• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SKA_P: ta vizitka vypada jako nahrobni kamen.

    DEEFHA: to bude desne neprakticky, roztrihat na filtry se to neda, k lajnovani drog se to pouzit asi neda a navic to asi nebude moc odolny proti ohybani.
    SKA_P
    SKA_P --- ---
    DEEFHA: Dřevěná vizitka je super, ale šutr je šutr....
    Mramorové vizitky jsou designovou lahůdkou, vyjdou však draho – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...i/412686-mramorove-vizitky-jsou-designovou-lahudkou-vyjdou-vsak-draho.html
    FOO
    FOO --- ---
    DEEFHA: za hlubokýho bolšána se dělaly dýhový pohledy.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    JONY: Dřevěná vizitka! Nejdřív jsem si myslel, že byla právě objevena díra na trhu, ale pak... https://woodener.com/cs/modni-doplky/173-50ks-drevenych-vizitek-dyha-tl-05-1-mm-.html
    JONY
    JONY --- ---
    Se mi dnes zdálo jak někdo přetočil onu vizitkovou scénu z Amerického Psycha do hipster současnosti.

    Původní dokonale oholení a nabalzamovaní yapíci v osmdesátkových oblecích byli nahrazeni fousáči ve vytuněných freš modelech, místo osmdesátkového kanclu seděli v nějaké kavárně v redefinovaném dvorku a vzájemně se předháněli v tom, kdo má lepší vizitku z recyklovaného papíru, aby to rozčísnul model co vytáhnul vizitku dřevěnou. :)
    SKA_P
    SKA_P --- ---
    VYHULENY_UFO: Kdyby ten řez byl aspoň hladkej, ale tahle zubatost? Bože.....
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: objekt sice nema dvere a okna, ale diky studentovi ma diru ve strese... :D

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //stara znama kauza ropik

    Uříznutý kus řopíku má majitel zlikvidovat. A zbytek přikrýt, nařídil úřad - iDNES.cz
    http://brno.idnes.cz/...a-znojemsku-likvidace-ft7-/brno-zpravy.aspx?c=A170609_2331616_brno-zpravy_vh
    Případ uříznuté vojenské pevnůstky u Vratětína na Znojemsku žije svým vlastním životem. Zatímco výtvarník Ondřej Bělica, který roh řopíku ukrojil jako součást svého uměleckéhu záměru, je z kola venku, majitel objektu Jaroslav Zelinka si dopisuje se stavebním úřadem ve Vranově nad Dyjí a hrozí mu pokuta.
    ...
    Stavební úřad mu navrhl dvě varianty. „Buď zaplatím pět tisíc a neodvolám se, nebo půjdu do správního řízení, kde může být pokuta mnohem vyšší. V každém případě mi nařídili, že musím objekt v místě řezu přikrýt, aby do něj nepršelo, a odkrojený kus dovézt k ekologické likvidaci,“ popsal Zelinka.

    S pokutou se vnitřně smířil, ale další dvě podmínky úředníků ho „nadzvedly“.

    „Nechápu, proč bych měl vzniklý otvor něčím zakrývat. Objekt nemá okna ani dveře, prší do něj celý rok a kdokoli tam může přijít. A ta ekologická likvidace, co je to za nesmysl? Je to, jako kdyby si někdo stavěl na zahrádce chatku a oni ho nutili, aby ekologicky zlikvidoval cihly, co mu zbyly,“ uvedl Zelinka s tím, že je proto ochotný jít do správního řízení.

    „Dal jsem to celé právníkům a chci se bránit. Už z principu,“ poznamenal.
    FOO
    FOO --- ---
    GANDHI: mileniál a hipster jsou vzájemně křížitelné odrůdy idiotů.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    _KOFILA_: no to me asociovalo ...

    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    redefinice regenerace

    Paulie Garand - Re-Generace feat. Lenny (prod. DJ Wich) SUPER 8
    http://www.youtube.com/watch?v=14u_JoZW-wM
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    noneasi
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JAYME: tak zase svy slovicka ma kazda subkultura. ja jsem onehda narazil na slovicko "komodifikace" (tusim ve spojeni s verejnym prostorem) a kdyz sem s poradil se stryckem googlem, skoncil sem u marxe.

    kazda (sub)kultura potrebuje svuj slovnik/ptydepe, aby vypadala zajmave.
    DAHY
    DAHY --- ---
    N_I: Ten by mohl nudit za vlast.
    N_I
    N_I --- ---
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    JAYME: " to je drbani pravou rukou na leve pulce prdele nekoho jineho " - lol, uz jen za tohle jsem ti musel dat plusicek:)
    JAYME
    JAYME --- ---
    btw priznacnej zazitek z kramu Be foto u Strosmajeraku (bezvadnej obchod mimochodem!). vyvolavaj tam klasicky filmy a podle vseho je to jedno z mala mist, kde to jeste delaj a delaj to dobre nebo nevim, nebo je to tim, ze je to bezvadnej obchod (to uz jsem rikal?). 2x jsem tam neco kupoval a pokazdy prede mnou stali ve fronte naprosto vymazleny degeni, ktery prisli vyvolavat. jeden mel na sobe kvetovanej wifebeater.
    jeden by rekl, ze snad posledni duvod proc pouzivat normalni film je prave uzit si ten proces vyvolavani, temna komora, vyvojka, ustalovac, takze uz to, ze si to des vyvolat do fotolabu je totalni demence, ale to neni vsechno. oni to tam SKENUJOU a POSILAJ MAILEM. ty hipsteri si ty vyvolany fotky ani neberou. to nevymyslis tohle. to je drbani pravou rukou na leve pulce prdele nekoho jineho :))
    JAYME
    JAYME --- ---
    JONY: a ja myslel, ze slovo gentrifikace je nedilna soucast hipsteriho bullshit binga. ledaze bys ho pouzil ironicky. nojo, jenze ironicky mluvi hipsteri...
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    LA_PIOVRA: jj, hezky postrehy, ikdyz dost z nich mi sedi obecne na milenialy a ne jen ciste na hipstery. ale to muze byt klidne tim, ze mi tyhle dve skupiny dost splyvaj
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    JONY: trefa, skvela.
    FOO
    FOO --- ---
    MATT: no to ale řikali jen extremisti :). a to pohrdání šampony bylo myslim o něčem trochu jinym, než vo přesvědčení, že jsme předvoj lidstva :).
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    VON_GILOTINE: myslim že tohle SHARP vs skins skončilo v době kdy se náckové přestali oblíkat jako agroskins.. nácka v kšandách už jen tak nepotkáš
    spíš je to u jen v hlavách starší generace ale to jenom proto že i 15 let potom co se ten rozdíl vymezil a i plešky to mezi sebou pochopili tak v TV se pořád náckové označujou na skinheady
    ale to sem asi nepatří
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam