• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    dejte si okurkovou limonádu a nepruďte.

    Okurková limonáda osvěží a detoxikuje tělo. RECEPT | ČtiDoma.cz
    http://www.ctidoma.cz/...onu-zdravi/2016-04-12-okurkova-limonada-osvezi-detoxikuje-telo-recept-22582
    Má silné hydratační účinky, okurka totiž obsahuje až 95% vody.
    FOO
    FOO --- ---
    NOIK: ne, zde budu lovit hipstery, bez ohledu na to, kolik afousatejm kriplům to přijde divný :)
    NOIK
    NOIK --- ---
    FOO: jestli máš nějakej osvědčenej recept na sójový karpáčo tak sem s ním!
    FOO
    FOO --- ---
    GHOSTDOGG: nějak nechápu, co se snažíš sdělit, zkusim si dát matéčko a přečíst si to znova.
    NOIK: hele a co bych tu teda měl psát, aby to bylo ok? Recepty na úpravu soji? Úvahy o odkazu Jana z Husi? Fejetony o frontách na limonády na koupalištích?
    Fakt samej mamlas tady...
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    ADAMIRA: řiká se ,,hipsteři do krymu!"
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ježiš si to "bojovat" dejte do uvozovek, samozřejmě nemám zájem hnát skupinu nahej hipsterů do plynu (uhh teď jsem si to představil :D )

    A radši toho už nechce, nebo sem vyhulený ufo natahá další zredefinovaný Swift-like řízný humor o imigrantech a všichni by jsme se mohli potrhat smíchy...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GHOSTDOGG: dej sem fotku at zhodnotime jestli nahodou nejses jeden z nich
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    XINDLX: To je pravda, ale co jako? To samé ti dělá každej druhej, developer, moneymaker, obyčejnej debil atd. Využívají jen to, co je jim nabízeno. Nechápu, proč se jistá IDčka nezvedla jako první a neotvřela si na místech hipsterskejch podniků něco svého. A mám pocit, že třeba v Krymské pořád jsou Sběrné suroviny a fungují a že by tam měli rukodělný super pale ale za 100Kč nebo něco podobného jsem si nevšiml.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    NOIK: ale v tom že dokážou zvednout ceny všude kam vlezou v tom má pravdu
    nechoděj už náhodou do špeluňky na synkáči? dlouho jsem tam nebyl tak by mě zajímalo jestli už místní popeláři pijou hnusnýho ježka za 45,-
    NOIK
    NOIK --- ---
    GHOSTDOGG: přesně, taky se mi zdá, že ta polohysterka Fůák si ty nebohý hipsteříky bere nějak až moc osobně:)
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    PLOMBDENTIST: ne, to je hantec :)
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    FOO: Mezi pousmíváním/vysmíváním a hejtováním je podstatný rozdíl. Jinak vítej ve svobodné společnosti.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KAIAFOX: to musela bejt sebereflexivní ironie, nebo nevím
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MOUNTBATTEN: To mas pravdu, posledne jsem zahledla z auta chlapce, zrejme ultimatniho luberjacka, co mel na sobe dokonce dve kostkovane kosile, jednu cervenou vespod, druhou modrou navrch, rozeplou.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    FOO: Tak na Novu si aspoň každej kouká v soukromí svýho obýváku, ale hipsteři svými projekty více či méně agresivně (záleží na lokaci) zaplevelují veřejný prostor.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MUTHA: Koukám, že nábytek z palet se momentálně redefinuje směrem k původní funkci i vzhledu, tj. že vypadá jako hromada dřevěného odpadu.
    FOO
    FOO --- ---
    BLOWUP: hele, vlez si do diskuse, kde se nedělá nic jinýho, než že se tu hejtujou hipstři, tak fakt nechápu, proč se divíš, že se tu hejtujou hipstři.

    Jinak ta poslední věta je akorát variací na "nikdo tě nenutí se na tu Novu koukat". Jasně, nenutí, ale ti lidé mají také volební právo, takže tím nekoukáním toho moc nevyřeším, oni mne na pokoji nenechají. A u hipstrů je to stejný - já je můžu ignorovat, ale tím fakt nijak neovlivním to, že tahle parta zmrdů kurví na co přijde, že normální podniky ve čtvrtích, který jsem měl rád, nahrazujou trapný, předražený a zapózovaný sračky a tak podobně.
    MATT
    MATT --- ---
    Nejsi superhrdina? Nezoufej! Všechno, co potřebuješ, si můžeš půjčit v naší Knihovně věcí, první v České republice! www.goethe.de/knihovnaveci
    #knihovnaveci #pujcsito #SharedCities #SCCM2020

    Knihovna věcí
    https://www.youtube.com/watch?v=nMa_N59dz5I
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    FOO: protoze to je svym zpusobem to same cim se prezentuji oni :-)
    Samozrejme muzes delat co chces, ja jsem jen toho nazoru ze to je (stejne jako jejich attitude) detinsky. Zvlast ve velkejch mestech najdes urcity nemaly procento opravdovejch exotu, that's life, nikdo te nenuti brat je vazne.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: zalezi na tom jestli sou to dementi nasi a nebo migranti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam