• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KEPASO, PALEONTOLOG: redefinice je geniální slovo, který spolehlivě označí projekt jako cestu do pekel, už dávno předtím, než se tu objevili první hipsteři. Prvně to slovo na mě vytáh markeťák od OVB, kterej chtěl redefinovat finanční služby, podruhý jsem ho zaslech v souvislosti s projektem redefinujeme čajovnu, kterej skončil krachem, dluhama a půlročním flejmem na nyxu...

    PETER_PAN: to mi připomíná, jak jsem se o vánocích ocitnul nějakou náhodou na nějakým "artovým pohybovým divadle." Dvacet minut čistýho utrpení párečku studentů FHS. Úžasná katarze, na konci sem děkoval bohům, že už mi není dvacet a nesnažím se sbalit studentky umění tím, že bych na podobný sračky chodil pravidelně a pak si o nich nadšeně vykládal.

    VYHULENY_UFO: aby to zabilo bakterie a zpomalilo rozklad.
    NOIK
    NOIK --- ---
    PETER_PAN: tomu se říká preparovaný klavír vole:)
    JONY
    JONY --- ---
    PETER_PAN: podle popisu nebyl to Vojta Procházka s Martinem Blažíčkem? Pokud ano tak bych to osobně viděl spíš na problém u posluchače :) Přijde mi, že se to tady místo dostává co se hudby týče někam k diskusím podobným těm, co vedou stárnoucí čeští fanoušci progrocku :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PETER_PAN: tyvle, uplne mi sel z ty predstavy mraz po zadech. :D
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    VYHULENY_UFO: Ja byl jednou v Jazz Docku na nejakym hipster-alternative-experimental-electro-jazz a jako fakt jsem se snazil v tom cokoli zachytit.
    A to sam mam docela rad i minimalismus, ruzne ty varianty "core-tekk", scenickou hudbu, experimentalni vaznou hudbu (tj. casto bez melodie) apod. O klasickem, modernim i electro-acid jazzu nemluve - ten mam moc rad.

    Ale NE tohle proste bylo fakt hovno, to nemelo nic spolecneho s nicim - proste fakt hnuj nejvetsi, i poslech zvuku magistraly byl musikalnejsi. Ja si pamatuju jak do otevreneho klaviru nahodne strkali nejakej drevenej klacek a ono to vydavalo zvuky. No a na zaver, samozrejmne moznost si koupit audio kazetu :-)
    Jako kdyby to byla 10ti minutova recese na zakladce, ale dopice - se vstupem a pres hodinu (prestavka included).
    FOO
    FOO --- ---
    CROME: zapomněl jste na "zkurví", pane kolego.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CROME:pokud tedy chapu dobre, stejne tak jako pristupuji hipsteri k mode, pristupuji i k hudbe. proste vypadat a bejt slyset jako curak.
    CROME
    CROME --- ---
    VYHULENY_UFO: Nema, ale vcucne prezvejka a vyplivne cokoliv.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ja se chci zeptat znalcu letenskych hipsterskych kavaren, ale oni hipsteri a jejich kultura ma vazne nejakou hudbu?
    FOO
    FOO --- ---
    LOPIK: tak vysoko jsem se již dva roky neodvážil.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Asi, ale ta Cobra zas až takovej úplnej extrém není - kafe ti daj pořád do normálního hrníčku, sedí na se židlích, ne paletách atd. - redefinice zážitku návštěvy restauračního zařízení se ještě nekoná. Pořádný rejdiště je spíš kousek vedle kolem křižovatky Veverkový/Vinařský..
    FOO
    FOO --- ---
    LOPIK: a nebylo tehdy všem lépe?
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    FOO: Však to původně nonstop herna taky byla :-)
    CROME
    CROME --- ---
    N_I: jeste jsem to trosicku chapal u ty EMO mody coz byly taky desny placky, ale obcas byly
    alespon nejaky ty kraticky scremo sypacky, tohle je fakt totalni narcisticka obludnost a oslava absoludniho ponizeni a rezignace ...
    FOO
    FOO --- ---
    VYHULENY_UFO: hipsteři ty nefetujou!
    CROME: já se už neodvažuju vejš, než je Antoníček.
    N_I: hele, a to je nějakej hlubší záměr, pojmenovat si hipsta podnik jak nonstop hernu u nádraží vysočany?
    N_I
    N_I --- ---
    CROME: popis toho co v tobe i me ta pisen vyvolala je stejna..jen si to mozna lepe popsal...

    myslis ze to tak maka i na ty hipstery nebo ty se tam do toho kejvou a cejtej tu bolest stejne jako fuak?:)
    CROME
    CROME --- ---
    N_I: Ja mam temnou/depresivni hudbu hodne rad, ale z tehle uknouranejch "au au toto boli, bebicko nemam na kaficko" typu ve me vyvolava, fakt zachvaty ciste nekontrolovatelne agrese...takze ta hudba asi fakt funguje :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    N_I: cary zivota... no napadlo me cosi o carach a jejich vlivu na tvorbu.
    N_I
    N_I --- ---
    CROME: jojo v bode kde se to slejva je cobra..uz se tam zase moc tesim ve ctvrtek na hrani..nastesti pro me uz asi naposled..:)
    CROME
    CROME --- ---
    Vcera jsem mel co delat na Nove gentrifikovane Letne a tedy hodne velky spatny, po ulici se plouzi nepovedene klony v balonacich v plisnovejch mrkvacich s sedivo vyblit-ruzovejma ozivenickama na hlavach a batohama Fjallraven, vsechno se to nakonec slejva do ty jedny stoky u Strosmajeraku a to uz fakt bylo k nevydrzeni-konformita bio-kafickovyho fasismu vladne...
    N_I
    N_I --- ---
    FOO: ukaz mi fuaku jak te to boli kdyz si smutnej..:)))
    FOO
    FOO --- ---
    N_I: co sem ti vole udělal?! :)

    Hele na ty názvy hipsterskejch kapel existuje generátor, žejo?
    BIRLIBAN
    BIRLIBAN --- ---
    LA_PIOVRA: Mirror Karate)) Asi tuším, kde k názvu přišel: http://chillwitchnamemagic.com/ ..
    N_I
    N_I --- ---
    LA_PIOVRA: promin ale ja u tehle hipsterin nejsem schopen udrzet nit vic nez na tri ctyri slova pohromade...

    no nic...doporucte radsi barber shop potrebuju udelat oboci kery sem si nejak blbe oholil jen do pulky a vystrihani kolem usi...bral sem premie
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam