• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    SOARSS
    SOARSS --- ---
    SUCZKER: zkus tohle
    WINSTON_SMITH:
    nenazval bych to úplně šišlánim, ale retardovaně to zní. Kor pokud to dělá schválně
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SUCZKER: ja nemel zatim odvahu si to pustit. paralyzovala me vzpominka na osobni interakci
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    VON_GILOTINE: ja jsem si v ty telce zadnyho vyraznyho sislani nevsimlul. To uz melo byt ono ?
    FOO
    FOO --- ---
    ADAMIRA: je docela dobrej skill, jak mu od tý sekery lítaj piliny!
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KUTNY: mno seká dříví, nebo dělá úplně něco jinýho a v tom případě je dobře, že ta fotka končí tam kde končí :)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    stejně jednou dojde na moji předpověď, že dřív nebo později příjdou do módy amputace
    CROME
    CROME --- ---
    WINSTON_SMITH:kill it before its lay eggs ......koukam, ze jiz pozde
    WINSTON_SMITH
    WINSTON_SMITH --- ---
    VON_GILOTINE: redefinuje mluvení asi ne? :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    WINSTON_SMITH: to nechces.

    tito dva prototypy humans of letná.
    oba midgeti.
    a hlavne: ona zamerne sisla, asi jako soucast sebevyjadreni. skutecne. umi mluvit i normalne. ale pak se rozhodla ze bude naschval sislat.

    dzyyyzs, tos mi nemel pripominat.
    WINSTON_SMITH
    WINSTON_SMITH --- ---
    WINSTON_SMITH:
    SUCZKER: důkaz místo slipů

    Projekt Lucie Jindrák Skřivánkové a Jana Nálepy — Události v kultuře — iVysílání — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/...00120626/obsah/553868-projekt-lucie-jindrak-skrivankove-a-jana-nalepy
    WINSTON_SMITH
    WINSTON_SMITH --- ---
    SUCZKER: ne, to má jen česká televize špatně rozkouskovaný události v kultuře a Lu Skřivánková je vidět pod odkazem na reportáž o HP :)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    WINSTON_SMITH: nechci uplne rejpat, ale to je imo kvuli tomu HP.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    WINSTON_SMITH: Schvaluji.
    WINSTON_SMITH
    WINSTON_SMITH --- ---
    náhodný úlovek: lucie jindrák skřivánková - artist :)
    www.lucieskrivankova.com


    a tady od cca 0:09
    Dvacetiny Harryho Pottera — Události v kultuře — iVysílání — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/...osti-v-kulture/217411000120626/obsah/553870-dvacetiny-harryho-pottera
    FOO
    FOO --- ---
    MILANLXR: jo, to ano, nicméně to nijak nesouvisí se skladbou sortimentu, ale s nadprodukcí a potřebou mít narvaný regály, protože to tak dobře vypadá.

    Jestli se domníváš, že někdo léta produkuje (dejme tomu) ušní medovinu, někdo ji od něj kupuje a pak drtivou většinu neprodá a vyhodí, tak tak to opravdu nefunguje.
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    FOO: bylo by hezky kdyby vsechno co v tech kramech je-nekdo koupil,a treba snedl a nemuselo se to vyhodit ale realita je jina.
    FOO
    FOO --- ---
    MILANLXR: ne. jaký smysl by proboha dávalo nutit lidem něco, co vlastně nechtějí, když jim bez nějakýho většího marketingu prodáš to, co chtěj? Ano, firmy vyvíjejí nové věci a cpou je na trh, ale schválně si všimni, kolik věcí, na který si jistě pamatuješ masivní kampaň, v obchodech nenajdeš, páč se nechytly.
    Prostě a jasně, takový ty úvahy vo spiknutí v regálech vaší Billy jsou na úrovni chemtrails a alobalovejch čepiček.

    FARFELOO: gratuluji vám k objevu chozrasčotu.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    FARFELOO: tak já předpokládám, že když na to vybrali třičtvrtě mega na hithitu, tak to myslej s velkoprodukcí alespoň trochu vážně a v tom případě by to mělo dodržovat nějaký základní ekonomický rámce, jestli nechtěj skončit průserem.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    OMNIHASH: Snad nepočítáš do nákladů jenom suroviny?

    Já doma ze srandy vyrábím jednu věc, která mě vyjde v surovinách na 6 korun. Je to relativně neobvyklý na naše zeměpisný délky a všem to hrozně chutná. Takže jsem si samozřejmě taky zahrával s myšlenkou, že do toho půjdu. Spočítal jsem si, že by musela ta věc stát nejmíň 50-60 korun, abych to mohl svépomocí nějak rozjet.

    Problém totiž je v tom, že buď se tomu budeš fakt věnovat a musí ti to vydělat na nájem, pojištění a školku, nebo ta věc nebude existovat vůbec. Ekonomicky to odpovídá. Tvoji odměnou za to, že jdeš prodávat věc, kterou většina populace nepotřebuje je to, že to minimum lidí, který to "potřebuje" je ochotný zaplatit vysoký částky. Tohle platí dvakrát tolik v odvětví, kde se věci kazí.

    Mnohem horší než prodávat nemléko draze mi přijde na každej novej produkt dělat hithit a vytvářet tady ten hype, kterej parazituje na nemocech a neznalosti.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    SUCZKER: Spravni bio-eko pozeri vi, ze ani ten kelimek neni z papiru.

    Mimochodem, me stale hlave nebere ty nepadnouci a neladici odevy. Jasne, o tom to mozna(?) je, ale proste .. ?? proc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam