• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    nerika se spis, heletyvole?
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    PNXNTDD: hmhm...a doufám, že si pak dá organickou kávu z recyklovatelného kelímku a zamíchá to dřevěnou lžičkou.
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    DOKKTOR: Co mas s Hele? Hele rikam ani nevim odkdy a jsem rodilej Prazak.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    FOO: hele viď
    FOO
    FOO --- ---
    TALPENNY: přesně. Voni si totiž všichni ty Asiati z Moravy fakt myslej (krom toho, že kolem Prahy je holá placka posetá velkoskladama) že v Praze se řiká "já sem z Prahééé", takže když se sem pak přiserou, fakt takle mluvěj. Jako jediný.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PNXNTDD: by me zajimalo jestli pocita s pripadnym zpozdenim letu, aby ji to nenarusilo umelecky odhad doby trvani.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    COLBEN: Jn a slečna je tak trošku piča :) https://www.facebook.com/hana.chybikova
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    PNXNTDD: uz jsem chtel napsat, ze nijak zvlast hipster nevypada, ale ta aktivita je super hipster :)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    uf... no comment

    "Toto je Hana. V ruce drzi kaminek od Mariana Pally, se kterym v 0:50 7. 3. 2017 odlita pres Moskvu do New Yorku. Tam kaminek zanecha na americke zemi a hned zase poleti zpet. Celkem ji to bude trvat 38 h a 25 min.
    Marian Palla. Laureat Ceny Michala Ranneho: Retrospektiva o 7 dejstvich od 20. dubna 2017 v Prazakove palaci."

    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    ZOIDBERG:
    Taky to na mě působí poněkud hipstersky i když to asi dělá hlavně ta kombinace fousů s brejlema.
    Jinak ten přízvuk neni úplně pražskej,spíš to z hlediska audia připomíná buránka co se do Prahéé naplavil přes něco lety a svědomitě chodí na Náplavku :)
    FOO
    FOO --- ---
    Hele smát se Vladimirovi 518 je trošku laciný, ne? Všichni snad víme, že je to nýmand a přisírka a snad neočekáváme, že z něj vypadne nějakej výstup, kterej nebude úúúplně blbej...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    CROME: Ty jsou jasný. (s pražským přízvukem) „Dobrý den, máte nějakou dobrou lokální limonádu?“
    CROME
    CROME --- ---
    PRASECI_SOIREE: A kde jako? Trochu strelba vedle...
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    MOUNTBATTEN: já kdybych věděla, že se tomu tak říká, tak bych to v žádným případě nedělala!
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    CASTROL: ale delaly jsme to driv, nez to bylo cool!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KUTNY: úsměv s příběhem voe :)
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    Xyz s pribehem .. to me dokaze rozesmat.
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    MOUNTBATTEN: ty bláho, my jsme kdysi felily a ani jsme to netušily!
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    VYHULENY_UFO: hehe, dobry, jedinej problem je, ze kafe z mekace se fakt neda pit :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VIDEO: McDonald's si v reklamě utahuje z hipsterských kaváren - iDNES.cz
    http://ekonomika.idnes.cz/...z-hipsterskych-kavaren-p1d-/ekoakcie.aspx?c=A170303_144513_ekoakcie_fih
    Nová reklama z dílny agentury Leo Burnett London se trefuje do nové vlny kaváren, které vznikají v ulicích britských měst a zejména Londýna. Ale ostatně už i v českých městech.

    Popisuje je jako podivínská místa, kde se servírují miniaturní dezerty za mamutí ceny a když chcete heslo na wifi, dozvíte se, že zní „Fly high with your dreams“ (což lze volně přeložit jako „Jdi si za svými sny“).

    Zákazníci jsou zmatení při pohledu na kávu ve skleničce marmelády, na obsluhujícího hipstera s plnovousem nebo barmanku, která kávu dochucuje opatrně jako v laboratoři.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam