• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    OVERFLOATER: hadam, ze to resej vnitropodnikovou smernici, ze kazdy zamestnanec musi mesicne zkonzumovat deset sklenic :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    OVERFLOATER: Imho jsou spis z designoveho obchodu.. "designova sklenicka, vypadajici jako zavarovacka" :D.
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    COLBEN: jakou asi musi mit spotrebu okurek, aby meli dost sklenicek...? :)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    majitele kavaren musi mit z hipstertrendu radost. dzus v zavarovce je asi dneska cool

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DAHY: kalisnici jsou vlastne taky takovy hipsteri. redefinovali umelecke dilo.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ale aspon je na tech novejch fotkach poradne videt, jak je ten rez prasacky odvedenej - i kdyz mozna je to zamer, aby autor vypichnul kontrast a ukazal kvalitu puvodniho opevneni s nekvalitou svy prace:p
    DAHY
    DAHY --- ---
    GANDHI: Je nasranej, ze to tam nenasprejoval sam. Podle me ten napis dilo dost pozvednul.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    lol - "cele to zdevastovali" - zda se, ze pouzivani silnych slov je dalsi hipsterska specialita:)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Rozříznutý řopík posprejovali kališníci, škola se studenta zastala - iDNES.cz
    http://brno.idnes.cz/...prej-napis-kalisnici-frf-/brno-zpravy.aspx?c=A170505_182646_brno-zpravy_krut
    Tento bunkr zničil Ondřej Bělica. Takový nápis přibyl v noci na pátek přímo na řezu řopíku u Vratěnína na Znojemsku. K akci se přihlásilo hnutí První republika se sídlem v Liberci, které k nápisu připojilo i odkaz na své webové stránky.
    ...
    „Celé to zdevastovali a nevím, jak s tím dál naložím,“ poznamenal Bělica. Podle něj mu však diplomovou práci nezhatili. „Mám to zdokumentované a pro knihu nafocené. Záměr, který jsem měl, jsem splnil, ale tuto další vrstvu zaznamenám,“ popsal.


    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SKA_P: to je ponekud olol...

    MATT
    MATT --- ---
    ted ctu takovej clanek, a rikam si, jestli jihadisti nejsou hipstri islamu :))

    Those who say that they went to Syria because they wanted “to live in a true Islamic society” are typically returnees who deny having participated in violence while there – as if wanting to wage jihad and wanting to live according to Islamic law were incompatible. And they are, in a way, because living in an Islamic society does not interest jihadis: they do not go to the Middle East to live, but to die. That is the paradox: these young radicals are not utopians, they are nihilists.
    (....)
    Certainly Isis, like al-Qaida, has fashioned a grandiose imaginary system in which it pictures itself as conquering and defeating the west. It is a huge fantasy, like all millenarian ideologies.
    But, unlike the major secular ideologies of the 20th century, jihadism has a very narrow social and political base. As we have seen, it does not mobilise the masses, and only draws in those on the fringe.
    DAHY
    DAHY --- ---
    XINDLX: Je to hegeš.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FOO: posun od namyšlenejch kokotů z letný k namyšlenejm kokotům z prahe trval 1h a 28vteřin přesně
    SKA_P
    SKA_P --- ---
    Ufiklej řopík hejbe světem, tady je vyjádření starosty Vranětína.....
    http://www.vratenin.cz/evt_file.php?file=1390
    MATT
    MATT --- ---
    HUHUKOKTEJL: minimálně ty divný culíčky nosej obě skupiny..
    HUHUKOKTEJL
    HUHUKOKTEJL --- ---
    #hiphopster
    Nevěděl jsem, že takhle mutují....
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    FOO: To není. Je tam jen hodně, nebo ještě více:-)
    MATT
    MATT --- ---
    VYHULENY_UFO: my zas chtěli vypadat jak bráchové Cavalérové ;) a retro už byl vlastně punk.. jsem se ale dobře narodil ;)) no ale došlo mi, že hipsterskej je vlastně i tenhle rok starej, redefinovanej, hiphop ;)

    [ MATT @ CZ/SK hiphop, rap a trap : špatný, dobrý, co vás baví... ;) ]

    k tomu všechno to nevaž se odvaž se, všichni jsou jedineční, image je na nic, ... eh, co jsem to chtěl vlastně říct? ;))

    jo, taky mě nedávno napadlo, jestli jsme týhle sortě lídí neříkali prostě šampóni a bylo hotovo. tenkrát nás ale nezaplavovali všim možnym na netu..
    FOO
    FOO --- ---
    ZOIDBERG: hele tam neni místo, kde je málo armatury :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam