• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    _IOB_: nevim jestli zrovna hipster je definovanej svymi idealy... si myslim, ze na ty predrazeny kavicky se uplne tak snadno moralni praci vydelat neda
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    _IOB_: podle toho zadni hispteri neexistuji a vsichni jsou pozeri
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    prekvapive docela dobre napsane a trefne vyroky
    Opravdoví hipsteři popsali, jak se odlišují od pozérů: 10 znaků, jak je poznáte 
    https://www.blesk.cz/...dovi-hipsteri-popsali-jak-se-odlisuji-od-pozeru-10-znaku-jak-je-poznate.html
    MASOO
    MASOO --- ---
    ve ctvrtek sem potkala rano v tramvaji takovej kousek, ze mi to zlepsilo naladu, byl proste vtipnej, az byl roztomilej:-)
    A mel styl...coz se o vcerejsim rannim sekani rict nedalo, to bylo proste, co sem doma nasel po rodicich, tak sem to na sebe navlik a je to IN?
    NE, balonak po mame z roku 89, kalhoty mezi kotniky a koleny, prestige, cepicka ala kondom a kolem krku snurka na maslicku, to neni IN!:D
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    LA_PIOVRA: snad by mě tam konečně naučili, jak vyfotit flašku chlastu na oranžovým pozadí
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Taková hezká holka a takovej vocas...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    OCTOPUSS: Hipster leprechaun...dafuq
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    Dnešní eskalátory v metru, týpek přede mnou... papírová krabice od gauloásek s natrhaným popruhem - když je normální zavazadlo "too mainstream ";)

    MATT
    MATT --- ---
    v patek v NTKacku

    COLBEN
    COLBEN --- ---
    lehce ot:) prodeje gramofonu rostou
    BANANZLUTY
    BANANZLUTY --- ---
    OCTOPUSS: Okamžitá asociace...
    Česká soda - Reklama na Servil
    https://www.youtube.com/watch?v=MY_bvoN5HeI
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Pche.



    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    L00K: reálný lovení, to se mi líbí!
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    bohuzel fotka je v nizkem rozliseni a tak nelze jejim zvetsenim nalezt odpoved na zcela zasadni otazku, zda je refrakcni index tech bryli <> 1 :)
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    tohle podle me neni hipsterka nicim, moozna tak velikosti a tvarem bryli - to, a ani ze ma prehozeny vlasy v tomhle pripade neznamena nic hip.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    COLBEN: kdybych si myslel, ze fotka je samonosna, nedaval bych sem ten text:)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    VYHULENY_UFO: Čteš mi myšlenky :D Čím rezavější střecha, tím vlhčí sklep :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam