• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    PNXNTDD: slečna nevím, ale Marian Palla dělal a psal super věci. Je fakt, že z dnešního pohledu dost hipsterský. Ale tehdy byl sám, tak nám to připadalo super :)
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    FOO:
    Směle bych pokračoval v Klubu pražskejch swiní
    (akorát tipuju že za lokálně -patriotický zmínky týkající se Berouna apod. je tam okamžitej doživotní ban)
    jelikož tam je to přímo zaměřený na jedince v Replayích od Vietnamců používající "Prahééé" případně sdílející statusy od Řádu strážců koruny a meče a selfíčka z firemního večírku s popisky typu "nejlepši šefka na světě".

    Tady je to naopak orientovaný na snaživý korporátní buránky co v křečovitý snaze bejt In sedí s třema chlupama na bradě,pseudovintage buzna hadrama a free trade shitovym kafem za dvě kila na Krymský/Náplavce a marně doufají že si jich třeba někdo všimne,)


    N_I:
    Kdepak Wladimir,
    akustickej koncert Pipes and Pints v zapadajícim slunci a bude se točit novej klip tzn. páry s vousy a brýlemi někdy opačnýho pohlaví držící se za ruce,labutě na Vltavě,šugrfrýýý nealko drinky,kola po babičce a tak,
    prostě pohoda.
    MHO
    MHO --- ---
    Můj lokální vzorek hipstera zavolna odložil polaroid a naradil jej bio produkty od nějakých maxistickejch šmejdů z Mexika.
    http://veganodaktyl.veganka.cz/?p=1083
    N_I
    N_I --- ---
    FOO: jediny cos zminil ma sest prispevku a warehouse a fousy nikde:(
    FOO
    FOO --- ---
    N_I: milej pán třítečka, jak jistě věděj, sem hrdej dolnoberounskej patriot (u nás se říká "jsem tam odtud, kde by chtěl každej pražák bydlet, kdyby na to teda měl") a Praha je pro mne chudší předměstí. Jediný, co jsem tu ohledně Prahy zmínil, bylo rozšířený moravský přesvědčení, že kolem práglu je holá placka s velkoskladama.

    Jinak se rač podívat na běh diskuse, třeba si všimneš, že téma Praha nastolil někdo zcela jinej.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    DOKKTOR: to byla recnicka - ale nandals mi to! machriku!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MUTHA: nedavno jsem byl pracovne v nejaky pr agenture a tam cast jedincu vypadala takto.


    DOKKTOR: takze z moravy ani brna nejsi, protoze misto prazak bys pouzil vyraz cajzl...
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    NE7RA: to je tak roztomilé, když se pražák snaží vzpomenout si na tu legendární moravskou otázku, která ho kdysi tolik vyvedla z míry, že se zařekl, že si ji určitě zapamatuje, aby s tím pak mohl doma machřit. k hipsterství už jenom krůček.
    MAESTRO_007: možná bych se mohl vyfotit motorolou před zrcadlem, v podobných modelech dělám domácí práce, takže by ze mě byl jistě skvělý trendsetter, sezóna začíná, hmmm :)
    N_I
    N_I --- ---
    a vubec foak je vidlak co nechape nic ani poradnej warehouse!

    N_I
    N_I --- ---
    COLBEN: fuak to ma rad, ikdyz se jako pozer rozhodne necejti!!!:)

    ...ale kušuj ja uz tecu z naplavky, mathe, špricu a plísňáčových košil...už brzo!!!
    tesim se na wladimira, urcite bude koncik!
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    N_I: to hlaseni se k prazactvi je fakt neuveritelny pozerstvi... je to vlastne neco podobnyho jako hipsterstvi. ha, bejt pysnej na to, ze jsem prazak...tyvole. praha, to je uplny gigavelkomesto a kulturni stred vesmiru, ze kteryho si kazdej sedne na prdel.
    N_I
    N_I --- ---
    kam vleze foo tam se musi kecat tyhle demence praha vs zbytek sveta...ouje...tu par let nebyl tak ma abstak :)

    jeste ze uz brzo pojede naplavka!

    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MAESTRO_007: tak tento by mohl byt klidne ze syrie! vi o nem okamura?
    FOO
    FOO --- ---
    MAESTRO_007: to se pleteš, Pražák je kdokoli na západ od Zábřeha.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    pro ulehceni: cokoliv od brna na zapad = PRAZAK.... a uz to tady hlavne tim vasim "kejháním" nevysvetlujte nebo puknu smichy :D



    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Hele a nechtěli byste se všichni obejmout okolo ramen a poslat ten zasranej off topic do hajzlu? Klidně můžete jeden pražským přízvukem a jeden po moravsku, nebo třeba rusky. Diskuze o ne/pražácích se, mám ten pocit, jmenuje "klub prazskejch swini - pragocentrismus rullleeezzz!", tady slintáme nad hipsterama, jo?
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    DOKKTOR: a ty jsi odkavad?
    FOO
    FOO --- ---
    DOKKTOR: neumdlévej a pokračuj, to by bylo, abys tu klíčenku dneska nedostal.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    VYHULENY_UFO: celý svět mimo prahu a její aglomerace (od plzně až do brna) je tak strašně lingvisticky v prdeli, že umí skloňovat, časovat správně slovesa, a tak vůbec povšechně se vyjadřovat spisovně česky. Tak hlavně, že v praze maj heskí holki a pívo si votvíraj jenom votvírákem. Nějak mě sice míjí paralela s hipsterstvím, protože jak čuráci mluví 3/4 republiky, ale den, kdy si debilové na internetu nedokazují svou výjimečnost, považuju za ztracený. Takže děkuju, pánové :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam