• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    N_I: Ten druhej ma ofinku jako Lena Brauner.. asi je jeji skalni fanynka :D.
    N_I
    N_I --- ---
    COMMANDER: kdepak fotoreport z komiksu:)
    ten napravo umel ale docela dobry kafe naproti veletrzaku, ale to voni vlastne umej..takze nic..:)
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    N_I: dobry! vlastni lov?
    N_I
    N_I --- ---
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    OMNIHASH: By se hodil Do
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MOTTE: tady můj oblíbenej hipstauberář, bohužel už není vidět plnovous spletenej do tří pramínků prokládanejch bižuterií. Chvíli se maskoval jako viking, ale tetování s jelenem na zápěstí ho prozradilo:

    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Cywe diskuze o hipsterech a banda naplavenin si stěžuje na aušusový macbooky a předhání se, jak dlouho už se jim daří maskovat za pražáky...
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    MUTHA: Knirek se spickama nahoru je krizantni:-X Trumfne snad jen Hercule Poirot bo jak se ten vouchyl jmenuje.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    DOKKTOR: jj prezentace tak diky par individuim samozrejme pusobi, ale jinak je to bar, kterej vedou absolutni profici a kterej se od svyho vzniku pravidelne umistuje v prvni petce Bar Awards a rozhodne ho doporucuju. Pokud se ale nekde koncentrujou hipsteri, tak tady https://www.facebook.com/skogbrno/?fref=ts
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    NAGASAWA: trochu to tak, přiznávám, z těch fotek i působilo. tak jsem si nebyl zcela jist, jestli celá ta hipsta prezentace není jen nějaký druh meta humoru
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    FOO: Kdybych já měl bar, tak se jmenuje Kochba...
    FOO
    FOO --- ---
    NAGASAWA: do podniku s takovym názvem že choděj i lidi? to se mi nějak nezdá!
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    DOKKTOR: Bar je v klidu. Pomer hipsteru vuci beznymu osazenstvu je zanedbatelnej.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FOO
    FOO --- ---
    TALPENNY: jenže ve Swiních je mrtvo.
    Jinak, nehovořil jsem o Berounu, ale o dolním Poberouní. A to je kurva rozdíl! :)
    BIDA
    BIDA --- ---
    VYHULENY_UFO: Taky jsem prvních pár let při návštěvách na Valašsku poslouchala, že jsem určitě z Prahy. Když jsem se jim smála, že je vidět chudý kraj, neb evidentně jejich mapa tuzemska obsahuje jako nejzápadnější bod Brno, a pak už tam je jen obrovská plocha s nápisem Praha, tak s tím přestali. To máme za to, že jsme se jim smáli, že na cestu domů potřebují vízum na Ukrajinu.
    FOO
    FOO --- ---
    CASTROL: byly všechny tak skvělý jako ten kamínek, jo?
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    PNXNTDD: slečna nevím, ale Marian Palla dělal a psal super věci. Je fakt, že z dnešního pohledu dost hipsterský. Ale tehdy byl sám, tak nám to připadalo super :)
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    FOO:
    Směle bych pokračoval v Klubu pražskejch swiní
    (akorát tipuju že za lokálně -patriotický zmínky týkající se Berouna apod. je tam okamžitej doživotní ban)
    jelikož tam je to přímo zaměřený na jedince v Replayích od Vietnamců používající "Prahééé" případně sdílející statusy od Řádu strážců koruny a meče a selfíčka z firemního večírku s popisky typu "nejlepši šefka na světě".

    Tady je to naopak orientovaný na snaživý korporátní buránky co v křečovitý snaze bejt In sedí s třema chlupama na bradě,pseudovintage buzna hadrama a free trade shitovym kafem za dvě kila na Krymský/Náplavce a marně doufají že si jich třeba někdo všimne,)


    N_I:
    Kdepak Wladimir,
    akustickej koncert Pipes and Pints v zapadajícim slunci a bude se točit novej klip tzn. páry s vousy a brýlemi někdy opačnýho pohlaví držící se za ruce,labutě na Vltavě,šugrfrýýý nealko drinky,kola po babičce a tak,
    prostě pohoda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam