• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    FOO
    FOO --- ---
    LOPIK: no, jako je fakt, že začít těm kriplům prodávat cikorkový ristretto za 50 czk/ 30ml...
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Já se divím, že nefrčí ještě nějaká hipsta cikorka/melta - náhražky mlíka, sejrů, masa atd. se prodávaj jako něco cool za velký prachy, co ještě za války nebylo? - kafe!

    FOO
    FOO --- ---
    KEL: tak jo, uznávám, že ta pani je vizionář a já jsem jen omezený kretén. To židovsko-laktózní spiknutí už sem přiznal v jednom z minulých postů.
    FOO
    FOO --- ---
    KEL: jo?
    FOO
    FOO --- ---
    SKRU: tak proč to ta kunde nerozjíždí v Asii? :)
    KEL
    KEL --- ---
    SKRU: hele Foo moc za ČR hranice, natož pak ty Evropský, nejezdí – což se bohužel pomalu podepisuje na jeho rozhledu/nadhledu :-)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    SKRU: 75-80% černochů a asiatů. Další z řady perků standardního bělocha (tm).
    SKRU: zrovna tenhle proces by zvládla i absolventka zvláštní školy na třetí pokus, na rozmixovaným máku fakt nic složitýho není.
    SKRU
    SKRU --- ---
    FOO: kazdyho u nas /v evrope mozna. celosvetove sotva:)
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    FOO: Tak proto jsem to nemohl najit!
    FOO
    FOO --- ---
    KUTNY: dycinky hygge, pane kolegáčku.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    Hipster's hidge - nebo jak je ta severka pohodicka s dekou, vinem a ponozkama?
    FOO
    FOO --- ---
    SKRU: hm, takže to, že třetina každýho vobchodu jsou mléčný výrobky, je židozednářskej diktát, chápu.
    SKRU
    SKRU --- ---
    JONY: presne k tomuto zaveru jsem chtel velectene publikum dovest, jste dnes neobycejne chapavy, vikendova zahalka vam skutecne prospela, jen tak dal.
    JONY
    JONY --- ---
    SKRU: výborně. Takže když si nastavíme věk výchozího vzorku na nějakých 90+ dospějeme s trochou snahy k tomu, že člověk je od přirozenosti k nitrožilní výživě.
    SKRU
    SKRU --- ---
    FOO: to muzeme, ale ten nepomer vyskytu nam dokaze, ze je to hovadina:)))

    celiakie: Celosvětový průměr je zhruba 1:3350.

    intolerance laktozy: Dospělý člověk ve srovnání s kojencem produkuje pouze desetinu laktázy a většina lidí ve věku 60 let už laktózu vůbec nestráví. Odhadem 75-80% světové populace je v dospělosti intolerantní na laktózu.


    JONY: ale ja sem vegetarian
    NOIK
    NOIK --- ---
    ..nebo se lze přesunout případně sem
    JONY
    JONY --- ---
    imho klub veganství je vedle
    FOO
    FOO --- ---
    SKRU: no když už mléko není základní potravina, pak můžeme pochopitelně tvrdit to samé o chlebu, páč určitý procento lidí trpí celiakií.
    FOO
    FOO --- ---
    SKRU: hele já ti neberu, že si myslíš, že je pátek, ale to nic nemění na faktu, že je pondělí. Tolik k tomu názoru na základní potravinu :)
    SKRU
    SKRU --- ---
    FOO: to netvrdim. jen se vyjadruju k ty vysoky cene a jak by mohla byt snizena:) a imho to zakladni potravina neni, zdaleka ne vsichni lidi maj schopnost laktozu travit a navic se to musi ukrast telatum, jinak mliko nemas.


    OMNIHASH: hezka hurvinkovska cenotvorba;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam