• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    ASYD
    ASYD --- ---
    jj, je to takova ticha posta
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    tahle debata o koudym musela bejt vyzivna. koudy ma pulku diskuteru v ignorelistu, mistni psajtrencovej lsd gur ma zase v ignorelistu me... a tak
    PRAVDA
    PRAVDA --- ---
    SKA_P: Když jsem to četl, tak první skořápky které mě napadly, byly ty od vajec, co se dávají zpátky slepicím, ale to panáček asi taky nesmí...
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    SKA_P: Jn... bohužel zas nepchopil pravej význam brethariánství a to ten, že měl frčet na parně.
    SKA_P
    SKA_P --- ---
    PRAVDA: se beztak přežral drcenejma skořápkama, kdyby to byl breatharián a frčel na práně, tak se mu to nestalo
    PRAVDA
    PRAVDA --- ---
    olol
    Český vitarián chtěl přejít Nový Zéland na boso. Za dva dny zkolaboval - iDNES.cz
    http://cestovani.idnes.cz/...2_kolem-sveta_hig&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    KOUDY: A jestli ti nedošla potřeba " Remcat a pomlouvat" tak jsi asi nepochopil smysl tohoto audika. Nahoď radši fotku vousatýho koksaře v kostičkované košili a nemel už...
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    KOUDY: Ale byl to doufám veganskej koks.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    OMNIHASH: ok, řekl jsem 15 - 30 a ono je to 33, omlouvám se tedy a přenechávám problematiku prošňupanějším expertům alá Koudy
    POOWL
    POOWL --- ---
    Skandál drogy prevalcovaly hipstry
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    INK_FLO: vždycky mě pobavěj tyhle světácký odhady, povětšinou ještě doprovozený hláškou typu ale ta majkova pasta, co vozí z Caracasu, to je jiný pošušňání, z tý se rolujou nosní přepážky samy. 15% má tak koudyho 400% vývar v krossu, průměr u lam, co se nechaj chytit s pytlem v kapse vyndaný ve tři ráno na nábřeží je dvojnásobnej a ani na 60%+ nemusíš mít supersoftskillz/ochotu polykat černý macky ve stromovce, stačí nebejt kokot.

    Ceny a čistota drog - drogy-info.cz
    http://www.drogy-info.cz/drogova-situace/drogove-trhy/dostupnost-drog/ceny-a-cistota-drog/
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    MELDA: celoevropskej průměr je 15 - 30
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    chtěl jsem něco napsat, pak mi ale došlo, že mám na účtu pravděpodobně míň peněz než Koudy a tím pádem by byl můj argument invalidni :-(
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    tyvole on rozvinul tenhle shitstorm na zaklade postu od NIho...

    ehm, OD NIho!

    mel bys vic cist nez se vypisovat/ohrazovat. ten si tu jede svou na vsechny strany nehlede na nikoho...
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    KOUDY: Ach jo.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MIKLO: Nene..ja rozhodne nejsem influencer ani brand manager nebo hipster..proto sem se tu vuci tomu taky ohradil a vznikla z toho tahle klasicka nyxacka diskuze - [ KOUDY @ Ulov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky) ]
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    KOUDY: A ty jseš teda jako ten influencer jo? Já jenom abych se v téhle zábavné diskuzi trochu zorientoval.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KUTNY: ja nepotrebuju vylepsit vystupovani na socialnich sitich..Jen se neshodnu s lidma jako ses ty a par dalsich tady..to je naprosto normalni..v realu se taky kalouskovci neshodnou treba ze zemanovcema..
    KUTNY: samozrejme ze ne kazdej to potrebuje..nekdo zas potrebuje chlastat 5 piv denne..za to zas neutracim treba ja..Kazdej at si svy penize utraci za co chce ne?...Jako ja tu neprudim do lidi kteri za svy prachy jedou nekam na dovolenou nebo si koupej novej bong a hazej po nyxu fotky tak nechapu proc nekdo prudi do me za to ze si za svy vydelany penize koupim treba hodinky ze kterejch mam radost...Z danovym systemem sem nikdy nevymrdaval a to podnikam 14 let..takze tady ses troskou vedle..stejne jako s tou imaginarni aurou..
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    KOUDY: Tak si je dej do ignore, nebo cos mi to radil.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    KOUDY: Nebude to tim, ze je to dle www stranek PR agentura? Treba ti chteji na socialnich sitich za par micu naoko vylepsit tve vystupovani.
    OCTOPUSS: Me burt, co je jeho smysl. Me ten clovek svych zpusobem bavi, chvili. Pak uz to zacne byt otravne.
    KOUDY: Ne kazdej potrebuje auto, hodinky, prodavat kokain, vymrdavat s danovym systemem a vytvaret jakousi imaginarni auru na socialni sitich.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam