• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    DAHY
    DAHY --- ---
    MOUNTBATTEN: Bohuzel uz pasou velice blizko. Na Vinohradsky, asi 200m od Dna Pytle, nedavno otevreli barber shop letenskyho stylu s nazvem "The Hipster".
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Dno Pytle je dira v zemi kde bydlel Bilbo v knizce Hobit od Tolkiena :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    N_I: desis mne! Dno pytle s vnitroblokem nema nic spolecneho? :O A panove, co tam obsluhujou v bavorskejch rajtkach, s temito ??? na plakatu uz vubec :O
    (jinak mne desis jeste vic, ze Dno pytle objevej hipstri, prec jen, redefinou putyku tim, ze nenabizej starouse, ale bavorsky piva a to je divny, to by se tem drevoruzbcum s jabky mohlo libit!)
    N_I
    N_I --- ---
    FRK_R23: bavil by me do treti minuty presne..:) nemuzu ho...neni to vtipne ani zabavne ani hudebni...nic...

    dno pytle si asi pochopil dobre..:)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    N_I: Aha, ja myslel ze "dno pytle" je eufemismus pro nejnizsi moznou zabavu :D

    Demo je v poradku, koncert (dobre pulka na plejbek) by te bavil :)
    N_I
    N_I --- ---
    FRK_R23: tvoje bába je dobrá a demo je dobrej tak na tri minuty
    Dno pytle neznam jako pivnici - pokud je normalni tak se timto omlouvam
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    N_I: Teď mě trošku zamrazilo - Dno Pytle je přece docela normální Nehipsterská pivnice :-)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    N_I:
    FOO:

    Kapitan Demo je dobrej :) Burian stoji za picu no
    FOO
    FOO --- ---
    N_I: ze dna pytle byly ty spermie...
    N_I
    N_I --- ---
    dno pytle

    KEPASO
    KEPASO --- ---
    INK_FLO: to jsou takzvane hippies na dva tydny v lete z pribehu casopisu cosmopolitan.
    MHO
    MHO --- ---
    FOO: a zde ukazka magora co jede na fixce a jeste na ni jede jako magor. Ale hipster to nebude.

    The Superman's Return - Michael Guerra is back on bike to fight road cyclists' crimes
    https://www.youtube.com/watch?v=3Iz7ZMALaCY


    Timto koncim cyklisticke okenko.
    FOO
    FOO --- ---
    INK_FLO: ste asi nezaregistroval, ze pojem hippie uz byl taky redefinovan!
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    MDFK: "Měla jsem touhu tvořit pravdivě, bez přetvářky, od srdce a pro lidi, kteří jsou stejně unavení hloupostí a povrchností, jako já." - prodávat předražený vafle je opravdu chytrý a moudrý čin, kterým vybočuje z tupého stáda

    "Nevezeme jen kávu a vafle, ale hlavně atmosféru. Jsme hippies, milujeme boho věci. Náš tým vlastně tvoří spousta lidí, je to naše rodina a přátele, se kterými tvoříme komunitu už od dob Coffee Corneru a vzájemně si pomáháme a podporujeme se." - takže taky "parťáci" kteří to nedělají kvůli penězům

    "Nejlepší je, že si práci sami tvoříme a můžeme být neustále hippie, nemusíme dodržovat žádný dresscode, pracovat v korporaci a sedět denně v openspace. Jsme hodně v přírodě" - na to jak tam pořád opakuje jak je hippie, tak její look je teda spíš modelkovsky vyleštěnej, stejně jako celej ten van. A vůbec - hippíci prodávali drogy, ne kafe a zákusky

    ale jejich business plán do budoucna renovovat maringotky je taky dobrej - natřeš jí duhovou barvou, dovnitř pověsíš lapač snů a z cigošské mariny za dvacku máš luxusní bydlení za sto litrů
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    každopádně to vysvětluje, proč mě v Indii opice několikrát okradli o ovoce - narozdíl ode mě byli nafrčený kávou....radši nemluvit o tom, že příběh je to sice hezký, ale obecně myslím indická káva nebývá považována za nějaký terno (nevím teda jak ta konkrétní z Karnataky, odkud je ta opičí)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    ZUZKAOU: "After the monkeys spit out the coffee beans, workers painstakingly harvest the chewed seeds. "

    ten pocit, že produkce této kávy přináší více bolesti, musí při jejím pití hřát u srdce
    FOO
    FOO --- ---
    MHO: měl jsem to dát do uvozovek.
    MDFK
    MDFK --- ---
    Vafle s příběhem
    JOY KARIÉRA: Jak si divadelnice Bára splnila sen a založila Coco Van | On-line časopis pro ženy Joy - joyonline.cz
    http://www.joyonline.cz/...ni-tipy/joy-kariera-jak-si-divadelnice-bara-splnila-sen-zalozila-coco-van
    MHO
    MHO --- ---
    FOO: Já bych neřekl subkultura. Existují takoví lidé, ale myslím, že se nepovažují za subkulturu. Prostě to dělají a je jim u řiti co si o nich kdo myslí.

    Pro mně osobně je právě tohle ilustrace hipsterství - tedy toho, které mne tak baví pozorovat.

    Na světě je spousta podivínů. Lidí, kteří se ponoří do nějakého koníčku a za chvíli se vzdálí majoritě natolik, že jsou vnímáni jako exoti. Nicméně u podivínů je to organické. Jejich motivací je ta záliba, radost z jejího zvládnutí. Někdo třeba staví kola a jezdí na nich. Zkouší co jde, hledá hranice svoje i konstrukční. Protože jeho odměnou je, že zvládne nějaký trik, postaví kolo co mu fakt sedí atd. Najednou se rozhlídne a zjistí, že lidi kolem ho považují za excentrického magora co jezdí na jednokolce.

    Hipster má ovšem postavené opačně. On chce vypadat jako exot. Pro něj je odměnou nikoliv pocit jízdy na fixce, ale ty udivené pohledy lidí kolem něj. Tak se rozhlédne a převezme znaky různých podivínů kolem, naplácá si je na sebe a hurá do světa.

    Pochopitelně ne vždy je to jeden z extrémů ale cosi mezi.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    FOO: no nutno naznat, že normální kafe má Natura lepší.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam