• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    JONY
    JONY --- ---
    ZUZKAOU: Milouš meets Otík
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: na druhou stranu pořádně izolující sluchátka je docela dobrej mechanismus jak takové srocení davů na náplavce přežít.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Náplavka - via twiter

    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    INK_FLO:
    LOL
    třeba mezi polskejma HCčkařema se zválcovanejma ksichtama.
    Asi to tam dobře znáš že jo
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    TALPENNY: mezi takovýma tvrďákama jako jsou metalisti určitě jen chvíli!
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    SYDO:
    Vidim že můj předběžněj odhad akce kterou jsem naprosto plánovitě vypustil byl ÚPLNĚ přesnej :D
    Třeba se nějaký lidičky s vousky a brýlemi odhodlají i na Brutal,
    jsem zvědavej jak dlouho jim brejle a jabka vydržej vcelku
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MDFK: asi relax po praci, kde: Spojujeme skvělý obsah, jeho tvůrce a značky. Neomezujeme se formáty ani sítěmi, jsme tým pod záštitou agentury Bubble.

    mas moznost nahlednout do jejich soukromych zivotu, vidis, jaky jsou sikulky, jaky jsou kamosi, super tym a tak dal.
    DAHY
    DAHY --- ---
    MDFK: To nestrihaji "si", ale pro nas, ty nevdecna nulo!
    JONY
    JONY --- ---
    teď jsem si vzpomněl na jedno nyxí video s m83 podkresem co tu před pár lety proběhlo :)
    MDFK
    MDFK --- ---
    KEPASO: A proc ze si nekdo striha sve debilni zivoty do videi?
    MUTHA: Leto s kovbojem!
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    ZOIDBERG: presne, Jizak se posledni leta hrozne rozdiferencoval, na Chodove stedostavovsky rodinky, na Hajich se clovek pomalu cejti provinile za svoji plnochrupost, nechlemtani Silver Ice s pomerancovym Hello dzusem a za to, ze muj pes neni kupirovanej navic zjevne nejaklym pokoutnim mohelem.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    VYHULENY_UFO: Konečná metra Háje a přilehlé okolí rozhodně vypadá velmi východně. Vítejte v Zóně...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: vsak to znas, prestrelky na dennim poradku, na kazdym rohu negri dylujici krek, skupinky deti okolo ghetoblasteru, ze kterych se linou rytmy manzelu a jejich hymny jizak s rapovymi texty o tezkem zivote v odlouceny lokalite, kde lidsky zivot nema cenu ani zvykacky. a tak...
    FOO
    FOO --- ---
    VYHULENY_UFO: mě to povídej. Návštěva Jižáku (byl jsem tam, ať nežeru, třikrát v životě) je pro mne něčím jako výprava do nějakýho bizarního koutu Ruska. Vůbec se divim, že to administrativně nepatří k Brnu.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: nikdy sem nechapal problemy gansteru z jizniho mesta.
    FOO
    FOO --- ---
    MATT: hele, vono jde vo to, že českej hiphop je až na zcela bezvýznamný výjimky žánr pro znuděný dementy z sídlišť, kterej svojí směšností a naprostou debilitou dávno překonal i českej hevyš 80. let. Takže když si jakejkoli exponent tohodle kolotočářskýho halekání začne hrát na intoše, je to fakt na facepalm. (V případě Colea, vypasenýho pologramotnýho automechanika z Berouna, to platí dvojnásob).
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MATT: ne.
    u jamese cola jim vadilo, ze to neni kvalitni, ne ze je to jiny.

    u vladimira je smutny to ze vydal presne to co vsichni cekali ze vyda. invence nula. neco jako dalsi track psh na tri/ctyri slabiky. kolikrat jeste uslysim "nemam zajem" "ja to rikal" nevim dalsi generic trafik..
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MARIHAI: aha rozumim. ja v tom vidim nula hejtu, ale bohuzel realisticky popis toho kam se vladimir skrze svoje nostop red bull psh tour posledni 4 roky dopracoval. inkonzistence postoje jako prase. ze mu nekdo nastavil zrcadlo, a rozhodne neni wave sam, z jinych recenzi je to citit take.

    obecne mi prijde velice spravne ze se wave tvari jako mlada stanice co se šije do starých kádrů, klidně i z principu.

    ma vzit do ruky majk a napsat disstrack, klidne s obyc beatem. tohle institucionalni vymahani respektu je..mimo
    MATT
    MATT --- ---
    nechce s vladimirem ke me? ;) [ CZ/SK hiphop, rap a trap : špatný, dobrý, co vás baví... ;) ]

    jinak, me ten rozhovor prijde dost ubrecenej. treba jak si stezuje, ze jim lidi rikali, ze jsou iluminati.. ;) delaj na decka oko v trojuhelniku, tak co cekal, dyt dneska NWO zna vic lidi nez bibli.. nadruhou stranu, ta recenze je taky docela dost ustrelena, a je jich takovejch vic (treba aktualne.cz). podobnej pocit jsem mel napr. kdyz vysel posledni james cole. proste recenzentum vadilo, ze vyslo neco jinyho nez cekali, misto aby recenzovali to, co vyslo. zas treba ten rozhovor u krauze, do kteryho se opiraj, byl spatnej dost.
    FOO
    FOO --- ---
    MARIHAI: tim trapnym hejtem myslíš co? Že někdo řek, že jeho deska je sračka (ostatně jako jakákoli jeho deska)?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam