• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: coze???? :D
    FOO
    FOO --- ---
    tyvole, tak mě hipstři kádrujou v diskusi o Cirkus Alien, toho jsem se vždycky chtěl dožít :))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUULLUU: presne, ja jsem svobodnej malomestak a hovno si dam na hlavu, aniz by mi to diktoval nejakej styl z letny.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KUBIIK: promin ja jo, ja se povazuju za mestaka, dokonce malomestaka a zadny zkurveny hipsta hygge. (malo)mestak je tradicni soucast nasi kultury, kdezto hipsteri jsou jen kokoti, kterym az moda zaveli, ze maji nosit na hlave hovno, budou nosit na hlave hovno.
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    Nevidím podstatný rozdíl mezi hipstrem a měšťákem. Pohodlíčko, jakože super kvalitní zboží a jistota vlastní důležitosti. Sto a víc let stará záležitost.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUULLUU: jenže to byste tu pak hned redefinovali!
    FOO
    FOO --- ---
    CROME: třeba tak 5. vlna redefinuje dejchání a bude pokoj.
    CROME
    CROME --- ---
    INK_FLO: no hipsteri se jen tak koncit nechystaj, to uz je min.3 vlna a jede dal
    FOO
    FOO --- ---
    INK_FLO: neboj, invence dementů je nekonečná.
    NOIK
    NOIK --- ---
    INK_FLO: možná přijde opět hodně do módy nenávidět sama sebe
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    já jsem zvědavej, koho budeme nenávidět příště, taky se už těšíte? (čimž samozřejmě nechci říct, že 3 roky dokola nadávat na něčí vousy a oblečení není hrozná zábava)
    FOO
    FOO --- ---
    Mimochodem, byl jsem si v pátek objednat po 23 letech dioptrické brýle a velmi jsem pobavil optika, když jsem na dotaz "A jaký styl obrouček byste si představoval?" odpověděl "No abych nevypadal jako nějaký indiferentní zoufalec z Letný".
    FOO
    FOO --- ---
    CROME: no že tomu tak řikaj hipstři, to je snad pro lidi s iq nad 70 zcela irelevatní, ne? Dyk onisi stejnou kokotinu myslej i o sobě, což je pádný důkaz, že naprosto netušej, o čem mluvěj :))
    CROME
    CROME --- ---
    FOO: to je taky subkultura, hipsteri tomu rikaj normcore
    FOO
    FOO --- ---
    LA_PIOVRA: hoši, já bych pro tudle pakáž neužíval označení subkultura. Vlastnictví stejnýho mobilu, brejlí a fousů je podle mě na subkulturu trochu málo. To je podobný, jako kdybysme za zásadní subkulturu 70. let považovali chlapíky v propceným tesilu, širší než delší kravatě a s účesem ála Josef Dvořák.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ENKATT: tak to mi nastesti asi uniklo... :D
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    VYHULENY_UFO: plísňáče se vrátily už tak před pěti lety
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    VYHULENY_UFO: hledej tzv "normcore" :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NOIK: no ja marne cekam, kdy hipsteri (abysme se vratili k tematu) redefinujou plisnaky...
    NOIK
    NOIK --- ---
    VYHULENY_UFO: depeš veteš
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam