• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    FOO
    FOO --- ---
    MILANLXR: jojo, to je total :) A Stňkovo komentář je přesnej.
    BANANZLUTY
    BANANZLUTY --- ---
    FOO: Jsou to Bulhaři. Mají primitivní vkus.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: mozna jeste zalituju, ze matka dala do srotu nasi starou 105
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    TOTAL_MANGEL: Hipstři. ale hranolky tam maj fakt dobrý...
    FOO
    FOO --- ---
    GANDHI: ae uprostřed, -ski na konci. Když seš ukvičená nána, seš ukvičená nána, ale když si dáš pseudonym Kieslowski, je z tebe rázem generační umělkyně.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    To zni jako business plan.
    MATT
    MATT --- ---
    GANDHI: ani ne hipstri ale ta jejich generace celkove, v cloud rapu se to jede taky... rek bych, ze je to obdoba geekovsky fascinace ascii tabulkou, tak tedka objevili unicode.. ;)
    MATT
    MATT --- ---
    ...vcera jsem dostal takovy tuseni, ze zacina trend, kdy hipstri zacnou jezdit ve starejch embéčkách.. tak uvidime ;)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    KAIAFOX: jj, treba tu - to se mi nedavno vylihlo primo pres ulici:) Zatim cekam, co se z toho vylihne, zvenci to vypada velmi sterilne
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    GANDHI: Treba tu?
    CESKY — hænke
    http://www.haenke.cz/cesky/#botanical-lab

    ..ale kamaradky muz tam ma krasny nabytek (Amanoriginal).
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    "Æ" - to je taky nejaka hipstrlibustka? To uz je nekolikatej pripad, kdy to zaznamenavam na nejakym cool hipstr obchode
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ZUZU: tyvole, to je skvely... To jsem neznal
    FOO
    FOO --- ---
    MARIHAI: who cares?
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    MARIHAI: sorry olomouc :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    ostrava

    KUTNY
    KUTNY --- ---
    ZUZU: Tak tady mo alespon nejaky rekneme smysl. Ale ze prijdu s rozbruskou na pole, tam riznu kousek roku a voaila .. panove a damy, mame tu otevrenou diskuzi .. ?
    FOO
    FOO --- ---
    ZUZU: tak to snad víme, že ten nebožák akorát blbě vobšleh něco, co už před nim někdo udělal nestovnatelně líp, ne? Dyk je to hipstr, takže jakákoli nová myšlenka je předem vyloučena.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    FOO: nalit mi vino do zapraseny sklenice byl pro par home made sommelieru zasadni problem. protoze ty vole tohle se s vinem prece nedela!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam