• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    NOIK
    NOIK --- ---
    CROME: hele debata probíhala v pátek - v pondělí už nemám chuť v ní pokračovat:)
    CROME
    CROME --- ---
    NOIK: nejsi spis tak trochu snob?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    KUTNY: jo:))
    ale to neni hipsterskej vyraz, to rikavala moje babicka, aby nemusela rict "hovinko" ! :)))))
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    MOUNTBATTEN: Ty jo. Nejak jsem v tom ztratil :D. Zahnedu? Jako ze si naserou do kalhot?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    KUTNY: ukazka ostrosti sekery, prej to neni hipstzerska novinka, ale tradice z "prodejnich show", kde se na takovychto blbinach ukazovalo ostrost ostri (nemel to nekde i Horst Fuchs?:))) )

    A zminky o holicovi se sekerou sem nasla (v ceskych internetovyxch zpravach) i deset let stary;)
    Jako nahodou ten ucel - lumbersexualove sou trasoritky, co jen jako drevorubci vypadaj, ale dat jim do ruky fiskarsku a poleno, tipuju, ze si budou volat rohlik.cz, aby jim dodal vymazleny svazany balik nastipanyho drivi. Takze na takovydle nabehnout se sekerou, jim tu zahnedu v tech "echt drevorubeckejch" kalhotach preju:))))
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    FOO: Tak jo ;-)

    FI_CZECH: Marne premyslim nad smyslem.
    FOO
    FOO --- ---
    L00K: tohodle kreténa jsem v pátek fotil, bohužel moc z dálky, takže mi nevyšel. A asi tu bude noivej, takovýho čůráka bych si už jistě povšiml....
    KUTNY: jak vyšitej, fakt. Naživo je to fakt výstavní kousek.
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    KEPASO:
    "Inovativní koncept tělocvičny, ve které se budete cítit jako v Japonské zahradě nebo v galerii"
    ROFL
    "Po tréninku si u nás v TEP CLUBHOUSE můžete dopřát zasloužený odpočinek a dát si něco výživného na regeneraci těla i mysli."
    Tim zřejmě myslí kafe se zapíchnutou větví od barmanky s transparentními brýlemi.
    FI_CZECH
    FI_CZECH --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    EUCHRID: naopak, podle všeho pronilki do playlistů českých rádií, takže se jich nezbavíme po dlouhá desetiletí...
    EUCHRID
    EUCHRID --- ---
    ZUZKAOU: Miraie jsem bohužel znal... Netušil jsem, že to trápení ještě neukončili.
    KYO
    KYO --- ---
    SKRU: colorized -)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    The "millennial whoop" is taking over pop music
    https://www.youtube.com/watch?v=MN23lFKfpck


    Mirai - Dítě robotí
    https://www.youtube.com/watch?v=jbnubyEmhSg
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    VYHULENY_UFO: Sorry, ale tohle my tady provozujem zcela běžně. Ani jsme tomu neříkali improv.
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    L00K: vystavni kousek!
    SKRU
    SKRU --- ---
    L00K: imho tam byl potencial na urcity ancient napis nad hlavou? Prvni Ceska Tovarna Na Fousosikanu..nebo tak neco?
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    L00K: V cem je ten pan tak kvalitni, tedy krome vousu?
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    OVERFLOATER, OVERFLOATER: Tohle jsou věci, který se daj posoudit akorát naživo, protože pro tenhle účel jsou vymyšlený a provozovaný, neni to CD. V podstatě tvrdíš, že malíř kreslí sračky, protože jsi viděl pár obrázků na jůtůbu v rozlišení 640x480.
    MATT
    MATT --- ---

    Fotogalerie: Vztahy s přáteli, rodinou, partnerem jsou pro spokojený a zdravý život více než...
    https://xman.idnes.cz/foto.aspx?r=xman-styl&foto1=FRO6abc9b_profimedia_0304366935.jpg
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    KEPASO: ten typek na baru je ten, co sedel v tom Bullerbynu! Takze vse do sebe zapada.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam