• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Student rozřízl a naporcoval vojenský bunkr. Prznění historie, bouří se lidé! | Blesk.cz
    http://www.blesk.cz/...udent-rozrizl-a-naporcoval-vojensky-bunkr-przneni-historie-bouri-se-lide.html
    FOO
    FOO --- ---
    MATT: no vzhledem k tomu, že se jim jinak říká "mileniálové"...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: konecne spravny auditko... :D

    ano neco na tom bude, ale hlavne to retro. nyx byl taky svyho casu plnej fotek mladych divek, ktere chtely vypadak jako pani z americke druhovalecne reklamy.
    MATT
    MATT --- ---
    tak me napadlo, kolik je vlastne takovymu prumernymu hipsterovi? jestli to nejsou uz vsechno porevolucni deti, ovlivneny vsema tema pokusama napodobit zapad s tim vsim, co to prinaselo.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    VYHULENY_UFO: ale tohle je slušná hispteřina, ukrást někomu umělecký dílo, zprasit ho, obalit marketingovejma kecama a vydávat za vlastní, přičemž jako collateral damage ještě zkurvit historickej objekt.

    FOO
    FOO --- ---
    GANDHI: ok, jsem v jadru hodny clovek, takze to vezmu v potaz, i kdyz v realu jsem nic takoveho nikdy nevidel. To je furt sama rekontextualizace paradigmat, ze by Joza Mrazek Horicky blil.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    FOO: ja bych nebyl tak absolutne kritickej:) Obcas se najde umelec, co dela dojem hipstra oproti armade hipstru, co se snazej delat dojem umelce:)
    FOO
    FOO --- ---
    GANDHI: cokoli, co spáchá českej hipstr, musáí bejt logicky žalostný. Co jinýho by mohli dělat žalostně zoufalí lidé. A že ze zavařovacích sklenic nenasáli absolutně žádný vzdělání, to je taky klasika.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    tam je hromada veselejch souvislosti:) výsledek neodpovida vlastne ani jedny studii, co v ty diplomce jsou - chlapci to proste rizli, tak jak se jim to povedlo:p (když to clovek srovna s tim francouzskym projektem je to zalostny)

    na druhou stranu znicit bunkr, kterej mel slouzit k ochrane hranic zrovna tady ma urcite svoje kouzlo:
    "8. října 1938 vjeli vojáci wehrmachtu za bouřlivého provolávání slávy do Vratěnína. Vojsko se zdrželo jeden týden a bylo ubytováno u obyvatel v soukromí a velení v hostinci. 15. listopadu vítali občané hesly „Wir danken dem Führer!” Adolfa Hitlera, který se zde zastavil na své cestě pohraničím."
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Jako já bych to byla možná schopná vzít nakonec na milost, přece jenom k tomu měl povolení od absolutně každýho, koho se to dotýká, ale ta "dekonstrukce budovy určené k zabíjení" je tak absolutní demence, že bych mu přála trochu toho cestování časem do válečnýho období, aby třeba aspoň poznal rozdíl mezi věcí určenou k zabíjení a k ochraně.

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: kvuli takovy debilite takovejch stranek? :D
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    SADAKO: když si nasadím tlustý ponožky, tak se mi potí nohy... je to hygge?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZOIDBERG: návod k použití je v té diplomce ;-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    EZOUN: Ano, chtělo by to návod k použití.
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    ZUZKAOU: co to jasne sdeluje? unika mi to...
    SHIN
    SHIN --- ---
    prokletej Erasmus.... !
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAESTRO_007: kolego, to je jeho matka...
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ZUZKAOU: kdyby ktomu rozrizl i toho jezise tak by se mi to libilo :)
    QYDO
    QYDO --- ---
    mě to přijde jako kopírka tohodle
    Concrete bunker cut in half by RAAAF and Atelier de Lyon
    https://www.dezeen.com/2013/12/11/movie-concrete-bunker-cut-in-half-raaaf-atelier-de-lyon/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam