• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUULLUU: kdo je kurva ema smetana? dalsi pic a skotvickou a zeleze ve ksichte?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FEFERONIE: slusna trancka.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    FEFERONIE: Nyx Face Awards Winner
    Co to?
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    VYHULENY_UFO: Tje koki.. kotva bude namalovana http://instagram.com/koki9_official
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUULLUU: jo, udelal jsem a vypadla na me tahle zrudicka s namornickou kotvickou..

    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    ZUULLUU: Ten klip se mi bizarním způsobem líbí, ukazuje IMHO to lepší, živější, originálnější z hipsterství.
    Nicméně ponořil jsem se do komentů, a došel jsem na to, že tam asi účinkují soužky tatérky Duhovka a Léna Brauner. Ta druhá tu myslím už byla, ale ta první asi ne. Worth googling.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FARFELOO: jo jasne, obcas jsou takovy maluvky videt
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    VYHULENY_UFO: To je hodně omezenej výběr. Spíš bych řekl, že jede jakýkoliv tetování dělaný jen jehlou bez strojku.

    Hledej #stickandpoke jestli tě to zajímá :-D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //hele, zda se mi to a nebo mezi hipsterama jedou tetovani typu hasicske sekerky, namornicke kotvy ci kormidelni kola...?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KUTNY: neznas film betonova zahrada? :D

    Betonová zahrada / Cement Garden, The (1993) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/138231-betonova-zahrada/prehled/
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    to je zlatomilův podnik
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    MABLUNG: Priroda na betonu. Redefinovani prirody? Bizarni. :-o
    MABLUNG
    MABLUNG --- ---
    FI_YOU: Určitě jo. Ale co to sakra je?
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    patří to sem?

    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    No i za tu pálku, nechápu že nějaka kavárna muže vydržet dýl než měsíc.

    Představa co zaplatí v centru za pronájem + platy + ty kávičky z Pluta pasírovaný přes packy vzácných lišek + zbytek.

    A vydělává na tom, že si tam nějáká slečna sedne s laptopem a srká tam 2 kafe 7 hodin?

    I hospoda kde alkáči tahaj 10 dvanácteck za 2 hodiny má co dělat...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    KUTNY: to v zásadě každý, kdo pracuje s počítači.
    Ale za den, když si dáš tu raw eko žížalí směs, zapiješ to bio obilnou kávou a k tomu pár frešdžusíků a hned máš tak pětikouli pryč. Nehledě na to, že se soustředit v kavárně na práci smysluplněšjší, než je doplňování údajů do zomata a jiných seznamů, si moc nedovedu představit;)
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    MOUNTBATTEN: Tak ja svoji praci mohu provadet take tukanim do jabka v bio-eko kavarne (obor telekomunikace). Ale ta jejich prace by me zajimala :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    podle toho, co vidim kolem sebe, tak, hipsterky, se asi zivej tim, ze maj solventniho partnera. Kdyz furt poptavaj "nejakou vege kavarnu v Karline, kde je pristuip k wifi a muzu v ni cely den sedet a pracovat". Protoze, co je to za praci, kterou stravim poziranim raw eko susenych zizal a popijeni nemlik a tukanim do jabka? :))
    FOO
    FOO --- ---
    KUTNY: tak vono je to zasejc o tom, že oni to jedno kafíčko cumlaj stejne dlouho, jako nam v jejich veku trvalo vypit 5 plzni :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam