• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Tyvole jedinej autentickej hiphoper je samozrejme David Steel :))

    DAVID STEEL - LSD feat. Nironic & Mad Skill (Official video)
    https://www.youtube.com/watch?v=GO7LitOyZUk
    FOO
    FOO --- ---
    SODOM: promiň, ale hiphop z území bývalého Československa je daleko za hranici toho, co snesu :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SODOM: jedine Rytmus, pico
    FOO
    FOO --- ---
    SODOM: hele nekaž mi to, je to hiphoper a Slovák k tomu, takže to prostě zaslouží hejt! :)
    TROX23
    TROX23 --- ---
    FAEKAL: a kdo ten autobus odridil na konecnou, nebo utek az tam a nechal vas zavreny v busu:)
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Pozor ve 149ce. Včera cestou z práce jedu busem a řidič náhle přejíždí do pravýho pruhu a zároveň naprosto ignoruje auto jedoucí vedle něj. Naštestí nás s tím autíčkem včas a řádně vytroubil, takže autobusák utřel a smeknul zpátky do rychlýho. Nedá mi to a jdu se kouknout na řidiče kkta a tam sedí tak 25letej hipstr se šlechtěným půlmetrovým vousem, trendy kérama z krimu (nebo snad z krymský) a těma jejich brejličkama. Bohužel než jsem stačil vycvaknout, tak se zdejchnul. Takže bacha v busu !
    FOO
    FOO --- ---
    ZUULLUU: Aha, já myslel že Vec. To je takovej kolotočář ze Slovače, co by si moh s 518 podat ruku a přeměřit pinďoura.
    FOO
    FOO --- ---
    ZUULLUU: co je o Vecko? Takovej ten blábolící Slovák?
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    VYHULENY_UFO: ehm, v první chvíli čtu "raper šel do rádia vystříkat recenzi" ... btw vladik mě dycky sral, tak si musim taky přilejt olej do ohně. Většího pozéra aby člověk pohledal. Nejenže na sobě nosí zásadně hadry vlastního labelu, ale dokonce si nechal dost viditelně na ruce vykérovat název nový desky. Asi kdyby při těch jeho interview někdo zapomněl jakže se ta deska jmenuje :o
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LA_PIOVRA: což je na druhou stranu porad lepší než před 10 - 15 lety kdy to tam vypadalo jako u kurskýho oblouku (na straně němců)

    i když ... :D
    MATT
    MATT --- ---
    FOO: v tomhle kontextu už chápu, jku může tvrdit "že nikdy neměl problém s policajtama".

    FOO: jen s tim rozdílem, že madý hopíci se vláďovi smějou, že kopíruje novej zvuk, ale jeho rapování do toho nefunguje... vlastně mě napadá akortát cílovka našich vrstevnic, co by ho měly rády doma za manžu ;)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: no to je jasny, protoze kdyby ty sracky mleli svym vrstevnikum, tak se vysmejou. me taky rozesmejou v bitcoinovym auditku nekteri jedinci, ktery mi zacnou vysvetlovat, ze kdyz jedu ten bitcoin, tak bych mel ten anarchokapitalismus konecne prijmout a ja jim musim vysvetlovat, ze sem zapojenej v systemu, ze mam hypoteku a ze sem malomestak, ktrej si akorat vecer u televize neda pivo, ale ubali brko. me uplne desi predstava, jakej zmrd by se me stal, kdybych prestal po tech letech hulit...
    FOO
    FOO --- ---
    VYHULENY_UFO: To je stejně krásný. Když seš naprostej čurák a dorosteš do určitýho věku, obklopíš se mladejma toyema a prohlásíš, že oni jsou pokračovatelé libovolné subkultury, která se ti hodí. To ví tendle mamrd, a ví to i třeba Týc s tou svojí partičkou z̶o̶u̶f̶a̶l̶e̶j̶c̶h̶ ̶t̶e̶a̶t̶r̶á̶l̶n̶í̶c̶h̶ ̶b̶u̶z̶e̶n̶ kryptoanarchistů.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: curacek, kterej hraje na to, ze pametnici se neozvou a mlady nepoznaj kdy keca a kdy ne.
    FOO
    FOO --- ---
    VYHULENY_UFO: jo, jsou. Co pamatuju, dělala tahle mrdka vobčas na baru, ale přísahám, že jsme s ním nepřišli do styku při žádné akci, kterou jsme tam dělali. Taktéž jsem ho nikdy neviděl ani coby webmaster ladronkářskýho webu, a rozhodně nehnul prstíčkem ani ve chvíli, kdy došlo k vystěhování.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEPASO: smyslenej nesmyslenej, je vyvonena primadona.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    FOO, VYHULENY_UFO: to bude smyslenej rozhovor. ale v realu by tak mohl klidne znit :D

    ale tohle je dobry:

    Festival otrlého diváka: Maratón rozhovorů s W518
    https://www.facebook.com/events/150813772128755/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEPASO: lol, jestli je tohle fakt, tak je to jeste vetsi curak nez sem myslel :D

    //ale zase tak do ty skatulky ceskych vyvonenich hiphoperu zabada dobre. co se tyce ladronky, mozna by jeste mohli byt zivi pametnici toho skvotu :D
    FOO
    FOO --- ---
    KEPASO: to jako fakt?
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    VYHULENY_UFO: porad dokola, predpokladam, ze na fb maji vytvorenou kampan, ktera rotuje vsechny prispevky. nebo meli prispevek z kampane vyloucit? totalni traged.

    ---

    Rozhovory s Vladimirem 518 v ČR nechceme
    19 hod ·
    Podařilo se nám zachytit Vláďu po koncertu a trochu vyzpovídat.
    Redakce: Ahoj Vláďo, jaký to je zjistit, že z tebe nesere celá republika? Myslím, že z výběru "jebne mi z toho a udělám ze sebe vola" nebo "mávnu rukou a stáhnu se" je lepší druhá varianta?
    V518: Měl jsem fanzin, žil jsem metal, rodiče mě museli vyzvedávat na policii, odešel jsem do squatu, měl jsem problém s autoritama. Brutální punk, nejzásadnější squat Ladronka, elektřinu jsme kradli z lampy. Narozdíl od ostatních nechodím do práce, moje práce je můj život. Spoustě lidem ležim v žaludku, nedokážou to zkousnout a já si myslim, že bych to měl trošku povysvětlit. Je strašně lehký se do mě trefit, protože jsem nahoře.
    R: A nepřipadá ti jenom, že si umíš vymyslet alibi na všechno?
    V: To je to, přesně, o čem mluvim, inkvizice, kampaň proti mě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam