• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    OVERFLOATER: problem je, ze v tech prikladech co uvadis, je analogie vuci hudbe, kterou poslouchas a uznavas. cokoliv jde mimo to, bude vzdycky „mrdka, co by zahral uplne kazdej“. co tady bylo uvedeny od prochazky/blazicka mi nesedi, ale treba tohle se mi libi https://youtu.be/OM1IAyNsdBw?t=6m48s ... pripomnelo mi to tima heckera https://youtu.be/1NkZVWXK5jM, kterej je pro me jeden z top soucasnych muzikantu a predpokladam, ze ho neznas a bude pro tebe jeho tvorba taky mrdkou.
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    JONY: Ja jsem treba schopnej poslouchat ruzny uchylarny jako treba Johna Zorna, Pattonovo Fantomas a Mr Bungle, Melt Banana apod., ale tohle (https://www.youtube.com/watch?v=BI63dtoHEMw) je fakt naprosta mrdka. Tohle by "zahral" uplne kazdej. Takhle busit do nastroju zvladne kazdy jelito.. i na ty bici :)) A jestli rikas, ze te tohle vylozene bavi, tak si myslim, ze tomu ani sam neveris a jen chces vypadat zajimave :)

    Kdybych hral na kytaru svym ztoporenym penisem a vydavalo to disharmonicky zvuky, bylo by to taky dost moderni jazz? A spravne neohrany?
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    FOO: Něco na tom bude - je fakt, že klasickej kolomrd si dá v Horní Dušní v klidu svý čtyři piva a nebude otravat, že chce lokální limonádou a nabíječku na hodinky..
    FOO
    FOO --- ---
    LOPIK: no nejsem si jist. Spandexový buzny jsou veký zlo, ale můžu ti říct, že když si takhle lebedíš někde na vsi před putykou a dorazí partička cyklohipstrů na fixkách, která se v tý hospodě U chcípáka začne dožadovat rukodělného cideru a flat-white z fairtrade decafu, případně vysvětlovat, že piccolo neexistuje, přijdou ti najednou ty Contadoři jako vlastně vcelku snesitelný lidi.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Na druhou stranu asi pořád furt lepší cyklista s plnovousem na redefinovaný Ukrajině, než ty Contadoři v pomalovaných šprckách, co je pořád potkávam v metru na trase Nádraží Holešovice - Kobylisy..
    FOO
    FOO --- ---
    KEPASO:

    ta vypohoděná češtinka je fakt na pěst a poblití.

    revoluční koncept
    spot
    prostor
    komunita

    Já bejt kolo a dostat se tomudle pod prdel, tak bych si asi samo urvalo sedlo tyvole.

    NOIK: vše již řekl ctěný kolega CROME, ty jelito.
    NOIK
    NOIK --- ---
    CROME: život a autenticitu??!! ...nejsi náhodou hipster?:)
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    Nejlepší česká hudba je Umbrtka, se s tim smiřte.
    Umbrtka - Práce, radost, válka
    https://www.youtube.com/watch?v=AB3Gj2PkYZc
    CROME
    CROME --- ---
    JONY: no ne vazne, ty ten Vojtuv projekt fakt povazujes za neco vyjimecnyho?
    JONY
    JONY --- ---
    CROME: aha, takže navíc ještě keyboard warrior :)
    CROME
    CROME --- ---
    JONY: ja chapu, ze ses zranenej kdyz nekdo zkritizuje kamika na netu, ale tak to holt chodi, ale tak neni nam 15 to zvladnes, stalo se to tolikrat a jeste stane
    peace off :)
    JONY
    JONY --- ---
    CROME: a vidím kvalitní diskusní argumentace included. No nic čau.
    CROME
    CROME --- ---
    NOIK: to je na Jonyho ten tady zacal mlatit penisem kvalitniho severskeho jazzu, ja se spokojim s gymnazijnim noisem, uz jen pro to, ze je tam vic zivota a autenticity nez ve vyprazdneny schrance zbytecnyho hipsta-jazzu
    NOIK
    NOIK --- ---
    PALEONTOLOG: také myslím že není, to tady vyžaduje Chrome - kterej nechcípá nudou jenom u milionkrát převařenýho gympláckýho noisu:)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NOIK: ono je nutný sledovat někoho progresivního ? mě v lucerně potěšili tchendos, vč. hostů, akorát jsem tam taky nebyl.
    CROME
    CROME --- ---
    NOIK: z tuzemsky sceny abych nechcip nudou krom Dr. Kralika asi nikoho...
    NOIK
    NOIK --- ---
    CROME: mě to zajímá - co považuješ ty za progresivní a tisíckrát nepřevařený - a úplně ideálně z tuzemské scény:)
    CROME
    CROME --- ---
    NOIK: koho to zajima?
    NOIK
    NOIK --- ---
    CROME: a jaký koncert v poslední době zaujal tebe?
    CROME
    CROME --- ---
    JONY: no pokud te jako odbornika, v roce 2017 fascinuje statisickrat spatne vylouhovana kopie music concrete,tak opravdu dalsi diskuze je marna :)
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    JONY: You're Not Yelping.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam