• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    THX_1138: šmarjá! já jsem si doteď nevšimla, jak on strašně vypadá - furt čumim jen na ty jeho balkonovky
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PNXNTDD: jak se rika... "to jsem z toho jelen" :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DYSTOPIK: po vinohradech se gay, pardon muzska holicstvi siri jako vienamsky obchody...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    THX_1138: jojo, nastesti burgry se nepokousej nejak zoriginalnet a je to dobra klasika.
    Ale to pohrdani vsema ostatnima, vysmech ostastnim (vodackym) podnikum, chvaleni se, jak lidi na jejich burgry cekaj pul hodiny (na Vltave, kde sou davy lidi, sou monstrfronty vsude, v kazdym podniku.Jen nektere podniky zvladaj obsluhovat rychleji a na zakazniky se nepovysuji. No ale to sou ti necool podniky s colou s rumem a svickovou:-))) )....

    ...ostatek uz je mimo toto tema, patri to spis do "chovani cisniku/provozovatelu podniku", na dalsi review pani provozni odpovedela, ze sme trapna nudici se particka, co se rozhodla udelat zatah na reviews.:O proste nesnesou kritiku a nechapou, ze kdyz maj FB stranku, ze jim podnik mohou lide hodnotit. Podle nich je to projev nudicich se, achjo
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    tak tohle je už i na mě moc....

    Jelen - Magdaléna
    https://www.youtube.com/watch?v=c2j9BxOF8yo
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    včera jsem šel po vinohradech a koukám do nový výlohy na rohu korunní a sázavský tušim, vidim tam posedávat partičku natupírovanejch krasavců, tak si řikám asi modrá ústřice a on je to barber shop..
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Ja mam ted supr zazitek z hipsterskeho jednani se zakazniky.
    to je zaklad jejich filosofie baristu (ci obecne provozovatelu cool podniku) klidne pohrdave sprdnout zakaznika, kdyz se zproneveruje jejich atmosfere, ne?:)
    Mne normalne na recenzi (pul kladne pul kritika) napsali todle:
    Kdybys aspoň rozeznal černý first flush čaj z Darjelingu od zeleného, ty chytráku :-) Na colu s rumem a svíčkovou z prášku si zajeď naproti a nepruď, když někdo na chvíli nestíhá.

    Fakt cumim:O

    Ale mam k tomu vazny dotaz, ty vtipy, jak barista dostane infarkt, kdyz si nasypes do kavy cukr, vychazi to z reality? Opravdu ma vice lidi zazitek, ze v ...originalnich :-) podnicich je obsluha k hostum treskute uprimna, dava najevo pohrdani, ba je i klidne osoci?
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ONITSUKATIGER: to je ultrasuper!
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Pobavilo
    Kollektivet: Music Video - Compliments
    http://www.youtube.com/watch?v=zi8ShAosqzI
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    STEMBUS: on je registrovany pedofil nebo to dela jen rekreacne?
    MHO
    MHO --- ---
    Všichni hipsteři jsou přirození!

    (Říkal dneska jeden hipster kolega v práci. Souhlasil jsem.)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Blešák pro hipstery: Na Nákladové nádraží Žižkov nejen pro tajnou knihu 
    http://www.blesk.cz/...1/blesak-pro-hipstery-na-nakladove-nadrazi-zizkov-nejen-pro-tajnou-knihu.html
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    MATT: (hlavně žádný mainstreamerky)
    MATT
    MATT --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    JONY: to je ID MELDA ten typek!! :))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FEFERONIE: loni sem jel autobusem cislo 133 na zizkov. pristoupili tri takovy obryleny kreatury a tahly 3 palety a zabraly misto pro kocarky. tak rychle vybehnout ridice z kabiny sem fakt dlouho nevidel... :D
    JONY
    JONY --- ---
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    OCTOPUSS: i ten motýlek? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam