• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    N_I
    N_I --- ---
    SKRU: zitra cobra, jsem tu spravne celou dobu, oproti bojovnikum se zdechlinama, ale jedem, to ti jde dobre!
    SKRU
    SKRU --- ---
    FOO: jisteze je esencialni, aby se ti to zatahlo a nerozdusil si to do sracek. ale chut to nedela.


    N_I: tak ses dockal a konecne zaznelo neco, k cemu se dokazes vyjadrit? no hura!:))
    FOO
    FOO --- ---
    DOKKTOR: to slovo je irelevantní, ale to by sis musel přečíst a pochopit vše, co už bylo napsáno. Maso prostě není hmota bez chuti (já si třeba často dávám carpaccio jen s tou kapkou oleje, neb chuť syrrový svíčkový je opravdu lahodná), jak tu tvrdí býložryvý Kepaso, který fakt neví, o čem mluví.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    mimojiné mně pořád i po těch 40 shitpostech uniká, co je na tom stánku hipsta? snad ten kabát toho kluka vlevo? fakt nevim, nakopněte mně nekdo. nebo vegani už sou automaticky hipsteři? a ne, nejsu vegan ani vegetarián ani žádná podobná dietní anomálie
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    FOO: to nejsou pravy hipstri ale jejich nepovedeny klony. A sojovej gulag se delal uz minimalne jednu generaci pred tim nez se objevil prvni hipstak. S tou logikou mas asi pravdu, treba takovej Hitler se choval celkem nelogicky.
    N_I
    N_I --- ---
    uz tady dlouho nebylo, a to by jim slo dobre

    vis jak se dovis ze je nekdo vegan? povi ti to...a prida neco o zdechline:)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    FOO: pořád nejak nevnímáš to slovo "doplněné" a všechno za ním?
    FOO
    FOO --- ---
    SKRU: no u tofuláše ne, u guláše ano. To počáteční přismahnutí masa je zcela esenciální a kdo to nedělá, neumí vařit guláš (to jsou ti tragédi, co zpravidla zahušťují omáčku moukou).

    DOKKTOR: asi mi budeš muset vysvětlit, co že to teda je. V mém kmeni se jedná o tenké plátky neochucené syrové svíčkové, doplněné volně ležícím parmezánem, kaparami a/ nebo rukolou a lehce zakáplé olivovým olejem. U vás se pod tím slovem rozumí co? Posed z kabanosu?
    SKRU
    SKRU --- ---
    me dost chutna carpaccio z cerveny repy..mnam. to je to spravny carpaccio a ne tenky platky zdechlin.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    FOO: říká nekdo, kdo carpaccio považuje za tenké plátky syrového masa bez ničeho, fér
    SKRU
    SKRU --- ---
    FOO: nene, zadny pripacny se nerozpoustej, rozpousti se kolagen ze slach, ten dela tu strukturu a hutnost, barvu dela cibule a paprika a chut koreni:P
    FOO
    FOO --- ---
    FAEKAL: prapuviod to ma v oparticce hipstru, co vari sojovej gulas. Dalsi pokracovani neni trollenim masa vuci tofu, ale smutnou demonstraci toho, jaky ma bezmasa strava vliv na logicke uvazovani.
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    FOO: tak kdyby se debatovalo alespon o hipstrech, tak je curactvi legitimni, ale tady se troli maso proti tofu a ja nechapu jakou to ma souvislost s fousatejma flanelama .
    FOO
    FOO --- ---
    NOIK: debata o hipstrech a jejich existenčních projevech zákonitě musí být čůrácká.
    FOO
    FOO --- ---
    KEPASO: no nerozebírejme to, já myslim, že rozpor mezi tim, co si napsal tu
    KEPASO a tu KEPASO je dost zřejmej. Každopádně esli je syrový tofu hmota bez chuti, pak syrový maso rozhodně hmota bez chuti není a dá se - nakrájené na tenké plátky - v pohodě jíst.
    NOIK
    NOIK --- ---
    tyvole to je zase čůrácká debata
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    FOO: co jsem poprel? „syrovy tofu s upravou je proste o necem jinym“ znamena, ze syrovy tofu jen tak vs. syrovy tofu dochuceny je o necem jinym.
    FOO
    FOO --- ---
    KEPASO: nojono, to, že něco neznáš, to neni to samý, že něco neexistuje.

    A pokud dobře chápu, tak teď teda popíráš to, co jsi povídal před chvílí.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    FOO: neznam, divam, vsude vidim maso nakrajeny na platky s necim.
    FOO: mozna jsem mel misto upravy napsat dochuceny. proste je to uplne to samo, syrovy maso i syrovy tofu je hmota bez chuti.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: vegetarianska logika
    FOO
    FOO --- ---
    KEPASO: chapu spravne, se syrovy maso s upravou neni syrovy maso, ale syrovy tofu s upravou je furt syovy tofu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam