• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SKA_P: práce s lanovou pilou není v takových úhlech snadná
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    SKA_P: 'se podiv cim to rezali, to asi neni tak jednoduchy jak kdyz si chces ukrojit chleba.
    SKA_P
    SKA_P --- ---
    ZUZKAOU: Pokaždé, když vidím fotku tohodle díla, tak se ptám, proč to doprčic nemohli apoň uříznout rovně a musí to být takhle zubatý.... Nebo snad jde o redefinici rovných ploch?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: teda já myslím, že ledvinky v módě nikdy nebyly, a proto z ní ani nemohly vyjít.
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    ZUZKAOU: jsem se díky tomu naučila něco novýho. nejdřív jsem se děsně smála vlastencům, že namalovali tu vlajku blbě, protože přece červená je pod bílou. Můj muž mě ovšem včas uzemnil, že když je vlajka svisle, tak je to přesně opačně. No totok!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---


    Rozřezaný bunkr zdobí kresba české vlajky. Úřad přikázal zakrýt chybějící roh — ČT24 — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/...kr-zdobi-kresba-ceske-vlajky-urad-prikazal-vratit-stavbu-do-puvodniho
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    Jídelna Košíře-místo pro "nevypucované" hipstry :)
    Hipsterská nabídka od kuchařek bez domova | starty
    http://starty.cz/clanky/projekty/kucharek-bez-domova/#.WWNDujDjfe0.facebook
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NICOLE: objednas z ciny za par kacek
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    VYHULENY_UFO: a já jsem ji vyhodila! ale pravda, já jsem stejně neměla gucci
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //nevim jestli to sem patri, ale jsem rad, ze uz zase prijde ma ledvinka do mody a nebudu vypadat jako dyler.

    Hit 90. let se vrací. Ledvinky mají úspěch, prodávají se jako luxusní zboží | Móda | Lidovky.cz
    http://relax.lidovky.cz/...h-prodavaji-se-jako-luxusni-zbozi-1mt-/moda.aspx?c=A170709_190221_moda_dv
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    drzte hubu, je to protest proste a komu se to nelibi je regulerni nacionalistickej nok!
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    MATEEJ: Jediný co na tom vnímám pozitivně je, že si člověk fakt uvědomí, jak jsou ty stěny toho bunkru kurevsky tlustý.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    MATEEJ: ono by se to cely vyjimalo kdyby to redefinoval trosku rovne, ale ted z toho udela protest zase proti necemu jinymu takze to tim padem bude nakrivo schvalne a takhle dokolecka dokola.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Btw včera jsem naprostou náhodou projížděl kolem uříznutého bunkru a aktuální stav je takový, že ty tři plochy jsou vybarvené jako svisle visící česká vlajka (nevyfotil jsem, pro představu přikládám foto z internetů). Za mě dobrý, i když v této variantě (která asi nepochází od původních tvůrců) by se to mnohem líp vyjímalo, kdyby to byl jeden z bunkrů, které stojí dál od silnice v poli, a ne takovej, kterej je hned u silnice a v zatáčce.

    JDA6b0f23_bunkr
    NOIK
    NOIK --- ---
    NAGASAWA: každopádně jestli k tomu nepřidá aspoň 157 hysterických hashtagů tak veškerá iniciativa stejně přijde vniveč:(
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NOIK: treba si akorat rika, jestli je to umelecka instalace, anebo nahodna redefinice verejneho prostoru...
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    No jo. Prd tomu rozumim.
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    KUTNY: ona to retro takhle prave redefinuje ;)
    MATT
    MATT --- ---
    KUTNY: to neni retro, ale vintage :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam