• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    N_I
    N_I --- ---
    NOFNAK: skoro si rikam ze nekdo z cobry sem leze a proto nas minulej ctvrtek vytolcokovali..:))..ale vesmes s tebou souhlasim ikdyz mateje i autora clanku znam a jsou to vlastne v prapuvodu fajn lidi...

    Jeste me teda pobavilo z toho z clanku- imho pulka teamu za barem dle meho kamose vypada ze si to kafe cpe rovnou pod vicko....jak bylo prekopanejch...



    Martin: Říkal jsi, že máš štěstí na lidi. Přijde mi, že někteří s tebou kráčí už hodně dlouho. Jsi tak dobrý vůdce nebo jsou oni tak skvělí přátelé? Jak to vnímáš?

    Matěj: Když to vezmu trochu jinak, tak ti, co jsou momentálně v Cobře, to jsou oni. To všechno je díky nim. Oni jsou výjimeční. Já dokonce věřím, že většina lidí z týmu je tu hlavně kvůli jiným věcem než jsou prachy. Jde jim o přidanou hodnotou. Jasně, peníze jsou důležitý, ale jestli si někdo myslí, že v kavárenství přijde k nějakému zázračnému výdělku, nevím jakým pohledem se na to dívá
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    N_I: Nevím co je horší, zda to, jak autorovi tvrdne prut jen co pomyslí na Matěje nebo ty sračky, které tečou Matějovi z huby...
    "Epikurova zahrada je pro mě místo, kde lidé sdílí momenty přátelství, skutečnosti, vzájemnosti "

    a výrazy jako:
    "lokálové" (místní občané)
    "militantní"
    a samozřejmě nesmí chybět zaklínadlo korporátních hipsta zmrdů "synergie"
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NOIK: aby si se z toho bezduchýho hipsta jazzu neposral. ten blbeček je marnej jako tisíc dalších, co se snaží zrecyklovat máminy kozačky, dědův svetr a bráchovy brejle do neotřelýho vzhledu. problém je, že těch snaživců o neotřelej vzhled je tolik, a jejich pokusy jsou si tak podobný, že spadají do jedné škatule tak či onak. ale to je jen třídění podle vzhledu, ....
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SHADY: S tou bradou potopi i Titanic!
    N_I
    N_I --- ---
    Matěj Kočí | Prague-Up
    http://www.prague-up.com/cz/matej-koci/
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    Kazdopadne vedle kino Aero oteviraji neco, co z dalky pripomina panske holicstvi s poslechem hudbu. Moc jsem tomu neporozumnel. Na vyloze byl grafikou pan s knirkem a uhlazeny jako lazebnik.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    Ja furt nevim, co je to hejtovani.
    NOIK
    NOIK --- ---
    MUTHA: no mně celkově přijde, že poslední dobou je to tady spíše než o hipsterech o hejtování jakýchkoliv věcí, které přesahují rejstřík vnímání a tolerance některých místních ídéček
    SHADY
    SHADY --- ---
    svetr s motivy z 80. let, žlutý rambo brejle, který nikdy nesundá, sexy emo účes, v kalhotech tězce nacpanej, waldo tričko kterých má asi na každý den jiné? Kalhoty zastrčený v traktorech. Pro mě tam těch známek pár je. No a to že má asi strach z myši a používá radši touchpad.
    tak nic no :'D
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    SHADY: Nevim. Nevyznam se v tom. Tapu.
    SHADY
    SHADY --- ---
    KUTNY: Jako uces asi jo, ale oblecenim mi prijde spis jako hipstawaldo. emo by aai nenosilo slunecni bryle ne? je pravda ze po me bude prebirat klienta, ale je mi to fuk.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    SHADY: Mel by si ho vzit nekdo do parady. Takhle je to spis emo(?).
    SHADY
    SHADY --- ---
    KUTNY: pochybuji, ze mu nekdy porostou, fotoaparat urcite ma. jen ne na porade.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    Vzdyt mu chybi plnovous, fotoaparat na kino film a vubec.
    SHADY
    SHADY --- ---
    tak se mi povedlo ho vyfotit celýho. Není to už nějaká úchylka? Cekat na poradu abych ho vyfotil?

    GANDHI
    GANDHI --- ---
    BLOWUP: tak bejt instantnim znalcem vseho a prirozenym etalonem vytribeneho vkusu to snad k hipstrum patri:)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Dnes v letadle vedle me, celkem klasika. Mladik zrejme letici stejne jako ja plachtit, vymodenej od hlavy k pate v jachtarskym. Usedl na sedadlo, vyndal laptop (samozrejme mac) a zacal koukat na videa "zakladni pojmy jachtingu" a "plachteni snadno a rychle" :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KEPASO, PALEONTOLOG: redefinice je geniální slovo, který spolehlivě označí projekt jako cestu do pekel, už dávno předtím, než se tu objevili první hipsteři. Prvně to slovo na mě vytáh markeťák od OVB, kterej chtěl redefinovat finanční služby, podruhý jsem ho zaslech v souvislosti s projektem redefinujeme čajovnu, kterej skončil krachem, dluhama a půlročním flejmem na nyxu...

    PETER_PAN: to mi připomíná, jak jsem se o vánocích ocitnul nějakou náhodou na nějakým "artovým pohybovým divadle." Dvacet minut čistýho utrpení párečku studentů FHS. Úžasná katarze, na konci sem děkoval bohům, že už mi není dvacet a nesnažím se sbalit studentky umění tím, že bych na podobný sračky chodil pravidelně a pak si o nich nadšeně vykládal.

    VYHULENY_UFO: aby to zabilo bakterie a zpomalilo rozklad.
    RANO
    RANO --- ---

    neívm jestli sem? smazat se to dá vždy.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    VYHULENY_UFO: ta latkova taska je mor, protoze ji nosi hipstri nebo proto, ze to byl sunt?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam