• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    N_I: ten týpek vlevo má zastrčenou mikinu do slipíků?
    RSZ
    RSZ --- ---
    PNXNTDD: mám vedle práce fakultu architektury, a poslední dobou často tápu.. je ten člověk v prestižích a černých plísňových džínách obyčejnej čůrák nebo architekt?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    How to become a hipster in 13 steps | All media content | DW.COM | 16.04.2014
    http://www.dw.com/en/how-to-become-a-hipster-in-13-steps/g-17572245
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    N_I
    N_I --- ---
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    Z47TC: u tebe malo vedomosti
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    SEDELAVLOKALE: pak malo radonu/uranu
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    Z47TC: ne.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PNXNTDD: no prave. Do ty doby normalni borec. Na romana stetinu to vidlicka asi zkousel taky, ale ten to skvele ustal :)
    Roman Štětina - profil umělce / artist profile
    http://www.youtube.com/watch?v=kx2jez2ioa4
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PALEONTOLOG: Kolo povedený, o tom nic... ale ty kecy...... ty vole ty jeho kecy. Mentální uchopení kola. To ne.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    INK_FLO: me se napad s pohrebackym mercedesem a rozbitym asfaltem libi. I to nahodne seskupeni rotopedu. Ty reci kolem, to je takova klasika. Chochola neni jedinej takovej, co me ale fascinuje je Jan Vidlicka, tvurce celyho filmu. to musi mit fistron, vyhledavat takovy exoty a poslouchat to
    Wooden bicycle made by studio Jan
    http://www.youtube.com/watch?v=hYtkq6BhX-Q
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    INK_FLO: aaaargh, bych s nim nevydrzela mluvit ani 3min, proc?!
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    SEDELAVLOKALE: jsi z Pribrami jo???
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ja si taky pomatuju cernobyl, navic par mesicu po nem sem jel s fotrem do ruska, pekne pres belorusko .. :D
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    SEDELAVLOKALE: Tak to bysme si asi rozuměli.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    VYHULENY_UFO: mám velice silně vyvinutý smysl pro ironii a sarkasmus, někdo by to už označil za nadpřirozené ... já to svádím na černobyl a na těžbu uranu v oblasti, kde jsem vyrůstala
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SEDELAVLOKALE: coze mas za poruchu, prosimte?
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    PNXNTDD: hele já ti nevim, moje máma přišla s tím, že jsem indigové dítě, v mých třiceti a to jsem teda už rozhodně rozmazlenej nezvladatelnej fracek nebyla :D To jsem nebyla nikdy. Jako mám trochu nadpřirozené schopnosti, ale i když je použiju a fakt se i snažím, tak tomu joudovi stejně nerozumim :/
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    INK_FLO: stačilo aby promluvil tím svým hlasem malýho kluka, párkrát řekl "jako","prostě"a "vlastně" a dostala jsem chuť mu vrazit ten jeho meč do řiti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam