• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    MOUNTBATTEN: ty bláho, my jsme kdysi felily a ani jsme to netušily!
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    VYHULENY_UFO: hehe, dobry, jedinej problem je, ze kafe z mekace se fakt neda pit :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VIDEO: McDonald's si v reklamě utahuje z hipsterských kaváren - iDNES.cz
    http://ekonomika.idnes.cz/...z-hipsterskych-kavaren-p1d-/ekoakcie.aspx?c=A170303_144513_ekoakcie_fih
    Nová reklama z dílny agentury Leo Burnett London se trefuje do nové vlny kaváren, které vznikají v ulicích britských měst a zejména Londýna. Ale ostatně už i v českých městech.

    Popisuje je jako podivínská místa, kde se servírují miniaturní dezerty za mamutí ceny a když chcete heslo na wifi, dozvíte se, že zní „Fly high with your dreams“ (což lze volně přeložit jako „Jdi si za svými sny“).

    Zákazníci jsou zmatení při pohledu na kávu ve skleničce marmelády, na obsluhujícího hipstera s plnovousem nebo barmanku, která kávu dochucuje opatrně jako v laboratoři.
    QYDO
    QYDO --- ---
    Dekonstruovaná elektroinstalace
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    FOO: Nahodne seskupeni dratu?
    FOO
    FOO --- ---
    FRK_R23: redefinujou elektroinstalaci, neasi?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    WINSTON_SMITH: Take kvalitni zapojeni hodin. Vubec cela elektroinstalace vypada na praci profesionala na slovo vzateho!
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    WINSTON_SMITH: Povadlé květiny s příběhem!
    WINSTON_SMITH
    WINSTON_SMITH --- ---
    IDENTITY: náhodné seskupení povadlých květin included

    Opened in 2012, this cozy bistro was the kick-start that set Veverkova’s transformation in motion. Today it’s packed daily with creative professionals, hip moms and freelancers.

    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    https://www.nytimes.com/...pe=Homepage&module=well-region®ion=bottom-well&WT.nav=bottom-well&_r=2
    Veverkova je opravdu takový koncentrovaný hipsterland. Ale jinak přísahám, že P7 je z velké části normální. Žila jsem tu dávno před hipstrama a bohdá budu žít i po nich.
    SKA_P
    SKA_P --- ---
    SANOUK: Effenberger neni hipster, je prostě takovej a byl takovej už desetiletí spátky
    CROME
    CROME --- ---
    SHADY: Mam tez 7 let macbookpro a nikdy sem nic neresil, ani s Adobe vecma, ty stary verze proste prestali fungovat uplne:)
    SHADY
    SHADY --- ---
    FOO: hmm spíš je to těma nedodělanejma aktualizacema macOS :)
    FOO
    FOO --- ---
    SHADY: no a neni to spíš těma Adobe produktama? Já mám Maca furt (aktualne 4 roky starej MBpro) a vsechno slape jak hodinky.
    SHADY
    SHADY --- ---
    ATUARFIK: lol to starý logo tam :D
    FOO: v tý době ale byli macy ještě dobrý. Já mám teď pořád problémy a to nepoužívám nic jinýho než adobe produkty.
    ej sry za offtopic, jdu se za to oholit.
    FOO
    FOO --- ---
    SANOUK: ne.
    FOO
    FOO --- ---
    MOTTE: no právě. za těch jánevim 15 let, co na tom jedu, sem nikdy nepotřeboval jakejkoli it support. A to sem měl třeba vpodstatě 10 let v kuse běžící G4 nebo 7 let starej macbook, kterej sem tahal naprosto všude a měl za tu dobu (nepočítaje standby mód) nalítáno jistě 30 000 hodin...

    Ale je prostě fakt, že hipstři zkurvěj a dojebou cokoli, kolem čeho byť jen projdou...
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    FOO: taky sem si rikal. Ja mam zato ze MAC je symbol stability a udrzitelnosti :D
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MATT: aha, znam jen chill wave, vapor wave je asi vyeskalovanej do vyparovani se, nebo spis sublimace. mne se to docela libi. ale kinol, to je vylozene jakejsi pokus o pahudbu, jeste se snazi zpivat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam