• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    KEPASO: umiram :D

    A je to venku. Doteď jste nás znali jako HIP, ode dneška se ale všechno mění a získává nový rozměr. Měníme se v TEP a přicházíme s revolučním konceptem, se kterým jste se v Česku určitě ještě nesetkali.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    novy prostor TEP! teda jako nadsenej cyklista chapu, ze stejny nadseni muze chtit nekdo sdilet s ostatnima, ale tohle uz je slusna sekta. zaujala me (prozatim nefunkcni) sekce cenik, nebo sekce http://www.tep.ac/cycling/ s cycling membership, cycling training program, bike hire.

    První cyklistický klub v Praze zaměřený na aktivní cyklisty. Vytváříme komunitu cyklistů, kteří chtějí poznávat svoje okolí i nové přátele, vyrážet na cesty za uměním, nebo jen tak na kávu či drink. Nezaměřujeme se jen na silniční cyklistiku, naší vášní je taky adventure a gravel bike. Snažíme se tyto světy propojit s městskou cyklistikou, a nabídnout tak našim členům příjemný pocit komunity a přátelství v TEP CYCLING klubu. Pokud jste se v těchto řádcích našli, máme pro vás spoustu možností, jak se toho stát součástí.

    Cyklistický výlet pojatý jako cyklistický sen? Ano to je TRAVEL. Poznáte s námi nádherné cyklistické spoty v České krajině, při kterých Vám ukážeme, že výlet na kole může být více než jen Vy a Vaše kolo. Zavedeme Vás do tajů pravého cestování na kole, ale také Vám ukážeme že být 3 dny na kole je pro Vás ten správný mentální odpočinek.


    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PETER_PAN: dekonstruovaná hudba, twl
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    3 Le Vojtěch Procházka Trio au Centre tchèque de Paris
    https://www.youtube.com/watch?v=BI63dtoHEMw


    Vojtěch Procházka a Martin Blažíček
    https://www.youtube.com/watch?v=JnaZ5uRsbPs
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    zatisi uspesneho hipstra s pribehem:

    „Často se mě ptáte, co že to vlastně v @apploud děláme. Myslím si, že nastal čas vám to ukázat.
    Poslední dva roky byly náročné, ale krásně náročné. Já osobně jsem si odškrtal desítky položek z mého dream listu. Staráme se o značky, které milujeme. Připravujeme kampaně, které sami chceme vídat v ulicích. O tom ten pracovní život asi je. Snažit se vstávat s pocitem, že ten den bude stát za to a že se nám povede udělat alespoň ten reklamní svět o trošku hezčí. Snad se nám to daří. Nový Apploud je tady. Užijte si ho. www.apploud.cc“


    NOIK
    NOIK --- ---
    PETER_PAN: tomu se říká preparovaný klavír vole:)
    JONY
    JONY --- ---
    PETER_PAN: podle popisu nebyl to Vojta Procházka s Martinem Blažíčkem? Pokud ano tak bych to osobně viděl spíš na problém u posluchače :) Přijde mi, že se to tady místo dostává co se hudby týče někam k diskusím podobným těm, co vedou stárnoucí čeští fanoušci progrocku :)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    Bullerbyn na Chodské. Byl tam pajzl, ted je tam utociste hipsteru nejtezsiho kalibru vsech moznych narodnosti, fakt desivy misto.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PETER_PAN: tyvle, uplne mi sel z ty predstavy mraz po zadech. :D
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    VYHULENY_UFO: Ja byl jednou v Jazz Docku na nejakym hipster-alternative-experimental-electro-jazz a jako fakt jsem se snazil v tom cokoli zachytit.
    A to sam mam docela rad i minimalismus, ruzne ty varianty "core-tekk", scenickou hudbu, experimentalni vaznou hudbu (tj. casto bez melodie) apod. O klasickem, modernim i electro-acid jazzu nemluve - ten mam moc rad.

    Ale NE tohle proste bylo fakt hovno, to nemelo nic spolecneho s nicim - proste fakt hnuj nejvetsi, i poslech zvuku magistraly byl musikalnejsi. Ja si pamatuju jak do otevreneho klaviru nahodne strkali nejakej drevenej klacek a ono to vydavalo zvuky. No a na zaver, samozrejmne moznost si koupit audio kazetu :-)
    Jako kdyby to byla 10ti minutova recese na zakladce, ale dopice - se vstupem a pres hodinu (prestavka included).
    FOO
    FOO --- ---
    CROME: zapomněl jste na "zkurví", pane kolego.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CROME:pokud tedy chapu dobre, stejne tak jako pristupuji hipsteri k mode, pristupuji i k hudbe. proste vypadat a bejt slyset jako curak.
    CROME
    CROME --- ---
    VYHULENY_UFO: Nema, ale vcucne prezvejka a vyplivne cokoliv.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ja se chci zeptat znalcu letenskych hipsterskych kavaren, ale oni hipsteri a jejich kultura ma vazne nejakou hudbu?
    FOO
    FOO --- ---
    LOPIK: tak vysoko jsem se již dva roky neodvážil.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Asi, ale ta Cobra zas až takovej úplnej extrém není - kafe ti daj pořád do normálního hrníčku, sedí na se židlích, ne paletách atd. - redefinice zážitku návštěvy restauračního zařízení se ještě nekoná. Pořádný rejdiště je spíš kousek vedle kolem křižovatky Veverkový/Vinařský..
    FOO
    FOO --- ---
    LOPIK: a nebylo tehdy všem lépe?
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    FOO: Však to původně nonstop herna taky byla :-)
    CROME
    CROME --- ---
    N_I: jeste jsem to trosicku chapal u ty EMO mody coz byly taky desny placky, ale obcas byly
    alespon nejaky ty kraticky scremo sypacky, tohle je fakt totalni narcisticka obludnost a oslava absoludniho ponizeni a rezignace ...
    FOO
    FOO --- ---
    VYHULENY_UFO: hipsteři ty nefetujou!
    CROME: já se už neodvažuju vejš, než je Antoníček.
    N_I: hele, a to je nějakej hlubší záměr, pojmenovat si hipsta podnik jak nonstop hernu u nádraží vysočany?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam