• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    NOP: Tak jako fotky retro ohanbí hipsterek by mohly bejt docela oživení,už mě napadlo jak řeší resp. vlastně neřeší to vintage zrovna na podvozku

    ANGLAN: Mě to přijde jako OT páč vypadá jak úplně obyčejnej buzík co si odběh do krámu z nějaký kalby
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    ANGLAN: predpokladam ze kdyz sis chtel "zahrat a buz icku" a (kdyz si mel uz vymysleno se mu vysmat) ocividne si predpokladal uspech, tak to budes asi taky pekne vystajlovany kdyz si takhle veris... muzeme videt tvou fotku pro zhodnoceni tvych sanci na sukces tohoto planu?
    PRAVDA
    PRAVDA --- ---
    ANGLAN: Měl jsi mu jí máznout. Ale. Systém kriply miluje a hodně by se za to na tebe mračil.
    ANGLAN
    ANGLAN --- ---
    Ono z ty fotky neni poznat, ale mel uber zkrouceny knirecek a ultra bozi retro brejle. Chvilicku jsem si hral s myslenkou ze si zahraju na buz icku a pozvu ho na rande, nasledne bych se mu vysmal, ze ne, ze jen vypada smesne, nez jsem myslenku stihl zdokonalit, uz mi hipster utekl

    GEE
    GEE --- ---
    I hope you're not reading this on your iPhone
    http://i.imgur.com/O1MiIOH.gifv
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    MOUNTBATTEN:
    LOL
    To jakože v Krumlově je nějaká hrozně trendy maringotka lidí z plnovousy kde zpitý vodáci a Helmuti s výbavou z nejdražších půjčoven lodí ve střední Evropě čekají na burger půl hodiny a tlemí se ostatním stánkum ?
    :D :D
    V dobách před velkou vodou by se tam tyhle kreténi ohřáli tak třetinu sezony možná ale to ještě nebyla koncentrace trendykokotů na Vltavě zdaleka taková.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    PNXNTDD: najlepsia ta ohladuplnost k zvieratam, pritom ked zeriem kytky a ora sa a sklizi pole, tak zomrie obrovske mnozstvo edafonu, krtkov, hlodavcov, vtakov. Ked zabijem kravu, tak je to len jeden zivot na mnoho ludi, ktori sa z nej najedia a ak teda neberiem v uvahu tie masove farmy, ale ak by sa skor smerovalo k ohladuplnemu chovu, tak zabitie kravy nie je pre ekosystem az taky problem ako ked odlesnujem a pumpujem podu pre miliony fuzatych veganov.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    https://www.facebook.com/events/1731337187121968/

    Tohle bude asi ideální místo pro lov...
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    THX_1138: šmarjá! já jsem si doteď nevšimla, jak on strašně vypadá - furt čumim jen na ty jeho balkonovky
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PNXNTDD: jak se rika... "to jsem z toho jelen" :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DYSTOPIK: po vinohradech se gay, pardon muzska holicstvi siri jako vienamsky obchody...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    THX_1138: jojo, nastesti burgry se nepokousej nejak zoriginalnet a je to dobra klasika.
    Ale to pohrdani vsema ostatnima, vysmech ostastnim (vodackym) podnikum, chvaleni se, jak lidi na jejich burgry cekaj pul hodiny (na Vltave, kde sou davy lidi, sou monstrfronty vsude, v kazdym podniku.Jen nektere podniky zvladaj obsluhovat rychleji a na zakazniky se nepovysuji. No ale to sou ti necool podniky s colou s rumem a svickovou:-))) )....

    ...ostatek uz je mimo toto tema, patri to spis do "chovani cisniku/provozovatelu podniku", na dalsi review pani provozni odpovedela, ze sme trapna nudici se particka, co se rozhodla udelat zatah na reviews.:O proste nesnesou kritiku a nechapou, ze kdyz maj FB stranku, ze jim podnik mohou lide hodnotit. Podle nich je to projev nudicich se, achjo
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    tak tohle je už i na mě moc....

    Jelen - Magdaléna
    https://www.youtube.com/watch?v=c2j9BxOF8yo
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    včera jsem šel po vinohradech a koukám do nový výlohy na rohu korunní a sázavský tušim, vidim tam posedávat partičku natupírovanejch krasavců, tak si řikám asi modrá ústřice a on je to barber shop..
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Ja mam ted supr zazitek z hipsterskeho jednani se zakazniky.
    to je zaklad jejich filosofie baristu (ci obecne provozovatelu cool podniku) klidne pohrdave sprdnout zakaznika, kdyz se zproneveruje jejich atmosfere, ne?:)
    Mne normalne na recenzi (pul kladne pul kritika) napsali todle:
    Kdybys aspoň rozeznal černý first flush čaj z Darjelingu od zeleného, ty chytráku :-) Na colu s rumem a svíčkovou z prášku si zajeď naproti a nepruď, když někdo na chvíli nestíhá.

    Fakt cumim:O

    Ale mam k tomu vazny dotaz, ty vtipy, jak barista dostane infarkt, kdyz si nasypes do kavy cukr, vychazi to z reality? Opravdu ma vice lidi zazitek, ze v ...originalnich :-) podnicich je obsluha k hostum treskute uprimna, dava najevo pohrdani, ba je i klidne osoci?
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ONITSUKATIGER: to je ultrasuper!
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Pobavilo
    Kollektivet: Music Video - Compliments
    http://www.youtube.com/watch?v=zi8ShAosqzI
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    STEMBUS: on je registrovany pedofil nebo to dela jen rekreacne?
    MHO
    MHO --- ---
    Všichni hipsteři jsou přirození!

    (Říkal dneska jeden hipster kolega v práci. Souhlasil jsem.)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Blešák pro hipstery: Na Nákladové nádraží Žižkov nejen pro tajnou knihu 
    http://www.blesk.cz/...1/blesak-pro-hipstery-na-nakladove-nadrazi-zizkov-nejen-pro-tajnou-knihu.html
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    MATT: (hlavně žádný mainstreamerky)
    MATT
    MATT --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam