• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    JONY
    JONY --- ---
    NOIK: tak já tomu kolego nijak pomáhat nechci :)
    NOIK
    NOIK --- ---
    JONY: nojo ale když řekneš že ti umprumácko-avácký famáci jsou ti autentičtí na rozdíl od těch rychlokvašnejch office mrdek tak tomu de facto moc nepomůžeš:)
    N_I
    N_I --- ---
    ZUULLUU: vedci a odbornici dnesniho byti a hudby rikaj ze hollar dobry...takze opatrne..:)))
    JONY
    JONY --- ---
    JONY: pro tu první skupinu mám shovívavý úsměv, pro tu druhou čistý hejt :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    jezis, to me fakt bavi, hipsteri, kteri tvrdi, ze nejsou hipsteri a pritom nosi jasne znaky.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    ZUULLUU: takže kdybych měl obavy z mylného zařazení, tak vpodstatě stačí jen se oholit (protože ty proměnný beztak u lidí co je někde jen potkáš a "jsou zařazeni" taky neznáš), chápu to správně?
    JONY
    JONY --- ---
    MARIHAI: to jste kolego narazil na zajímavé téma. Už jsem o tom tady před nějakou dobou psal. Imho to co co dnes označuje za "hipstery" byly původně dvě dost heterogenní skupiny. Jedna imho starší, vizuálem a jistými vnějšími znaky dnešní hipstery předjímala, nicméně šlo povětšinou o nemajetné studenty, převážně různých uměleckých a humanitních škol, kteří bývali nejčastěji k vidění na různých hudebních a výtvarných akcích co pořádala AM160. Zcela u nich ale chyběla ona "byznys" složka současného hipsterismu typická pro onu druhou skupinu, což jsou imho převážně různí mladí dynamičtí lidé z marketingových oddělení, pr agentur a startupových firem a vůbec mládežníci "co to chtějí někam dotáhnout a přitom zůstat sví a originální".

    Nepovažuji se za nějakého odborníka na hipstery, ale postupně došlo sice k částečnému průniku oněch dvou skupin, ale přesto si myslím, že ona hetrogenita do jisté míry stále zůstala. Z té první skupiny nenajdete moc lidí, co utrácí ve vymazlených barber shopech apod., z té druhé většina nemá tušení o jménech co hrají na takovém creepku...
    NOIK
    NOIK --- ---
    KEPASO: nejhorší je, když se tihle herci ještě přifetnou, to pak zredefinujou celou párty
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    DEEFHA: Vidis. Dik. Ja to rikam furt, ze jsem marny.
    CROME
    CROME --- ---
    KEPASO: tak expresivni ztvarneni Shakesperova Richarda III jsem leta nevidel!
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    teda za chvilku tady vznikne vyzkumnej ustav hipsterstvi.

    popojedem. vybornej zdroj – hollar room. vlevo pan fesn bloger, kterej tu uz probehl. ale zaujal me pan vpravo, asi nejakej divadelnik co zapomnel, ze uz neni v rachote.

    MGDLN Hollar Room DJ set
    MGDLN Hollar Room DJ set
    http://www.youtube.com/watch?v=szHvtJBXOmQ&t=8m22s
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KUTNY: Loser, indeed.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    INK_FLO: Parodie na hipstera. Takze looser.
    CROME
    CROME --- ---
    INK_FLO: ano jsi
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    hele a když mám plnovous, kupuju desky, fotím na analog, nad lidi se často povyšuju (ale jakože opravdu povyšuju, ne jen tak nějak líp jak tady v auditu, kde je to povolený, protože se povyšujeme nad ty špatný, který se povyšujou), ale zároveň nepiju kafe a vařím si vesměs doma, takže ty správný vývařovny/kavárny/bary nenavštěvuju a dám si jak braníka, tak pivo z malopivovaru, tak jsem hipster nebo ne???
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: dlouhej dojezd, jo? :D
    FOO
    FOO --- ---
    VYHULENY_UFO: no, to nebylo složitý, spíš ty léta potom :))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: no jo, proste si prezil devadesatky... :D
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    FOO: you have to go deeper
    FOO
    FOO --- ---
    ZUULLUU: dozvuky nový vlny, hc, punk, techno, tramping :)
    FOO
    FOO --- ---
    ZUULLUU: já nemusim provádět soukromej socialni experiment, jistou zkusenost mam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam