• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jo sry, ja mel za to ze to jsou normalne sluchatka s kabelem z druhe strany, pokud ne, tak nemam sajnu..
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    VON_GILOTINE: jakoze si ten soundtrack primo komponuje v hlave (protoze z hluchatek zvuk urcite nevychazi)? mozna si jenom vychutnava tinnitus.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VON_GILOTINE: proč by takový programátor chodil v sobotu na trhy na Náplavce?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    typek vyzera ako standardny programator quasiautista, krasne si tam jede naky soundtrack z japonske rpg hry a je spoko.
    neupraveny vous prozrazuje nehipsterstvi.
    imho.
    JONY
    JONY --- ---
    ZUZKAOU: Milouš meets Otík
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: na druhou stranu pořádně izolující sluchátka je docela dobrej mechanismus jak takové srocení davů na náplavce přežít.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Náplavka - via twiter

    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    INK_FLO:
    LOL
    třeba mezi polskejma HCčkařema se zválcovanejma ksichtama.
    Asi to tam dobře znáš že jo
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    TALPENNY: mezi takovýma tvrďákama jako jsou metalisti určitě jen chvíli!
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    SYDO:
    Vidim že můj předběžněj odhad akce kterou jsem naprosto plánovitě vypustil byl ÚPLNĚ přesnej :D
    Třeba se nějaký lidičky s vousky a brýlemi odhodlají i na Brutal,
    jsem zvědavej jak dlouho jim brejle a jabka vydržej vcelku
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MDFK: asi relax po praci, kde: Spojujeme skvělý obsah, jeho tvůrce a značky. Neomezujeme se formáty ani sítěmi, jsme tým pod záštitou agentury Bubble.

    mas moznost nahlednout do jejich soukromych zivotu, vidis, jaky jsou sikulky, jaky jsou kamosi, super tym a tak dal.
    DAHY
    DAHY --- ---
    MDFK: To nestrihaji "si", ale pro nas, ty nevdecna nulo!
    JONY
    JONY --- ---
    teď jsem si vzpomněl na jedno nyxí video s m83 podkresem co tu před pár lety proběhlo :)
    MDFK
    MDFK --- ---
    KEPASO: A proc ze si nekdo striha sve debilni zivoty do videi?
    MUTHA: Leto s kovbojem!
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    ZOIDBERG: presne, Jizak se posledni leta hrozne rozdiferencoval, na Chodove stedostavovsky rodinky, na Hajich se clovek pomalu cejti provinile za svoji plnochrupost, nechlemtani Silver Ice s pomerancovym Hello dzusem a za to, ze muj pes neni kupirovanej navic zjevne nejaklym pokoutnim mohelem.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    VYHULENY_UFO: Konečná metra Háje a přilehlé okolí rozhodně vypadá velmi východně. Vítejte v Zóně...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: vsak to znas, prestrelky na dennim poradku, na kazdym rohu negri dylujici krek, skupinky deti okolo ghetoblasteru, ze kterych se linou rytmy manzelu a jejich hymny jizak s rapovymi texty o tezkem zivote v odlouceny lokalite, kde lidsky zivot nema cenu ani zvykacky. a tak...
    FOO
    FOO --- ---
    VYHULENY_UFO: mě to povídej. Návštěva Jižáku (byl jsem tam, ať nežeru, třikrát v životě) je pro mne něčím jako výprava do nějakýho bizarního koutu Ruska. Vůbec se divim, že to administrativně nepatří k Brnu.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: nikdy sem nechapal problemy gansteru z jizniho mesta.
    FOO
    FOO --- ---
    MATT: hele, vono jde vo to, že českej hiphop je až na zcela bezvýznamný výjimky žánr pro znuděný dementy z sídlišť, kterej svojí směšností a naprostou debilitou dávno překonal i českej hevyš 80. let. Takže když si jakejkoli exponent tohodle kolotočářskýho halekání začne hrát na intoše, je to fakt na facepalm. (V případě Colea, vypasenýho pologramotnýho automechanika z Berouna, to platí dvojnásob).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam