• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    ZUZKAOU: Na cepu - na mlynku. Hm.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    ZUZKAOU: Láska, vášeň, tvaroh
    KEL
    KEL --- ---
    ZUZKAOU: ŽITO!
    JONY
    JONY --- ---
    NOIK: "sieg heil, mne zaujala ta pec"
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ZUZKAOU: Skořice!!
    V rospustnym kafy půl napůl s mlíkem a trochou kakaa. Jdu se hlásit!
    NOIK
    NOIK --- ---
    úplně vidim ten pohovor:

    majitel Kafe Francin: tak jaká slova Vás zaujala?
    uchazečka se zkušenostmi s točením piva na Náplavce se vidí jako vrchní baristka a tak oduševněle vydechne: alchymie, láska, vášeň!
    KF: co byste řekla mytí nádobí?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    BERROSCH: Asi tam dotycny/a bude za par penez a nakonec bez vyplaty, az to zavrou.
    BERROSCH
    BERROSCH --- ---
    Semínka, vášeň, různé pozice... Čuju v tom past :)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    JONY: managerskej newspeak, kdy nejsi nicka makající za pár šupů, ale důležitej člen rodiny a týmu, kterej k dobrému pocitu ze společného díla nepotřebuje něco tak povrchního, jako jedostatečné finanční ohodnocení
    JONY
    JONY --- ---
    "parťák" je redefinovaný pingl?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ale ano, 80% tech co jezdi na "fixce" se sem do klubu krasne hodi :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    FOO: to ty s pribyvajicim vekem uz nemuzes pochopit....

    ano, ten priklad borce co kazde rano vytlaci kolo do kopce, protoze je slaby aby ho vyjel a odpoledne ho tlaci zpatky protoze je posrany aby ho sjel jsme uz slyseli nekolikrat :)

    LINE OF SIGHT - Official Trailer - On DVD July 2012
    https://www.youtube.com/watch?v=RGlZrK9WYpo

    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    MATT: protestuješ tak, že uděláš ironickej mem....v respektu psali, že memy prý dnes už pomáhají vyhrávat volby
    FOO
    FOO --- ---
    MATT: hele, takhle to vidíš ty nebo já, ale holej fakt je, že se dodnes schvalují vyhléšky proti technoparty a média referují stejně jako před 40 lety vo máničkách,
    KEL
    KEL --- ---
    MATT: a co 4chan? :)
    MATT
    MATT --- ---
    FOO: myslim, že technaři to zabalili do hal a maxilálně jednou ročně nenechaj vyspat nějakou tu důchodkyni, zatímco "pankáči" pokřikujou ska ska na mighty a nikoho už nevzrušujou.. mě teda mimo už zmíněnejch sluníčkářů napadli ještě uprchlíci, ale ani jedno bych nenazval subkultůrou. možná tak vegani ještě někomu lezou krkem, ale ti nejsou zas nijak ikoničtí.. jestli oni nakonec hipsteři nebudou poslední "subkultůrou" a všechno po tom už budou jen jůtubeři ;) jak vlastně protestujou současný puberťáci? daj si nelibou fotku na instagram? kam tohle povede? chtělo by zas nějakou renezanci kyseliny ;)
    FOO
    FOO --- ---
    LOPIK: tak to beru. Na bratry Pospíšily jsem úplně zapomněl!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam