• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MATT: tvl mišel losekokot, hyper zlo.
    MATT
    MATT --- ---
    nadhazuje něco ke studiu ;) https://www.bezjablka.cz/

    SKRU
    SKRU --- ---
    ADAMIRA: lol. ty sli aspon v 21:30 spat vozraly, todleto ma energii do rana diky tomu kafi z vevercich prdeli no..
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    uříznout řopík, nachcat v osvětimi do plynový komory a zasrat mi pavlač favoritama
    to je fakt subkultura tyvole, zlatý agroskins :/
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Včera jsme hráli na Stalinu a dobrá přehlídka teda.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ZUZKAOU: tomu rikam redefinice zakonu:p
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MUTHA: hipsteři jako pátá kolona musulmanský invaze na pevnost Europa? Ale kolego, pátek už byl!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Izraelská studentka kradla kvůli uměleckému projektu předměty z expozice v Osvětimi - Seznam Zprávy
    https://www.seznam.cz/...entka-kradla-kvuli-umeleckemu-projektu-predmety-z-expozice-v-osvetimi-34595

    ILAB
    ILAB --- ---
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    FI_YOU: Tetování mi evokuje tracheotomii.
    MATT
    MATT --- ---
    ZUULLUU: treba tady jeden, ale potreboval bych poradit, jestli je nebo neni hipstr, kdyz si jede ten hiphop ;))

    NEWS FROM THE STREETS #222
    https://www.youtube.com/watch?v=WrTLkn8AhHg


    INK_FLO: taky se obcas nestiham divit.. ale treba jednou postoupej technologie a bude supr byznys to z tech lidi sundavat.. ;))
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    MABLUNG: festival Luhovaný Vincent. Přidávám ještě pár akreditovaných. Btw toho dne bylo snad 30°C.

    FOO
    FOO --- ---
    INK_FLO: redefinovali pojem "otevřeno", no...
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    KEL: jak projíždím jejich fb, tak co se týče vaření, tak aktuálně je hot slovo "mladý" (konrétní přklad - "Díky mladým cuketkam máme dnes krémové rizoto krásně zelené. Salát je taky mladý, z nedospělých řep s římským salatem a rukolou.")....btw. first world problems jejich zákazníků:

    Sorry jako. Objednám si filtr, dostanu hrnek. Bez další informací. Vesele čekám, až ten filtr přikluše. Po půl hodině, kdy se jdu (mile!) zeptat, jestli na mě nebylo zapomenuto, je mi odpovězeno, že se mám sama obsloužit. Aha, že mi to někdo řekl. Nejsem váš pravidelnej zákazník, tak jak to mám asi vědět? Ale cajk. To přejdu. Moje blbost ... ale když si chci o víkendu při cestě z Letný dát flat white, vlezu do otevřený kavárny (!!!), kde je navíc plno sedících lidí - předpokládám potencionálních zákazníků?, s úsměvem si objednám a je mi odpovězeno "Máme zavřeno!", bez jediného promiňte, omlouváme se ... tak to už fakt jde mimo moje chápání. Supr design hipstrovinka, ale zaměstnejte prosím kompetentní a příjemný lidi. Uděláte víc parády! :)
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    ZUZKAOU:
    :D
    Neni to takhle náhodou provozovatel "Training Diary" a "Ledvina Academy" ?
    JONY
    JONY --- ---
    FOO: tam snad už jen chybí hashtag #hashtag
    FOO
    FOO --- ---
    Zack Led
    26 únor · Instagram ·
    Welcome to my world. Call me Kratos, God of Wars. #LedvinaAcademy #Kratos #GodOfWars #Playstation #hugMe #fear #protectTheHouse #PSP #shooting #CzechKratos #makeupArtist #Arnold #MichaelOrnelaz #GIF #CzechRepublic #FollowYourDreams #beard #beardedMan #muscles #ax #tattoedMan #bald
    FOO
    FOO --- ---
    kurva, to je ale výživné vemeno:

    Zack Led s uživateli Martin Škvára a Iva Škvárová Roudnická v místě Praha.
    12 duben · Instagram ·
    Re:Life Internet and technology recovery Institute. Filming several videos with current issues. Crazy how much current it is. It is not a role, that's life.. Director Asmara Beraki Marek. #LedvinaAcademy #shooting #internet #addiction #technology #Institute #OliverStone #Prague #PC #tablet #smartphone #family #life #LiveYourLife #CzechRepublic #FollowYourDreams
    JONY
    JONY --- ---
    tak ten sem nepatří, nazižid Otto, kterého už měli podchyceného Monty Pythoni
    NOIK
    NOIK --- ---
    FOO: tak on to taky není žádnej hipster ale nějakej píčus co viděl fousy jako hot trend v nějakým magazínu pro ženy pohozeným na recepci své oblíbené posilky
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ZUZKAOU: samec obarvene vousy, samice okrouzkovana. bezva dvojka!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam