdy smysl a logiku, narozdíl od mnoha jinejch lidí.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    WRNQ: clovek nemusi vypadat jako pica, aby produkoval koukatelny knizky....

    ja uz minimalne nechapu vyznamy tech divnych nesmyslnych symbolu co ma dotycny pan nakresleny na ruce
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    FESTER: Jsem holka:) Ale mám pocit, že je trochu rozdíl mezi tím, kdo se jen tak poflakuje v hnusným svetru po po kavárnách a kdo (nejen) dokáže vyprodukovat koukatelnou knížku.
    FESTER
    FESTER --- ---
    WRNQ: poked se tito libi .... v tom pridade jsi sam hipster....
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    LA_PIOVRA: Ti typografové jedou podobný štýlo!
    (Nutno podotknout, že práce Martina Peciny se mi líbí)
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    MABLUNG: tak nejsou manžestráky jako manžestráky (svetr jako svetr, atd atd) ... kalhoty prostě můžou buď padnout jako ulité, nebo si schválně můžeš koupit špatnou velikost a mít je buď vytažené pod prsa (v připadě hipsterek) nebo "snad až příliš těsné" (v případě hipsterů) ... víš jak ;)
    CDR
    CDR --- ---
    tvrzením, že Vonnegut je hipsteřina jste mi zkazili den!!!
    MABLUNG
    MABLUNG --- ---
    SEDELAVLOKALE: To mám stejně. Já jsem se dlouho přemáhal, než jsem si byl znovu schopný obléct manšestáky a svetr s výstřihem do véčka a polotřičko, tak to nezvládám pořád. I ke košili mám z děství stále zažitou nedůvěru.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    MULTICAT: jestli sis toho nevšimla, tak to, co jiní dělali před dvaceti lety, to dělají hipsteři dnes ;) Npař. hadry, do kterých mě navlíkala máma a já je nesnášela, jsou teď žhavý zboží a já zadržuju smích, když to na ulici potkám.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    MULTICAT: jestli čteš knížky co maj víc jak padesát stránek, tak jsi hipsterka
    MHO
    MHO --- ---
    ERRTU: ja tam snad zajdu. To preci nemuze byt pravda.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    ERRTU: Že by byla nakonec Snídaně šampionů kuchařka?
    M0R
    M0R --- ---
    SEDELAVLOKALE: tam maj v kuchyni urcite na to vareni stroje ala Rube Goldberg :)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    SEDELAVLOKALE: cte ji vonneguta dokud nezmekne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam