• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    MUTHA: Pan v tilku vypada, ze sel jen tak kolem.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Ještě cigára z březovýho / lískovýho listí by se mohli uchytit - ty budou taky dost hyggeš..
    SKRU
    SKRU --- ---
    OMNIHASH: na peceni rohliku vesmes taky ne a stejne si je lidi radsi kupujou. protoze proc? protoze na to nemaj cas a/nebo chut a protoze je nekdo jinej pece po tisicich a tim dosahne ceho? tim dosahne nizsi ceny diky usporam z rozsahu. tam miri moje poznamka, ne ke slozitosti nebo jednoduchosti pripravy/vyroby 1l makovyho mlika, kterou teda bagatelizujes na "rozmixovat mak", coz je teda na urovni tvrzeni, ze na svetovej rekord ve sprintu se proste musis fakt hodne, co mozna nejvic rozebehnout a bezet nejrychlejc ze vsech, tak jednoduchy to je:))


    FOO: asi neumi asijsky, tak to tady zkusi na tebe, ale tys ji prokouk:))
    FOO
    FOO --- ---
    LOPIK: no, jako je fakt, že začít těm kriplům prodávat cikorkový ristretto za 50 czk/ 30ml...
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Já se divím, že nefrčí ještě nějaká hipsta cikorka/melta - náhražky mlíka, sejrů, masa atd. se prodávaj jako něco cool za velký prachy, co ještě za války nebylo? - kafe!

    FOO
    FOO --- ---
    KEL: tak jo, uznávám, že ta pani je vizionář a já jsem jen omezený kretén. To židovsko-laktózní spiknutí už sem přiznal v jednom z minulých postů.
    FOO
    FOO --- ---
    KEL: jo?
    FOO
    FOO --- ---
    SKRU: tak proč to ta kunde nerozjíždí v Asii? :)
    KEL
    KEL --- ---
    SKRU: hele Foo moc za ČR hranice, natož pak ty Evropský, nejezdí – což se bohužel pomalu podepisuje na jeho rozhledu/nadhledu :-)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    SKRU: 75-80% černochů a asiatů. Další z řady perků standardního bělocha (tm).
    SKRU: zrovna tenhle proces by zvládla i absolventka zvláštní školy na třetí pokus, na rozmixovaným máku fakt nic složitýho není.
    SKRU
    SKRU --- ---
    FOO: kazdyho u nas /v evrope mozna. celosvetove sotva:)
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    FOO: Tak proto jsem to nemohl najit!
    FOO
    FOO --- ---
    KUTNY: dycinky hygge, pane kolegáčku.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    Hipster's hidge - nebo jak je ta severka pohodicka s dekou, vinem a ponozkama?
    FOO
    FOO --- ---
    SKRU: hm, takže to, že třetina každýho vobchodu jsou mléčný výrobky, je židozednářskej diktát, chápu.
    SKRU
    SKRU --- ---
    JONY: presne k tomuto zaveru jsem chtel velectene publikum dovest, jste dnes neobycejne chapavy, vikendova zahalka vam skutecne prospela, jen tak dal.
    JONY
    JONY --- ---
    SKRU: výborně. Takže když si nastavíme věk výchozího vzorku na nějakých 90+ dospějeme s trochou snahy k tomu, že člověk je od přirozenosti k nitrožilní výživě.
    SKRU
    SKRU --- ---
    FOO: to muzeme, ale ten nepomer vyskytu nam dokaze, ze je to hovadina:)))

    celiakie: Celosvětový průměr je zhruba 1:3350.

    intolerance laktozy: Dospělý člověk ve srovnání s kojencem produkuje pouze desetinu laktázy a většina lidí ve věku 60 let už laktózu vůbec nestráví. Odhadem 75-80% světové populace je v dospělosti intolerantní na laktózu.


    JONY: ale ja sem vegetarian
    NOIK
    NOIK --- ---
    ..nebo se lze přesunout případně sem
    JONY
    JONY --- ---
    imho klub veganství je vedle
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam